Lojistik - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Lojistik

ansam
Yeni Üye

Toplam 69 yazı
13/06/2014 :  16:40:33 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Öncelikle herkese selamlar saygılar, Allah İzin verirse sakatat ihracati işine başlaycağim. Lojistik firmasi ile anlaşırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir. Nasıl bir sözleşme imzalamam gerekiyor. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Sevgiler saygılar

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İthalat / İhracat
bayJ
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
21/07/2014 :  13:17:21  Alıntı
Dostum ne yaptın sakatat ısı nası gıdıyo ? Sımdıye dek sozlesme ımzalamıssındır bızımle paylasta bızde ogrenelım

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
leventbykcam
Üye

Toplam 109 yazı
21/07/2014 :  17:03:00  Alıntı
konşimentoyu aldıktan sonra mal senindir. Onu da gemi ile ise 2000 dolar falan tutar.
sözleşmeden yerine sağlam şirketle çalışırsan ona da gerek duymazsın.

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : İthalat / İhracat
ugurum2211
Üye

Toplam 844 yazı
21/07/2014 :  21:51:38 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

Ithalat demiyor ihracat diyor arkadaş :)
Frigolu araçlar var avrupa için. Türker ve ekol tavsiyemdir.
toptan Tesettür giyim
http://instagram.com/butik_inegol

iİletişim:
0 530 274 94 93

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : İthalat / İhracat
Altan43
Üye

Toplam 780 yazı
22/07/2014 :  09:11:49 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Ne oldu bu konikse.... yeni bir yazı yazıyoruz 6 gün geçti hala onayda... sabıka kaydı ,ikametgah vs mi istiyorsunuzda haberimiz yok?
Strotaş

söve ,mimari restorasyon,dekoratif iç,dış mekan elemanları ve ısı yalıtım malzemeleri

Yerleşim : Türkiye / Kütahya  |  Meslek : İmalat
kartay
Üye

Toplam 180 yazı
23/07/2014 :  03:23:10  Alıntı
Evet koniks yöneticileri kendilerine yöneltilen sorulara cevap vermiyor ,ya yanitini bilmiyor ?BILMIYORSAN sor paylas netice ortaya ciksin ,site paylasim sitesi paylasmak istyiorsunuz aman fiat yazma aman malin adini yazma aman SAKIN !!! ZATEN bu aman SAKIN korkulari yüzünden ,ne ticarette ne ortak güncel hayatta korkularin ESIRI OLMUS bir toplum yaratilmis bunlarda onlarin devami olma yönünde ,sayin yöneticiler burada insanlar birbirleri ile DUMANLAMI anlasacak görüsecek !!!

yaziyoruz yunanistandan direk karpuz yapiyoruz diye siliyorlar karpuza karsi özel bir durummu var anlayamadim gitti!!!

BIZ GIDA ISI YAPIYORUZ Sayin yöneticiler korkmayin karpuz mevsimlik bir ürün yenir tükenir seneye yenisi cikar !!!

EVET BUYRUN CEVAP VERIN ,
kartay

Yerleşim : ALMANYA / Frankfurt Am Main  |  Meslek : Mühendis
mrf
Üye

Toplam 206 yazı
23/07/2014 :  15:39:27  Alıntı
ya arkadaslar avrupa bırlıgıne gırmek ıstıyoruz gazeler ban gır bangır yazdı kokoreç bıttı dıye
bu bızım arkadasımız gırısımcı ruhlu arkadas ta avrupaya sakat at satmak ıstıyor şindı bı laf var musluman mahalesınde sakyangoz satmak
ıste buda bunun avrupa versıyonu
avrupa gıdayı alırken bıle dıdıklıyorkı sakat at hıc gıtmeyecek bır urun kıme satıcan ne sartla hadı bunları hallettın sakat at koruması zor bır urun frıgı ıle yollasan ısısı dıger urunlerle tutmaz komple gondermen gerek falan falan vsvsvsv yanı ben derımkı bu ısten vazgez paran cebınde kalsın saygılar mrf

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Yöneticilik
aslan59
Yeni Üye

Toplam 71 yazı
29/11/2014 :  03:20:19  Alıntı
Arkadaş lar adam iş için fikir istemiyor. Nakliye için fikir istiyor arkadaş Türkiye'nin en uygun Firigo taşımacılığı Hatay Bölgesi'ndedir Hatay dan TIR sana gelmez Avrupa'dan dönenler yükler yani firma merkezi Hatay'da dır kaç derecede gitmesi gerekse okadar nakliye fiyatı çıkar taşınacak ürün - derecede olması lazımsa devamlı Firigo çalışacağı için fiyat yükselir birde Avrupa ülkeleri aldığı gıda ürünlerini tahlil laboratuvar vs. Analiz yaptırır bu uzun sürebilir bu esnada TIR. Her beklediği gün için para yazar Türkiye'de 15 gün bekleyen TIR gördüm ben birde işin kötüsü aklında Kalsın tahlil uygun olmasa mal geri döner mesala Avusturya'dan 15 tanker Sıvı şeker glikoz gelmişti tahlillerde 13 tanesi giriş yaptı 2 TIR analiz raporlarında sıkıntı olduğu için geri çevrildi sitedeki bazı Arkadaşlara duyurulur Bağırsak ile Amaliyatlarda kullanılan ip yapıyorlar Avrupa'da ben hayvan penisi yüklü TIR gördüm Avrupa'ya giden. Hatta kedi kumu denilen bir şey gördüm ne işe yarar bilmiyorum hatta saygılar

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İmalat

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

4.09 saniye.
12:46:15, 29 Mart 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım