Ukrayna Rusya Gürcistana Ticaret Yardım. - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Ukrayna Rusya Gürcistana Ticaret Yardım.

MakaveLi
Yeni Üye

Toplam 7 yazı
01/04/2014 :  17:04:29 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhaba arkadaşlar ben Rusya Ukrayna Gürcistan gibi soğuk ülkelere battaniye ve nevresim takımı ihraç etmek istiyorum. Firmam yok aracı olacağım battaniye ve nevresimde bir çok üreticiyle çalışma, tanışma fırsatım oldu. Nasıl olur, nerden başlamalıyım bilemiyorum önerileriniz olursa çok sevinirim.
Bunun yanında yine üreticiden kaliteli vileda başlıkları, havluları uygun fiyata var. Bunu da Türkiye içinde yada yurt dışına nasıl pazarlayabilirim, pazarlanır mı rağbet görürmü, ekmek yiyebilirmiyiz ?

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Ticaret
salem5561
Yeni Üye

Toplam 71 yazı
02/04/2014 :  13:09:05  Alıntı
MERHABA KARDEŞ GÜRCİSTANDAN ŞU AN NEVRESİM TAKIMI İSTEYEN MÜŞTERİLERİMİZ VAR ELİNİZDEKİ ÜRÜNLERİNİZİ MAİL ATARMISINIZ saral1@hotmail.com

Yerleşim : Türkiye / Samsun  |  Meslek : İthalat / İhracat
ulkudas
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
02/04/2014 :  13:25:54  Alıntı
slm arkadaslar ! rusyanın krasnadar bolgesındeyım yas meyve sebze ısıyle ugrastım ama olmadı ! buralarda baska ne ıs yapabılırım kendı ısım olarak ! veya bı bayılık falanmı alsam ! tekstıl ısınemı gırsem ! bazı ıs teklıflerı var kafe restoran gıbı ama tuturmak zor ! fıkrı olan arkadaslar varmı ! sımdıden cok tesekkurler

Yerleşim : Rusya Federasyonu / Krasnadar  |  Meslek : Danışmanlık
evers
Üye

Toplam 413 yazı
05/04/2014 :  16:45:21 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

Ukraynaya havlu ve nevresim konusunda yardimci olabilirim
gama200@ukr.net

TEL:0038 097 830 56 09
not: su an turkıyedeyım.turkıye numarasından ulasabilirsiniz.

TÜRKİYE TEL: 05432582617

Yerleşim : Ukrayna / Odesa  |  Meslek : Diğer
shaman
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
05/04/2014 :  19:00:27  Alıntı
Ulkudas - Krasnodar bolgesine hic gitmedim ama Krasnoyarsk bolgesi ile ilgili konusabilirim. Krasnoyarsk sehrinde tek Turk restoran var ve orda her zaman musteriler bulunmaktadir ( bu sehirde turkler olmamasina ragmen) ve bu sehirde tekstil ile calisirsan karli olabilirsin cunku mallarin cogunlugu Cinden geliyor kalite olarak cok dusuk.

Makaveli - ayni Krasnoyarsk sehrinde nevresim ile calisan Tac sirketi var Turkiyeden getiriyor mallari. Cok karli satis yapiyor.

Ben kendim suan Kirgizistandayim firsatin olursa bene markalarini ve fiyatlarini gonderirsen ben de bir arastirma yapiyim kendi ulkemde. Bilgi bekleyecegim.
Tanridan baska tanri yoktur.

Yerleşim : Kırgızistan / Bishkek
ulkudas
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
05/04/2014 :  19:30:47  Alıntı
Shaman tesekurler arkadasim bilgi icin !!

Yerleşim : Rusya Federasyonu / Krasnadar  |  Meslek : Danışmanlık
yukmerman
Yeni Üye

Toplam 80 yazı
05/04/2014 :  23:17:44 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
İMALATTAN--TOPTAN çıtçıtlı badi, 6 renk(Siyah, beyaz, gri, pembe, kırmızı, mor)---3 beden(sm-l-xl)--ürünlerim viscon kumaş, likralı, çekme solma kabarma yapmaz..anlaşmalı kargo ve ambarla gönderilir...
düz-biyeli çıtçıtlı badi 2,50 TL..
5 cm dantelli çıtçıtlı badi-atlet 2,70 TL..
15 cm dantelli çıtçıtlı badi-atlet 2,90 TL..
1000 adet ve üstü için özel fiyat ayarlanır, sürekli sözleşmeli toptan alıcılar için kendilerine özel etiket çalışması yapılır, atölyemiz aylık 50 bin üretim yapabilecek kapasitedir...
http://birincieldenhalka.com/
ismail-05428916472
http://birincieldenhalka.com

İsmail--0542 891 64 72

Yerleşim : Türkiye / Turkey  |  Meslek : İmalat
erkanduzla
Yeni Üye

Toplam 22 yazı
12/04/2014 :  22:35:39  Alıntı
rusya devletine bağlı kırım yarımadasında iş yapmak isteyenlere yardımcı olurum gsm +38 063 595 88 28 skype erkan.duzla facebook erkan.duzla@hotmail.com mail erkan.duzla@hotmail.com
erkanduzla

Yerleşim : Ukrayna / Simferopol  |  Meslek : İthalat / İhracat
İlci_baran
Yeni Üye

Toplam 82 yazı
21/04/2014 :  14:00:08 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
gürcistana toptan nevresim vermek istiyorum . tabi bunun yanında uyku setleri ve yorgan , pike de olur.
helintekshome@gmail.com
Baran İlci

Ev Tekstili imalatı

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İmalat
odoluyurt
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
01/09/2015 :  17:50:58  Alıntı
Rusya ve çevresindeki ülkelere tek kullanımlık otel terlikleri satmak istiyoruz...

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İmalat
osmanatakul
Üye

Toplam 342 yazı
01/09/2015 :  20:06:18  Alıntı
ukraynada kurulu global lojistik ve export import firmam var her turlu mali ital. ihrac edebilirim arkadasim ukrayna dusunuyorusnuz ozelden Skype yada facenizi yazrasaniz karsilikli is birligi yapabiliriz pazarimgenis satis agim genis tektil uzerine adan z ye her turlu mali pazarlarda yalniz magazalarda degil ukraynanin tum sehirlerindeki pazarlara pazarliyabilirim saygilar irtibat tel +380631961551 Skype eko.trans1
gaab.srl osman atakul
msn:eko-trans@hotmail.com
ıcq:357866604

Yerleşim : Ukrayna / Zaporojie  |  Meslek : Ulaşım / Taşımacılık
forsa
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
06/09/2015 :  11:06:21  Alıntı
araba parcalarında bmw mercedes audı nıssan yardımcı olacak arkadaslar---ukranya-romanya-ulke fark etmez

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
forsa
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
06/09/2015 :  11:13:09  Alıntı
email-adresı tora-@hotmail.com araba yardımcı olacak arkadaslardan bmw-mercedes-audı-nıssan--- far-beyın-stoplar radyotar bunun gıbı parcalar

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
eftekin kozmeti
k

Yeni Üye

Toplam 19 yazı
13/08/2017 :  13:46:36 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
bu ülkelerde kozmetik satışı yapmak istersen biz yardımcı oluruz tekstilden daha çok satılır daha çok kar bırakır araştır düşünürsen bizimle iletişime geçebilirsin 0532 387 70 47
www.eftekin.com

Yerleşim : Türkiye / Çorum  |  Meslek : Sanayici
Aspire
Üye

Toplam 175 yazı
14/08/2017 :  20:15:01  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - eftekin kozmetik
bu ülkelerde kozmetik satışı yapmak istersen biz yardımcı oluruz tekstilden daha çok satılır daha çok kar bırakır araştır düşünürsen bizimle iletişime geçebilirsin 0532 387 70 47

kozmetik derken neler mesela ben gurcistana textil satıyorum.

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Ticaret
29murat29
Yeni Üye

Toplam 7 yazı
14/08/2017 :  21:44:16  Alıntı
Arkadaşlar merhaba
Rusya , tasken , Kazakistan tüm dış ülkelere nakliye olarak ve uçak kargo ile hızlı güvenli teslim olarak
Bilgilendirme yapmak isterim
Saygilarimla
Murat YILDIZ

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Tekstil

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

6.86 saniye.
16:20:18, 25 Nisan 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım