Kapı Kapı Gezerek Ufak Bir Şeyler Satmak - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Kapı Kapı Gezerek Ufak Bir Şeyler Satmak

HappyEndings
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
09/05/2014 :  05:03:13 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Arkadaşlar ben 34 yaşındayım, işimi kaybettiğimden aktif pazarlama ya da aktif seyyar satış işine yönelmek durumunda kaldım. Toptancısından 0,75-1TL arası ufak bir ürün alıp, büyük bir şehirde dükkan dükkan dolaşarak satmayı düşünüyorum. 1 liraya temin ettiğim ürün için 2 lira satış fiyatı düşünüyorum. 0,75 içinse 1,5 civarı. Yani az bir sermayeyle, diğerlerinden ucuz satarak, geçimimi sürdürmeyi düşünüyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.. 2-3 gün sonra toptancıya gideceğim, cevaplarsanız çok sevinirim.

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Satış / Pazarlama
nedimd
Üye

Toplam 277 yazı
09/05/2014 :  09:13:48  Alıntı
bence kendinde senin tabirinle aktif pazarlama yada aktif seyyar satış cesareti görüyorsan git bi işe gir pazarlama plasiyer tüccar plasiyer vs hem daha az yorulursun hem daha çok kazanırsın sermaye bağlamassın geleceğin daha aydınlık olur. mesela kariyer.com işine yarıyabilir. Bence pazarlama işi ciddi bir meziyet farklılık yetenek isteyen bi iş bu işe vâkıf kişilerin dediğin gibi kapı kapı gezmesine üzülüyorum ben İNŞAALLAH HAYIRLI GÜZEL Bİ İŞ BULURSUN.
nedim

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Esnaf
blackops
Üye

Toplam 711 yazı
09/05/2014 :  11:10:04  Alıntı
olabilecek bişey ekmek yedirir fakat 1tl'lik ürünlere esnaf ne kadar ilgi gösterir orası mechul veya senin satacağın şeylere bağlı tavsiyem dükkanlara tablo şeklinde şık dualar var bi çok esnafın ilgisini çeker ve alır şahsen ben dükkanıma bu şekilde almıştım.sen ürün yelpazesini biraz daha artırıp atatürk tablosu.türk bayrağı tablosu.eminim almak istiyeceklerdir.

Geç kalınmış teselli idamdan sonraki affa benzer..

Yerleşim : Türkiye / De  |  Meslek : Diğer
galerisami
Üye

Toplam 232 yazı
09/05/2014 :  12:42:33  Alıntı

Özelden mesaj gönderdim. Aynı şekilde satış yapmayı
düşünen arkadaşlara, % 100 kar bırakacak
ürünlerimi incelemek üzere
http://galerisami.sanalpazar.com
adresimi ziyaret etmelerini öneririm.
Toptan satış yapacak arkadaşlar mutlaka irtibata geçmeli
(sitede irtibat numaralarım mevcut)
miktarlı alımlarda uygulanan fiyat ve stand desteğimiz ile ilgili
bilgiler kendilerine verilecektir.
A.Sami Cansu
543 595 34 80

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : Satış / Pazarlama
tradeengineer
Üye

Toplam 292 yazı
09/05/2014 :  14:47:37 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Öncelikle geçmiş olsun arkadaşım. biz ücretli çalışanların herzaman bir B planı olmalıdır.
Kar marjın düşük geldi. İllaki bazı ürünlerde dediğin kar marjları ile çalışman mümkün ama tüm ürünlerde bu mantıkla gidersen büyük şehirlerdeki harcamalarını anca çıkarırsın. Ürün olarak bi toptancıları gezmeni tavsiye ederim. Özel mesaj atacağım bir firma var toptan bir kısım ürünü bulabilirsin. Esnaflar için öncelikle sahte para kalmini tavsiye edebilirim ışıksızı 4-5 ışıklı olanı 5-6 Tlye güzel satılır diye düşünüyorum. Tükenmez kalem olabilir. Ve TV ürünleri olabilir. Bu işe başlayacaksan birde broşür yaptır kendine derim özellikle tv ürünleri için A5 tek veya çift taraflı bir broşür sanırım bir yüzüne 8-10 ürün koyabilirsin.
Fırtınalar kopuyorsa beyninde bir gün başaracaksın. Sadece adım at.
KARTPOSTAL İÇİN www.instagram.com/postcard_kartpostal
Pul, efemera, tarzıma göre eski koleksiyonlar ve eski ürünlerle ilgilenmekteyim.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Mühendis
zzaxiss
Üye

Toplam 385 yazı
09/05/2014 :  17:41:17  Alıntı
kardeş yanlış anlama ama bunun yerine simit-kokoreç*köfte ekmek-pilav (ynai gıda satsan) daha fazla para kazanbilirsin günde 50-100 tane arası ne satıcaksın ki sana da para kalsın
hangi esnaf senden ne alacak? gıdayı hiç olmazsa herkez yer biri almazsa diğeri alır o almazsa başkası alır.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
HappyEndings
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
09/05/2014 :  20:14:03  Alıntı
İlginiz için teşekkür ederim.. Vergi mükellefi değilim ve üzerime hiçbir dükkan/şirket kayıtlı değil. Bu tip ürünleri laptop çantasıyla pazarlarsam, vergi açısından ne gibi sıkıntılar olabilir? Vergi vermeyi çok isterdim ama ismime bir dükkan/şirket açmam imkansız..

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Satış / Pazarlama
Bireyselemeklil
ik

Üye

Toplam 658 yazı
09/05/2014 :  20:33:22  Alıntı
Sıkıntı olmaz vergi için eline tek tek alır satarsın manyetik mıknatıslı dualar var onlardan al sat buzdolabı süsü gibi ben iki gündür deniyorum günde 100 tane sattık 1 tl den 100 tl ama mümkünse en kısa sürede bir iş bul bunuda ek iş olarak yap işsizlik parasızlık geçim zor Allah hepimize yardım etsin
İşimiz insanların en güzel ve en zor günlerinde yanında olabilmek.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bankacılık-Finans
Bireyselemeklil
ik

Üye

Toplam 658 yazı
09/05/2014 :  20:54:28  Alıntı
Sıkıntı olmaz vergi için eline tek tek alır satarsın manyetik mıknatıslı dualar var onlardan al sat buzdolabı süsü gibi ben iki gündür deniyorum günde 100 tane sattık 1 tl den 100 tl ama mümkünse en kısa sürede bir iş bul bunuda ek iş olarak yap işsizlik parasızlık geçim zor Allah hepimize yardım etsin
İşimiz insanların en güzel ve en zor günlerinde yanında olabilmek.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bankacılık-Finans
lehat
Üye

Toplam 262 yazı
09/05/2014 :  22:12:55  Alıntı
benim tavsiyem öncelikle kendine bir pilot bölge seçip oraya yoğunlaşman..mesela senin mutlaka sözünün geçtiği veya tanındığın bir yer vardır...bu bir mahalle olabilir veya daha dar-daha kapsamlı bir yer..onlara örneğin yakınlarda bulamayacakları şeyler ***ür..bu dalından meyve olabilir veya günlük yoğurt veya süt olabilir..Günlük süt ve taze yoğurt çok revaçta olan bir iş.Ayrıca bir müşteri portföyü oluşturduktan sonra onlara daha ne ihtiyaçlarının olduğunuda sorup onlarıda bulabilirsin.Mesela senden taze meyve alacak kişi belkide hiç bulamadığı bir baharatı isteyecek veya örneğin z.yağı isteyecek.Sen hiçbir talebe hayır demeyecen ve inşaallah çarkın dönecek...

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Ticaret
muratulukoylu
Yeni Üye

Toplam 7 yazı
09/05/2014 :  23:51:30 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
gano excell bagımsız distbritörüyüm tavsiye edebilcegim bi iş netvormarketing sistemiyle çalışmak isteyen herkes için iyi bi fırsat emekli öğrenci evhanımı esnaf yada ek gelire ihtiyacı olanlar için detaylı bilgi için Muratulukoylu@outlook.com

Yerleşim : Türkiye / Sakarya  |  Meslek : Satış / Pazarlama
slhist
Yeni Üye

Toplam 53 yazı
10/05/2014 :  03:14:56 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Dostum eğer 1000 tl sermayen varsa git çanta imalatçılarına al bi 40-50 ad. çanta geç işlek bir köşeye bide hafif bi tezgah yap kendine,bigün bu köşe bigün öbür köşe derken umduğundan fazla para kazanırsın.tabi bu işler nasip işi.arkadaşım 500 tl ile, sanırım tahtakeden çanta toptancısından mal almıştı, en kötü gününde 20 tl kar kaldığını söylüyordu.tabi 5 tl lik de çanta var 35 tl likte karma bişeyler yapacaksın.tabi bu iş kafasına yatan olursa yanında bir iki bayan olmadan çanta seçmeye gitmesin.hepsi elinde kalır :)

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama
efxturkey
Üye

Toplam 103 yazı
12/05/2014 :  16:47:43  Alıntı
iPhone şarj kabloları var elimizde 1 tl den satıyoruz paketli bilinen bir marka 1. kalite 2000 adet. Yada USB girişli şarj kafaları var elektrik prizi girişli ve araç çakmaklığı girişli. bunların fiyatlarıda aynı. Eğer düşünürsen ürün resimlerini atabilirim.

m.f.tuzuner@gmail.com
N lmş byk dm lmdysk, hyllrmz stmdky...

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Reklam
Yılmaz Kukur
Yeni Üye

Toplam 15 yazı
14/05/2014 :  14:59:26 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Aktif pazarlama ile satış düşünüyorsanız, mikrofiber temizlik bezi ( deterjansız temizlik bezi) üretimi yapıyoruz. Bir laptop çantasına koyup, satacağınız ürün ile günlük 300 TL ciro elde etme şansınız var. Karmarjı satacağınız ürüne göre değişiyor ancak 1-2, 1-3 arası karlılık sağlayabiliriz. Şehir dışına çıkma imkanınız varsa bu işi profesyonel anlamda yapan müşterilerimizden satış eğitimide almanızı sağlayabiliriz.

www.technolog.com.tr e göz atarak tüm ürün gurubunu inceleyebilirsiniz.

Yerleşim : Türkiye / Denizli  |  Meslek : Sanayici
oroksk
Yeni Üye

Toplam 22 yazı
25/10/2014 :  23:09:32  Alıntı
günlük kozmetik ürünler satışı yapabilirsin
ürünler hk
facebook
kozmetik sepeti
begeni sayfasından
bakabilirsin
yardımcı
oluruz

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Gıda
AmudaKalkanSolu
can

Yeni Üye

Toplam 2 yazı
26/10/2014 :  03:17:27  Alıntı
Benim üniversitede okuyan iki tane arkadaşım var. Bunların tatillerde yaptığı iş şudur:

Kocaeli'deki peçete imalathanelerine gidiyorlar, çuvalla peçete getiriyorlar, Kartal/Maltepe bölgelerinde lokantaları birbir geziyorlar.
Gezdikleri yerlerden telefon numaralarını da alıyorlar, her hafta telefonla arayıp peçete getiriyorlar.
Maliyetin üstüne %100 ekleyip satıyorlar. Tek sorun araçları olmadığı için iki kişi gidip taşıyabildikleri kadarını getirmek.
Kazanç ise çok güzel. Ailelerinden para istemiyorlar ama eğlenceleri bitmiyor.
Karambolden geldik dünyaya, şimdi plan yapsan ne fayda?

Yerleşim : Türkiye / Denizli  |  Meslek : Denizci
Şişlili
Yeni Üye

Toplam 61 yazı
26/10/2014 :  18:21:59  Alıntı
Dolaşarak satış neyse de bi köşede durup tezgah açmak kolay bişey değil. Satış yapmak için hareketli bölgede durmak lazım hareketli bölgenin zabıtası da hiç eksik olmuyor ikide bir kaçmak vs kolay işler değil. malını toplayana kadar zaten zabıta yanında biter mala el koyar vs. bazı semtlerde zabıta sabit duruyor sürekli kontrol altında tutuyorlar çevreyi.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
hasan benli
Yeni Üye

Toplam 18 yazı
27/10/2014 :  01:46:58  Alıntı
degerli kardeşim allah yolunu açık etsin zor bir iştir kapı kapı dolaşmak yardımcı olmak isterim sana ben halı hurcu üretiyorum antalyada ürün ucuzuda var pahalısıda dilersen ara beni görüşelim çok sayıda satış yapabilecegin yerler var tel numaram 05061301992

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Esnaf

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

8.29 saniye.
19:39:30, 20 Nisan 2024, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım