Antalya'da 30. 000 Tl'ye Ne İş Yapabilirim? - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Antalya'da 30. 000 Tl'ye Ne İş Yapabilirim?

hknmrc
Yeni Üye

Toplam 21 yazı
15/08/2014 :  14:51:47 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhaba,
Antalya'da yaşıyorum,30.000 TL param var. Ne iş tavsiye edersiniz,fikirlerinizi bekliyorum.

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Otomotiv
EGE GAZOZ
Yeni Üye

Toplam 38 yazı
15/08/2014 :  15:20:14 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Selamlar, Türkiyeye yeni girecek bir #363;r#363;numuz var.Antalya bayiligini alabilirsiniz.. bagalali@gmail.com dan bana bilgilerinizi atarsaniz sìze geri dõn#363;s yapabiliriz...selamlar
A.B

Yerleşim : Türkiye / Manisa  |  Meslek : İthalat / İhracat
osmanatakul
Üye

Toplam 342 yazı
15/08/2014 :  16:20:14  Alıntı
kazan33 senı skyeden ekledım kabul edersen
gaab.srl osman atakul
msn:eko-trans@hotmail.com
ıcq:357866604

Yerleşim : Ukrayna / Zaporojie  |  Meslek : Ulaşım / Taşımacılık
abitgulistan
Üye

Toplam 216 yazı
15/08/2014 :  17:27:00 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

ne işi iyi bildiginize baglı yaptıgınız işi bilirseniz % 60 oranında daha fazla kazanırsınız ayrıc ekip, para durumu, konum ve ürünlerinize baglı bir durumdur onun için bildigniz işte planlı sekilde işletme kurun derim yoksa sonu husran olur
Sizlerin daha varlıklı olmanız için işletmeniz den daha fazla kar sağlamanıza doğru yatırım yapmanıza yardım ediyorum

Yerleşim : Türkiye / Hatay  |  Meslek : Danışmanlık
essorte
Üye

Toplam 122 yazı
16/08/2014 :  00:12:57  Alıntı
0 507 119 45 46 arkadaşım, numarayı arayabilirseniz sizinle görüşmek isterim. işhazır.bağlantı sürekli var , iş protokolü yapıldı ,alt yapı hazır. müşteri hazır , fakat hammadde sıkıntısından dermaye koyabilecek ortak çalışacak arkadaşa ihtiyacım var...... ararsanız görüşelim....
essorte

Yerleşim : Türkiye / Aydın  |  Meslek : Gıda
hknmrc
Yeni Üye

Toplam 21 yazı
16/08/2014 :  10:24:32  Alıntı
yorumlarınız için teşekkürler,daha fazla fikire ihtyacım var.

hknmrc
Yeni Üye

Toplam 21 yazı
17/08/2014 :  11:00:08  Alıntı
GÜNCEL

emil55
Yeni Üye

Toplam 81 yazı
18/08/2014 :  02:13:57  Alıntı
hem otomotivciysen hem nakit paran varsa hem Antalya gibi turizm bolgesindeysen neden rent a car isi yapmiyorsun?
emilsumgait@hotmail.com
cep: +994503656045

Yerleşim : Azerbaycan / Baku  |  Meslek : Mühendis
hknmrc
Yeni Üye

Toplam 21 yazı
18/08/2014 :  21:03:52  Alıntı
emil55
çevremde bu işi yapan var ve büyüklerle rekabet edemiyorlar.daha büyük paralar gerek. Teşekkürler.

hknmrc
Yeni Üye

Toplam 21 yazı
21/08/2014 :  06:01:29  Alıntı
GÜNCELL

emsal
Üye

Toplam 112 yazı
25/08/2014 :  14:15:20  Alıntı
ayakkabı imalatı yapıyorum pazarlamasını düşünürseniz yardımcı olabilirim karlı ve zevkli bir iştir 0532 331 73 34

Yerleşim : Türkiye / İstanbul
hknmrc
Yeni Üye

Toplam 21 yazı
30/08/2014 :  16:57:08  Alıntı
LÜTFEN DAHA FAZLA FİKİR....

hknmrc
Yeni Üye

Toplam 21 yazı
26/03/2015 :  10:07:44  Alıntı
güncel...

rsdizmir
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
28/05/2015 :  15:07:04  Alıntı
Merhaba Akıllı teknoloji ürünleri türkiye resmi distribütörü ve ithalatçısıyız. Ürünlerimizi izmir istanbul ankara gibi yerlerde zincir elektronik mağazalarda satıyoruz. Ancak adana,konya,antalya samsun gibi şehirlerde birebir bayilerle yada birebir pazarlama yaparak satacak kişilerle satıyoruz. Bu işin için yerde açabilirsiniz home ofis yani yer açmadan bayi olup direk satış sistemiyle yapabilirsiniz. rsdizmir@gmail.com adresine yazarsanız size ürünlerimiz ve bayilik hakkında bilgi verebilirim.

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : İthalat / İhracat
Ve-ga
Yeni Üye

Toplam 14 yazı
28/05/2015 :  18:43:37 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Merhaba Okullarda 3d film ve hologram bayiliği veren bir firmayız bayilik için isim hakkı ücreti olmadan sadece film, ekipman ve teknik desteği alabileceğiniz bayilik sistemi ile düşük sermaye ile ciddi gelir edebilirsiniz,

Detaylı bilgi için 5304352873

BAYİLİK HİZMETİ

Ve-ga Organizasyon olarak eğitim kurumlarına yönelik hologram, 3D, 4D, 5D ve 7D mobil sinema sistemleri hizmeti sunmaktayız. Okullara yönelik hologramve 3D filmleri gerekli hak sahiplerinden yerli ve uluslararası anlaşmalar çerçevesinde daha önce okullarda gösterimi yapılmamış Kültür Bakanlığı Onaylı ve Milli Eğitim Müdürlüklenince Onaylatılan filmlerin gösterimini yapıyoruz.
FİLM DETAYLARI

Temin ettiğimiz filmler, okullarda gösterime uygun olarak tamamı orjinal hologram ve 3D olup, polarize ve red-cyan formatları mevcuttur. Fimler çocukların hem eğlenip hemde temel konular üzerinde bilinçlenmelerini ve birçok konuda yeni şeyler öğrenmeleri sağlıyor.
BAYİLİK DETAYLARI

Bayilik Nedir ?: Bayilik denilen sistem firmamız ve tarafınızla yapılan anlaşmalar çerçevesinde belirlenen bir il veya ilçede Ve-ga Organizasyonu yani bizi temsil ederek, gerekli Hologram -3D – 4D – 7D sinema sistemleri ile freelancer çalışarak kazanç sağlıyorsunuz. Burdaki temel çalışma prensibi kazan kazandır mantığıdır. detaylı bilgi için lütfen bilgi isteyiniz.

1. Bayilik için gerekli tüm ekipman eksiksiz olarak temin edilir.

2. Yetki verilen bir bölgeye başka bir yetki verilmez böylece bayii bölgesi korunmuş olur.

3. Gerekli materyallerin ücretleri talep edilen ilin büyüklüğüne ve potansiyeline göre değişmektedir.

4. Ödemelerinizi kısmen vade şeklinde yapabilirsiniz.

5. A’dan Z’ye merak ettiğiniz tüm sorulara istediğiniz zaman cevap alabilirsiniz.

6. Bayilik sonrası tüm resmi evrak işlemleri tarafımızca düzenlenmektedir.

7. Bayilik sonrası yerinde teknik destek hizmeti verilmektedir.

8. Tüm afiş,broşür,bilet, kartvizit gibi baskı işleri tarafımızca bastırılmaktadır.
KAZANÇ SİSTEMİ

3D Film veya HOLOGRAM Film Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okullarda,anaokullarında,kreşlerde izletilebilir Okullarda sosyal etkınlık olarak görülen tiyatro gösterimi-3D fılm HOLOGRAM Film gösterımı sosyal etkınlık alanındadır.

Okullar her ay bır gösterim yapmaktadır.Okullarda Eylül ayında basla**** randevu alınır, alınan randevu tarıhden 2-3 gun önce firma yetkılerı okulu ziyaret ederek sınıfları dolaşır öğrencılere fılmi ne zaman izletileyeceği, fılm hakkında bilgi verilir ve okulun panolarına film ile ilgi afişler asılır.

Film izletme zamanı fırma yetkılerı okulun gösterdıği uygun alana gereklı malzemlerını kurar. Öğrenciler salonun kapasitesine göre ıcerı alınır biletlerı alınan öğrencilere film 3d ise gözlük verilir.Film bitiminde gözlükler toplanır.

Okulda bilet ücretleri okulun bulunduğu il ve semte göre değişiklik gösterebilir. Ama genel olarak her ilde 3 tl olarak satış yoğunluğu vardır. Okul aile birliği satış işlemini gerçekleştirir.Gösteriler bittikten sonra kazanılan meblağının anlaşmaya göre bir kısmı Okul Aile Birliğine bağış yapılır.Kazanç sistemini öğrenmek ve detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN: http://www.ve-gaorganizasyon.com/index.html

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Yöneticilik
emregover
Yeni Üye

Toplam 9 yazı
30/05/2015 :  23:39:03  Alıntı
2000Tl ye kadar dükkan kiralayabiliyorsan donut ve kahve sat. Boston donut bayilik veriyor. Yemeksepeti satışları akşamları fırlıyor doğru mahalleleri eklersen. Düzgün motorcu bulursan daha iyi. :)
Emre Göver

Yerleşim : Türkiye / Istanbul  |  Meslek : Mühendis

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

7.28 saniye.
14:15:38, 29 Mart 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım