Karaoke Cafe Açmak - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Karaoke Cafe Açmak

umitkaragoz1988
Üye

Toplam 135 yazı
07/09/2014 :  04:37:19 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Aklımda karaoke cafe tarzı bi mekan açma düşüncesi var. bulunduğum bölge sahil kesimi. ve bir çok cafe tarzı mekanlar var ve hepsi ful çekiyor. universite öğrencilerinin bol olduğu bir yerdeyim. karaoke tipi bir cafe mekanı hiç yok. ilk olmak istiyorum.
karaoke cafe açmak için ne gibi giderlerim olabilir. bu konuda bana yardımcı olabilecek varmı. ayrıca Alkolsüz olucak.

karaokeyi bilmeyenler için tarif edim.

karaoke nedir : Şarkı sözlerini takip edebileceğimiz bir ekran yardımıyla şarkının sözlerini müzikle beraber doğaçlama olarak seslendirmek. Şarkıyı söyleyen sanatçının sesi duyulmaz, sadece şarkının müziği duyulur.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
sengul
Yeni Üye

Toplam 50 yazı
07/09/2014 :  12:56:06  Alıntı
Cafe açmak zor iş ve de masraflı Karaoke işi de bence çok azaldı. Tekrar düşün derim. Sanırım maddi durumun iyi cafe açacak kadar. Çok daha kolay işler var.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Doktor
4Simsek
Yeni Üye

Toplam 72 yazı
07/09/2014 :  20:03:41 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
cafe açacaksan en az 100.000 tl paraya sahip olman lazım.

Bunun kahve makinesi, meyve sıkma makinesi, peçetesi, tabağı, çatalı, kaşığı, bıçağı, bardağı, çay kaşığı, kupası, menüsü, reklamı, şefi, garsonu, dondurucusu, içecek dolabı, konsept ve dekorasyonu, masası, sandalyesi vs. vs. vs. diye uzayıp giden bir liste var ve hemen açtığın gibi müşteri beklememen lazım. Belediyeden ruhsatı filan pek çok işi var. Yeterli zaman ayırıp düzenli ve disiplinli şekilde çalışman gerekir. Karaoke cafenin tutacağını pek düşünmüyorum onun yerine başka konseptlere yönelmen lazım yurd dışında denenmiş başarılı olmuş ve ülkemizde de denense başarılı olabilecek konseptlere yönelmeni tavsiye ederim. Nakit sıkıntın yoksa kafamda güzel bir konsept tarzı var ve öğrencinin bol olduğu bölgelerde tutacağına eminim.
İnstagram butik ve e-ticaret danışmanılığı.

Yerleşim : Türkiye / Eskişehir  |  Meslek : Reklam
umitkaragoz1988

Üye

Toplam 135 yazı
07/09/2014 :  21:35:12  Alıntı

karaoke cafe açmak için bu bahsettiğiniz sermayeye gerek yok. en fazla 60- 70 bin tl ile kolaylıkla bu tür mekan açılabiliyor.
oturduğum bölgemde cafe çok var hep ful doluyor ama sahil şeridine yakın boş mekan yok. bu yüzden karaoke cafe düşüncesi içerisine girdim. sıradan cafe açarsam tutturamam. kahve deryası , kahve dünyası , mc donalds , benzin , burger king , magic akademi gibi isim yapmış mekanlar mevcut. bunların yanında farklı bir consept yapmazsam kesinlikle beni tercih etmezler. futbol veya spor cafe tarzıda açma gibi bir düşüncemde var.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
1mren
Üye

Toplam 177 yazı
08/09/2014 :  17:18:21  Alıntı
Arkadaşlar şu an benzin cafe tarzı ve ayarında bir cafe-restoran'ın sadece mutfağına harcanan para 100 bin tl ve üzeridir.Bildiğimden söylüyorum.Buradan kendinize pay çıkararak hesap yapın.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
sengul
Yeni Üye

Toplam 50 yazı
10/09/2014 :  22:01:39  Alıntı
60-70 binse bir tane de bana aç arkadaşım. Nerdeeee

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Doktor
arman
Yeni Üye

Toplam 38 yazı
17/09/2014 :  03:35:23  Alıntı
Cafe - Restaurant işletmelerinde özellikle 2000'den sonra açık alan olmazsa olmaz bir kanun haline geldi. Kapalı alanın 5 m2 dahi olsa açık alanın geniş ise bir şekilde iş yaparsın. En başta buna uygun bir yer bakmanı tavsiye ederim.

Yerleşim : Türkiye / Bs  |  Meslek : Esnaf

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

3.69 saniye.
13:01:16, 3 Mayıs 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım