3 Boyut Dekor Hakkında Bilgi Lütfen - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

3 Boyut Dekor Hakkında Bilgi Lütfen

hknckmk
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
09/07/2014 :  00:58:41 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

merhaba arkadaşlar Türkiye de yeni bir sektör olan 3 boyut dekorasyon işi ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar bilgilerinizi paylaşırsanız memnun olurum yorum ve bilgilerinizi bekliyorum. internette bu işi yapan firmalar var ve bayilik veriyorlar bu işe girmeyi düşünüyorum fakat aldığım bilgiler sadece bayilik veren firmalar tarafından olduğu için kimse yoğurdum ekşi demiyor sizin fikirlerinizi de almak istedim yardımcı olursanız memnun olurum şimdiden yorum ve bilgi paylaşan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum

Yerleşim : Türkiye / Adana  |  Meslek : Esnaf
leventbykcam
Üye

Toplam 109 yazı
09/07/2014 :  11:03:38  Alıntı
ip ucu ; onların önceden yaptıkları çalışmaların adreslerini ve telefonlarını ve örnek resimlerini al.
bir tanesi yapıkları iş önceden güzel olmasına rağmen , bir zaman sonra zeminden kalkmış.
bende sonra bayilik almaktan vazgeçtim.

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : İthalat / İhracat
jenerator
Üye

Toplam 223 yazı
09/07/2014 :  11:17:41 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Arkadaşlar,bu konuda aceleci olmayın lütfen sizler için sunacağım model ve fiyatlar, ürün bilgisi sizlere çok cazip gelecektir.Bir ay beklerseniz bu platformu bilgilendireceğim,detaylı ürün bilgisi vereceğim.

Yerleşim : Türkiye / Trabzon  |  Meslek : Ticaret
hknckmk
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
15/07/2014 :  13:46:08  Alıntı

jenaratör biraz detay bilgi yazarmsın bu işle mi uğraşıyorsun

jenerator
Üye

Toplam 223 yazı
15/07/2014 :  14:21:37 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Selamlar, arkadaşım bu sektörde üretici ve özel dekoratif modeller üretiyoruz,İsteyenlere Türkiye de olmayan modelleri sunacağız.

Yerleşim : Türkiye / Trabzon  |  Meslek : Ticaret
hknckmk
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
15/07/2014 :  15:12:28  Alıntı
hadi arkadaşlar bilgisi olanlar yorumlarınızı bekliyorum kimse yokmu ???????

hknckmk
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
15/07/2014 :  15:16:02  Alıntı
jenaratör tamam da siz bu sektörün neresindesiniz şu an faal olarak içindemisiniz.? neden 1 ay sonra açıklayacağım diyorsunuz? bana yardımcı olabileceğiniz bişey varsa bu işin artısı eksisi hkn.da detaylı bilgi verirseniz sevinirim.

flexart
Yeni Üye

Toplam 21 yazı
16/07/2014 :  12:21:40  Alıntı
Gergi tavan sistemlerini düşünürseniz, sizinle çalışmaktan memnuniyet duyarız.

Referanslarımıza web sitemizden ve facebook sayfamızdan bakabilirsiniz.

Saygılarımla,

Flexart Gergi Tavan ve Duvar Sistemleri
www.flexart.com.tr
facebook.com/flexartgergitavan

0 242 340 44 40

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : İnternet

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

3.97 saniye.
20:12:13, 28 Mart 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım