Facestore Denilen Mucize - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Facestore Denilen Mucize

smartest2004
Üye

Toplam 252 yazı
14/04/2014 :  11:24:07 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Arkadaşlar

Standart eticaret sitesi açmak sorun değil ki önemli olan alışveriş yapacak kitleyi siteyi çekmektir.Bu konuda sosyal ağlardan yararlanmak en mantıklısı .

Facestore denilen sistem kısaca şudur ki;

Facebook da normal sayfa gibi eticaret sitesi açın facebook'da topluluktan daha kolay yararlanırsınız.Kalabalıkta pazar açmak daha mantıklı değil mi?

Saygılar

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : İthalat / İhracat
mavitarim
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
14/04/2014 :  15:27:53  Alıntı
Faceboom sayfasında o ciddiyet nasıl kurulacak ama ?
Irmak

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : İthalat / İhracat
EnerjiC
Üye

Toplam 191 yazı
14/04/2014 :  15:30:55  Alıntı
Kesinlikle çok mantıklı ben satıyorum birtane firma ismine profil oluşturdum düzenli olarak resim ve online afiş paylaşıyorum haftada hiç olmazsa 3 4 binliralık satış yapıyorum hiç masrafsız oturduğum yerden süper olay

Yerleşim : Türkiye / Konya  |  Meslek : Sanayici
mavitarim
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
14/04/2014 :  16:15:09  Alıntı

Sayın enerji lütfen biraz bahseder misin nasıl olacak.
Irmak

blackops
Üye

Toplam 711 yazı
14/04/2014 :  16:26:23  Alıntı
kardeş peki facebook vs yerlerde çıkan reklam veya paylaşımlara insanlar nasıl itibar gösteriyor?

Geç kalınmış teselli idamdan sonraki affa benzer..

Yerleşim : Türkiye / De  |  Meslek : Diğer
anadol69
Üye

Toplam 125 yazı
14/04/2014 :  16:35:41  Alıntı
ücretli bir sistem bilginiz olsun.öyle facebook hesabından satış yapılmıyor.e-ticaret sistemi kurmanız gerekiyor.bunada aylık veya yıllık ücret ödüyorsunuz.

Yerleşim : Türkiye / Adana  |  Meslek : Ticaret
mavitarim
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
14/04/2014 :  16:39:31  Alıntı
tamam ama nasıl ???
Irmak

haciogluticaret

Üye

Toplam 116 yazı
14/04/2014 :  16:55:03  Alıntı
EnerjiC arkadaşım yazılarına baktım biraz.
Ayakkabı imalatçısısın,
ev yemekleri dağıtıyosun bide,30 kişilik bir ekibin var,
marka patent şirketinde çalışıyorsun,
holdingin alışveriş bölümünde çalışıyorsun,
Dorse imalatı yapıyorsun,
Bir firmada aktif dağıtım yapıp günde 80-100 markete uğruyorsun
Facebookta satış yapıp ayda 12.000 lira kazanıyosun.

:) Hadi ordan demek geliyor içimden.

Yerleşim : Türkiye / Sakarya  |  Meslek : İlaç Sektörü
smartest2004
Üye

Toplam 252 yazı
14/04/2014 :  20:12:49  Alıntı
Web tasarım işiyle uğraşan firmalar facestore mağzanızı hözü kapalı yapıyor hatta internette nasıl yapılacağını gösteren videolarda var.

dokoo
Yeni Üye

Toplam 32 yazı
14/04/2014 :  20:32:03  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - haciogluticaret
EnerjiC arkadaşım yazılarına baktım biraz.
Ayakkabı imalatçısısın,
ev yemekleri dağıtıyosun bide,30 kişilik bir ekibin var,
marka patent şirketinde çalışıyorsun,
holdingin alışveriş bölümünde çalışıyorsun,
Dorse imalatı yapıyorsun,
Bir firmada aktif dağıtım yapıp günde 80-100 markete uğruyorsun
Facebookta satış yapıp ayda 12.000 lira kazanıyosun.

:) Hadi ordan demek geliyor içimden.

Harika tespit +1

Yerleşim : Türkiye / Sakarya  |  Meslek : Dekoratör
lehat
Üye

Toplam 262 yazı
15/04/2014 :  14:56:24  Alıntı
ücrete tabidir...öyle şirket ismi ile face profili açayım mantığı biraz safça...

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Ticaret
smartest2004
Üye

Toplam 252 yazı
16/04/2014 :  00:37:26  Alıntı
siz siz olun ne yapıp edin eticaret yapmaya kasıyosanız facestore vazgeçilmeniz olacaktır.

EnerjiC
Üye

Toplam 191 yazı
16/04/2014 :  18:56:14  Alıntı
Abiler ayakkabı imalatı babamdan kalan meslek son 3 yıl içinde çeşitli işler yaptım fakat şuan kürkçü dükkanındayım 20 yıldır iyi kötü işleyen bir firmamız var piyasada bilinirliğimiz var dolayısıyla bunlar zorlamıyor beni aylık 12 binlira dediğin ne ki biz aylık gayrı resmi yarı fatura keserek bir kaç yüz milyarlık fatura kesiyoruz dolayısıyla Allah'a binlerce kez hamd olsun bu ne ki ifadesini kullanabiliyorum kendim genç ve girişimci biri olarak çeşitli şeyler denedim orada ekli olmayan şeyler var aynı zamanda bir dershanem vardı geçmişte birde bıldırcın çiftliği kurmuştum bunlarıda ilave edeyim madem uzaktan insanlar hakkında yorum yapıp yargılamak kolaydır.. Siz oturduğunuz yerden düşünüp yapsam mı yapmasam mı derdine düştüğünüzde ben hayata geçiriyorum belkide farkımız budur yani :) saygılar hürmetler daha cevap yazmayacağım ulaşmak isteyen özelden veya https://www.facebook.com/MarcusBlaxis adresinden ulaşabilir iyi günler

smartest2004
Üye

Toplam 252 yazı
16/04/2014 :  23:55:00  Alıntı
Ya ben face sayfanda kazandığını iddaa ettiğin afişlerden göremedim..konya ,tırmanışların ve mevlana ile ilgili resimler var??

EnerjiC
Üye

Toplam 191 yazı
17/04/2014 :  14:21:23  Alıntı
o kişisel facebook profilim hocam şirkete ait olan değil kaldı ki inanırsanda sen bilirsin inanmazsanda sen bilirsin çokta fifi açıkçası ispatlamak gibi zorunluluğum yok benim keyfim yerinde ben onu bilirim Binlerce Kez Şükürler olsun Yaradana siz bilirsiniz yine soracağınız olursa ulaşın yardımcı olmaya çalışırım

smartest2004
Üye

Toplam 252 yazı
17/04/2014 :  17:14:21  Alıntı
Konu inanıp inanmamak değil ki..sadece konu dışında bir örnek verdin .Face hesabı verdin.İncelemek için girip baktım.O kadar yani.kazansan ne olur kazanmasan ne olur :)çok ta fifi :))

EnerjiC
Üye

Toplam 191 yazı
17/04/2014 :  17:38:23  Alıntı
yok smartest sözüm sana değil anlaması gerekenler anlar senlik mesele yok yani

sezenpet
Üye

Toplam 138 yazı
22/04/2014 :  19:31:50  Alıntı
FACESTORE ADRESİN NASIL

Yerleşim : Türkiye / Tekirdağ  |  Meslek : Esnaf

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

8.44 saniye.
17:56:48, 28 Nisan 2024, Pazar

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım