E-ticaret Sitesi Hakkında Yardım - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

E-ticaret Sitesi Hakkında Yardım

Rdvn.72
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
16/04/2014 :  02:24:22 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhaba arkadaşlar kendime bir hedef belirledim ve e-ticaret sitesi açmak istiyorum ama sistemin nasıl çalıştığı hakkında pek fazla bilgim yok.Bu iş için ne kadar sermaye gerekli.

Örnek olarak sitemiz açtık işten benim sorum budan sonra başlıyor.Bu siteye ürünleri nasıl ekleyeceğiz tedarikçileri nasıl bulacağız vs.

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Diğer
mobilsan
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
16/04/2014 :  16:33:43  Alıntı
eğer e ticaret sitesinde mobilya ile alakalı ürünler satmak istiyorsan tedarik konusunda yardımcı olabilirim...
En Uygun Fiyatlara Cafe Mobilyaları Ev Mobilyaları Otel Mobilyaları...

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Mobilya
smartest2004
Üye

Toplam 252 yazı
17/04/2014 :  00:05:00  Alıntı
Para nı boşa harcama şu yazımı incele eğer yaptıramazsan özelden yaz sana yardımcı olurum
http://www.koniks.com/topic.asp?TOPIC_ID=83587

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : İthalat / İhracat
blackops
Üye

Toplam 711 yazı
17/04/2014 :  08:45:56  Alıntı

e.ticaretin bi cilvesi kalmadı artık kardeşim heveslenme eğer bişeylerin üreticisiysen o zaman tamam

Geç kalınmış teselli idamdan sonraki affa benzer..

Yerleşim : Türkiye / De  |  Meslek : Diğer
BURHAN TUNCA
Üye

Toplam 107 yazı
22/04/2014 :  23:35:10  Alıntı
Merhabalar, çok miktarda ve spot fiyata çeşitli bir çok ürünler var elimde.
örnek olarak : aşağıdaki linkte ürün resmin altında ürün videosunda ürünün tanıtımı yapılıyor. her kolide 52 adet ürün var. spot fiyata ürün arayan arkadaşlara duyurulur...
http://www.shoppingtv.com/diger-kategoriler/tv-urunleri/max-action-elektrik-tasarruf-cihazi/1/124795.aspx
burhan tunca

Yerleşim : Türkiye / Sakarya  |  Meslek : Elektrik / Elektronik
aktassa
Yeni Üye

Toplam 94 yazı
11/07/2014 :  02:45:59 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Eğer internet satışına yeni gireceksen kesinlikle bu işi yapan sitelerle başla ve belirli bir müşteri portföyü oluştur.
Gittigidiyor, sahibinden, sanalpaza vb. sitelerde dükkan aç ve orada kendini ve ürünlerini tanıt. Kaliten belli bir standarta ulaşınca zaten bu arada sen de işin cilvelerini öğrenmiş olacaksın.

Yerleşim : Türkiye / Konya  |  Meslek : Mühendis
ozan151291
Yeni Üye

Toplam 22 yazı
03/08/2014 :  00:56:41  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - BURHAN TUNCA
Merhabalar, çok miktarda ve spot fiyata çeşitli bir çok ürünler var elimde.
örnek olarak : aşağıdaki linkte ürün resmin altında ürün videosunda ürünün tanıtımı yapılıyor. her kolide 52 adet ürün var. spot fiyata ürün arayan arkadaşlara duyurulur...
http://www.shoppingtv.com/diger-kategoriler/tv-urunleri/max-action-elektrik-tasarruf-cihazi/1/124795.aspx

birader sitenizdeki rakamlara spot denmez çok uçuk rakamlar bir tedarikçi için saygılar

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

3.89 saniye.
18:49:55, 28 Mart 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım