Hali Yikama İsi Yapmak İstiyorum*yardim Lütfen* - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Hali Yikama İsi Yapmak İstiyorum*yardim Lütfen*

Faruk05
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
10/09/2014 :  14:42:40 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhaba arkadaslar...
Ben Almanya / Berlin´de yasiyorum
ve burda Hali yikama isi kurmak istiyorum.
bizim buralarda ortalama m2 sini 6€ dan yikiyorlar firmalar.
biz 3 ortak bu ise girecegiz ve suan hazir elimizde 150 bin lira var.
Basta hangi makinalarla ve nasil baslamamiz gerekir diye bilgi toplamak istiyorum. olmazsa olmaz makineler nelerdir? Piyasa da tutulan markalar ve fiyatları nedir? Kac m2 lik yere ihtiyacim var? büyük bir ihtimalle kapali yer olacak.
daha hangi detaylara dikkat etmemiz gerekir?
ve yaninda Perde, Yorgan, Yastik da yikarsak tutarmi veya daha neler yikanilabilir?
yardimci olursaniz sevinirim.
Faruk05

Yerleşim : ALMANYA / Berlin  |  Meslek : Otomotiv
sezginlw
Yeni Üye

Toplam 32 yazı
11/09/2014 :  20:52:00 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Bir arkadaşım halı yıkama makinası franchise veriyor.. Bu konuda dilerseniz sizi buluşturabilirim.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İthalat / İhracat
Faruk05
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
12/09/2014 :  16:44:17  Alıntı
yardiminiz icin tesekkürler ama franchise fazla sicak bakmiyorum.
Faruk05

Yerleşim : ALMANYA / Berlin  |  Meslek : Otomotiv
Hepsiburda
Yeni Üye

Toplam 37 yazı
13/09/2014 :  12:41:59  Alıntı

Faruk bey, merhaba
Öncelikle bir fizibilite öalışması yapmanız gerekli bulunduğunuz çevrede kaç m2 lik halılar kullanılıyor.Kullanıcağınız su musluk suyu mu sertlik derecesi nedir. Bazı ülkeler yıkanan halıdan çıkan suyun filtre edilmesini isteyebiliyor.Bununla ilgili bağlı bulunduğunuz belediyeden bilgi alın.Makine parkuruna gelince, bu iş 15000 usd ile 100.000 usd arasında değişebilir.Tamamen size bağlı.Bir fırçalama ve 1 santrifüjle de işe başlayabilirsiniz. Dilerseniz; toz silkme ,otomatik fırçalama yıkama,santrifüj,kurutma odası ve paketleme ekipmanları alıp ful sistem bir yer açabilirsiniz.Bu tamamen sizin kalitenizi gösterecektir.Size bu konuda yardımcı olmak isterim.Bir çok ülkeye makina satışı yaptık.Dilerseniz daha detaylı konuşabiliriz.

Yerleşim : Türkiye / Sakarya  |  Meslek : Mühendis
ikab
Yeni Üye

Toplam 7 yazı
03/10/2014 :  08:06:58  Alıntı
Ben halı yıkamacının yanında çalışmıştım. Gerçekten karlı bir iş. Biz m2 sini 3 tl ile 3.5 tl arası yıkıyorduk ve en az 10 m2 lik halı yıkıyorduk yani 30-35 liranın altında halı almıyorduk. Günlük ortalama 100 kişi ariyordu.
Ve rakiplerimizden 2-2,5 liraya yıkayan bile vardı. İnternette reklama önem verin. Oradan arayan çok oluyor.
Radyo gibi yerlere de reklam verirseniz daha iyi olur. Genelde çevresine anlatıyorlar çevresi

m2 si 6€ Çok fazlaa Türkiye' göre tabi güzel yaparsanız çok kazanırsınız bence önemli olan İş ekibi ve leke çözücü olarak iyi ilaç kullanmak.
Oranın şartlarını bilmiyorum ama Türkiye de bu işi o paraya kurabilirsiniz.
Bir araba şart tabi. Ben kendi bildiklerimi söyledim gerisi size kalmış.
Bende mi oraya gelip bu işe başlasam acaba :d
İmza

Yerleşim : Türkiye / Yozgat  |  Meslek : Ticaret
fuat2115
Yeni Üye

Toplam 21 yazı
25/10/2014 :  18:06:32  Alıntı
ben izmirde tam otomatik halı yıkama makinası yapan firmayım.www.kymakine.com bu üretim işinden önce halı yıkama işi yapıyordum.kazanç son derece yüksek işleri yetiştiremiyodum.çünkü aynı zamanda meslek lisesinde makine öğretmenliği yaptığım için bu iki işi yürütmek çok zordu.kısacası şunu bilki halı yıkama sektörü bitmeyen sürekli büyüyen ve çok karlı bi iş. tel :0505 264 75 44

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Kamu sektörü
arayıcı
Yeni Üye

Toplam 16 yazı
26/10/2014 :  00:18:26 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Taski ve hako'nun makinalari var hali yikama cila ve sert zemin yikama gibi cok amacli kullanilan.halida yerinde yikama yapabilirsin kuru köpük. Ayni makinanin koltuk yikama aparatida var.Evlerde is yerlerinde hali zemin yikayabirsin.küçük bir sirket kurup 3-5 kisilik ekiple cok rahat calisabilirsiniz.makinalarida kiralayabilirsiniz.Bizimkilerde hep alman mali zaten.Saygilar.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

3.77 saniye.
06:23:22, 4 Mayıs 2024, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım