Sepet Dunyasi Dukkani - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Sepet Dunyasi Dukkani

erenq
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
29/08/2014 :  22:19:59 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Arkadaşlar merhaba;

Ben kurumsal bir firmanın pazarlama departmanında calisiyorum.Butun mesaim perakende satisi yapan magazalarla gecmekte.Bende boyle bir ise kalkismak istedim.Şöyle bir fikrim var.Sadece sepet ve hediyelik esya satan bir magaza acmak.Bu mağaza ne 3.5 milyonu olacak nede bir zuccaciyeci.Tamamen kendi conseptimi yapmak istiyorum.Akliniza gelicek herturlu sepet(camasir,ekmek,patates,sogan,meyvelik vs. Ve ahsap hediyelik esya gibi.İnsanların sepete ve hediyelik eşyaya ihtiyacı oldugunda aklina gelecekleri ilk yer olmak istiyorum.

Ürün tedariğini bir firmayla anlastim.Konsinye olarak alicam
Yani ilk etapta magazadaki ürünlere para baglamiycam.Fazla bir butcem yok zaten.Dukkan olarakta istanbulda 55 yildir yasadigim muhitte acmayi dusunuyorum
Yaya ve arac trafiginin cok oldugu bir yer olacak.kredi kartiyla taksitli satis yapmayi da planliyorum.Reklam ve pazarlama stratejileri de meslegimiz zaten.

Ozetlersek;su anki calistigim isin getirisi cok yuksek degil.Ticaretten de az cok anliyorum.İsten ayrilip boyle bisey yapsam sizce doğru bir adim atmış olurmuyum

Saygilar...

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama
ademy2
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
30/08/2014 :  10:00:48  Alıntı
Meslektaş sayılırız. Güzel bir düşünce fakat ! Kendi finans durumunuzu siz biliyorsunuz. İşten ayrılınca yan gelirleriniz de yoksa ve iş oturana kadar büyük bunalımlar yaşayabilirsiniz.
Eğer en az 6-12 ay dayanacak gücünüz varsa sadece sepetle ciro sağlamak zor. Mutlaka konseptinize uygun hediyelik ürünlerde bulundurmalısınız. Yakınımda Sepetçi baba diye biryer var içinde çok fazla çeşit var. İsterseniz açmadan önce burayı analiz edin.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Tekstil
erenq
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
30/08/2014 :  11:09:32  Alıntı
Yorumlariniz için tesekkur ederim ademy2.Şöyle bir durumum var.Kendi isimi bırakmayıp babamı dükkanın başında tutabilirim.Sepetin her çeşidini koymayi düşünüyorum.Bunun dışında hediyelik eşya ve ahşap ev gereçleri,nisan sandıkları,ahşaptan mutfak gereçleri de olacak.Yani 3.5 milyomcularda kıyıda köşede bulunan ürünleri toplayıp güzel gösterişli bir mağaza düşüncesi var.İsin güzel tarafı bi ürünleri alırken para vermiycem.sattikca ödemesini yapicam.Simdilik belki ek gelir olur daha sonradan isimin başına gecrbilirim diye düşünüyorum.

adiluzcosmetics

Yeni Üye

Toplam 53 yazı
02/09/2014 :  04:36:40  Alıntı

Merhaba Bayilik vermeye hızla devam etmekteyiz. Bayilik şartımız bizim konseptimiz le dükkanızı açıyorsunuz haziran sonuna kadar bayilik ücreti almamaktayız. stand , takı , bijuteri franchise yoluyla büyümekteyiz. yurtdışı izin belgelerimiz alınmıştır. Her geçen gün çeşitlerimizi artırarak işimize devam etmekteyiz. parfümlerimiz %30 ve %10 esanslı elbise de leke bırakmamaktadır. ayrıca bütün cilt çeşitlerinde deneme yapılmış olup herhangi yan etkisi tahrişi söz konusu değildir. www.adiluz.com adresimiz şuan yayına başlamıştır, yapım aşamasındadır. İlginiz için teşekkür ederim. kar marjımız %60 ila %90 arasıdır. detaylı bilgi için arayınız.3 tl ye alıp 7,50 tl ye yada 8 tl ye alıp 15 tl ye satıyorsunuz.

Yerleşim : Türkiye / Yalova  |  Meslek : Satış / Pazarlama
erenq
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
12/09/2014 :  19:21:11  Alıntı
Güncel...

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

2.89 saniye.
23:18:35, 26 Nisan 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım