Züccaciye Vs Kitapçılık - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Züccaciye Vs Kitapçılık

chennn
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
21/04/2014 :  23:15:40 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhaba, küçük çaplı bir iş kurmayı düşünüyorum. memur olmam sebebiyle bu konularda çok tecrübem yok. bulunduğum şehirde mutfak ürünleri + ev tekstil ürünleri satan bir dükkan açmayı düşünüyorum. belli markaları satmak istiyorum, francaise mi uygun olur yoksa kendi dükkanımı mı açmalıyım. tutunabilirmiyim,ne kadar bütçeye ihtiyacım vardır??

yoksa diğer alternatifim olan, kitapçılık işine mi girmeliyim, kimsenin kitap almadığı düşünülürse, para kazanmak için kırtasiye de olmalı sanırım??

önerilerinizi yazarsanız çok memnun olurum.

Yerleşim : Türkiye / Kayseri  |  Meslek : Doktor
blackops
Üye

Toplam 711 yazı
22/04/2014 :  13:44:05  Alıntı
kitapçılıkla mutfak ürünleri+ev tekstilleri ürünlerini aynı kefeye koyamazsın bile :(

Geç kalınmış teselli idamdan sonraki affa benzer..

Yerleşim : Türkiye / De  |  Meslek : Diğer
chennn
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
22/04/2014 :  19:50:17  Alıntı
peki mutfak + ev tekstil işinde nasıl bir yol izlemeliyim?

Yerleşim : Türkiye / Kayseri  |  Meslek : Doktor
galerisami
Üye

Toplam 232 yazı
22/04/2014 :  21:12:24  Alıntı

Bulunduğunuz yer Kayseri merkez değil sanırım doğru mu?
Mutfak ve ev tekstil çeşidi olmayan bir yer mi?
Kırtasiye de mutfak ve ev tekstili de çeşidini zengin tutmadığınızda hemen satışların düşeceği işler..
Dolayısıyla ne kadar çok çeşitle ve gündemi takip ederek dükkanınızı zengin tutarak yaparsanız o kadar verimli olur..
Bu da kısıtlı sermayeyle çok zor.
Ben memurum demişsiniz dükkanda kim duracak? Başında siz yoksanız bu işlerin hiç biri zaten olmaz.
Olumsuzlukları peşpeşe sıraladım ama gerçek bu iyi düşünün derim.
A.Sami Cansu
543 595 34 80

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : Satış / Pazarlama
Ruhi Akman
Yeni Üye

Toplam 7 yazı
23/04/2014 :  11:35:02  Alıntı
sevgili kardeşim. bir insana beddua edeceksen Allah seni esnaf yapsın diye dua et..Galiba ya paran çok yada aklın yok.Hangi akılla düşünüyorsun bilmiyorum ama ben bu işlere yıllarımı verdim ve şimdi mağazayı kapatmayı düşünüyorum.Artık devir değişti,insanlar ihtiyaçlarını ya internetten yada büyük marketlerden temin ediyor.Güzel kardeşim bırak bu işleri, bir esnafın o kadar çok ortağı var ki bilemezsin.Dükkan sahibi,devlet ,çalışan eleman...vb..emin ol kendi iş yerinde en az kazanan esnaftır.Esnaf = hamal..gerisini iyi düşün..hadi kolay gelsin..
ardazx

Yerleşim : Türkiye / Samsun  |  Meslek : Ticaret
Kafkaskartalı
Yeni Üye

Toplam 70 yazı
23/04/2014 :  23:10:35  Alıntı
esnaflık giderin çok gelirin yok olduğu bir kurum haline geldi,yazık...

Yerleşim : Türkiye / Samsun  |  Meslek : Öğretmen
de-mu@hotmail.c
om

Yeni Üye

Toplam 28 yazı
24/04/2014 :  17:33:39  Alıntı
Merhabalar.
ticaret dünyanın en güzel mesleğidir.Yeterki ne satacağını, nerede satacağını iyi analiz et bu çok önemli gidip büyük mağazacılık yapan firmaların arasında küçük bir butik açarsan tabiki iş yapamaz islaf edersin.Ticaretin en önemli kuralı mal alırken kazanılır.bunu unutmamak lazım.zor ama kazancı yüksek sektörlere doğru yelken açın.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Sigortacı
de-mu@hotmail.c
om

Yeni Üye

Toplam 28 yazı
24/04/2014 :  17:59:52  Alıntı
Merhabalar.
herhalde kayseride görevlisiniz merkezdemi yoksa ilçedemi onu belirtirseniz daha iyi fikir alışverişinde bulunuruz.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Sigortacı

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

3.86 saniye.
12:53:52, 29 Mart 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım