60Yurt Dışına Çorap Satmak Yardım - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Yurt Dışına Çorap Satmak Yardım
 1 

cederete
Yeni Üye

Toplam 47 yazı
31/01/2014 :  23:50:40 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

arkadaşlar istanbulda kendi atölyemizde üretiğimiz kaliteli erkek çorabı imalatımız var aylık 5 - 6 bin dz arası kapasitemiz var. banboo modal penye üst sevıye kalıteli mallar yapıyoz ama türkıyede marka olmayınca malesef satamıyosun kişiye özel,logoya markaya ait de çalışıyoruz ufak çaplı böyle yapmış veya halen yapan arkadaşlar varsa burda üretimde her türlü istenilen kalitede imalat yaparız burda birbirimize ürün-pazarlama konularında paylaşımları beklıyorum veya bilgili arkadaşlardan tavsiyelerini.
cederetex

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Esnaf

UYARI: Sitede yer alan ilanların doğruluğundan ilan sahibi sorumludur. Tanımadığınız kişilerle ticaret yapmayınız, yapıyorsanız dikkatli olunuz, tedbiri elden bırakmayınız, denemeden görmeden almayınız, alışveriş yöntemi olarak garanti yöntemler seçiniz. Hiçbir zaman kesinlikle birilerine para yada mal göndermeyiniz veya hesabına para aktarmayınız!
Detaylı bilgiler ve sorumluluklar için kullanım şartlarını okuyunuz.

• İlanın kalitesi ve ilan sahibinin yaptığı önceki alışverişler için ilan sahiplerine referans sorabilirsiniz.
  • Konu hakkında yapılan yorumlar (Sayfa : 1 / 3)

hokiri
    Üye

Toplam 140 yazı
    01/02/2014 :  12:43:40  Alıntı

Bana genel bir bilgi maili ararmisin fiyattan ürün resmine kadar turkgrafiker@hotmail.com iyi calismalar

Yerleşim : Hollanda / Rotterdam  |  Meslek : Serbest meslek
    benmazlum
    Üye

Toplam 137 yazı
    01/02/2014 :  13:03:07  Alıntı
    SELAMLAR,

IRAN VE IRAK PAZARINA BAY VE BAYAN IC GIYIM , KULOTLU CORAP, CORAP VE PATIK SATIYORUM HALIHAZIRDA.
    KIP, SIMGE, SECEN,SIRIN,ME SI ,BLITZ,,OZEREN CALISTIGIM MARKALARDIR.

URUNLERIN KALITESI VE VE FIYATI UYGUN OLURSA HER AY YUKLU MIKTARDA ALIM YAPABILIRIM.

ODEMELERIMIZ PESIN NAKITTIR.

ILETISIM BILGILERINIZI GONDEREBILIRMISINIZ?
    SAYGILARIMLA HAYIRLI ISLER DILERIM

HUSEYIN MAZLUM
    URUMIYE IRAN]
    00 98 919 808 1 807
    00 98 441 222 8 999
    urumbazar@yahoo.com

Yerleşim : İran / Tehran  |  Meslek : Ticaret
    cederete
    Yeni Üye

Toplam 47 yazı
    01/02/2014 :  15:27:09  Alıntı

arkadaşllar cevap maili attım işlerinizde hayırlı verimli çalışmalar dilerim.
    cederetex

beyazadam34
    Yeni Üye

Toplam 7 yazı
    16/02/2014 :  00:20:21  Alıntı
    ayrintili bilgi resim ve fiyat katalogu gonderebilirmisin..yurtdisi almanya..

beyazadm34@gmail.com

Yerleşim : ALMANYA / Krefeld  |  Meslek : İnsan kaynakları
    Semre
    Yeni Üye

Toplam 58 yazı
    16/02/2014 :  01:29:48  Alıntı
    Merhabalar,
    Urunleriniz hakkinda bilgi alabilirmiyim hollanda ve belcika icin.

Saygilarimla sun_shin99@hotmail.com
    Semre

Yerleşim : Belçika / Essen  |  Meslek : İthalat / İhracat
    cederete
    Yeni Üye

Toplam 47 yazı
    17/02/2014 :  22:53:22  Alıntı
    beyadam ve semre mailleriniz gönderildi
    cederetex

cederete
    Yeni Üye

Toplam 47 yazı
    17/02/2014 :  23:10:46  Alıntı
    arkadaşlar konu güncel
    avrupa da internet sitelerini inceleyiniz kaliteli erkek çorap larını çoraba bir isim takıp kendi marka etiket altında 54 euro ya kadar satanlar var oda bir çifti burda iddia ediyoruz en kaliteli iplerden ve en sık dokumayla üretiğimiz çoraplar sizlere 1 düzinesi 15-20tl gibi rakamlara geliyo
    çorap sürümü bol olan bir ürün pazarlamasına güvenene güzel bir iş bence tekrar ediyorum markanızlada veya istediğiniz etiketlede imalat yaparız tedarikci veya toptancı değiliz imalatcıyız düşük taleplerde bulunmayınız
    cederetex

tufan16
    Üye

Toplam 194 yazı
    23/02/2014 :  22:02:23  Alıntı
    fiyayat ve iletişim lütfen
    tufanhanifi@gmail.com

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Esnaf
    Aspire
    Üye

Toplam 165 yazı
    24/02/2014 :  09:36:20  Alıntı
    bambu modellerinize ait görsel ve fiat bilgisi alabilirmiyim birde enaz alım adeti bilgisi ozkana007@hotmail.com

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Ticaret
    blueman_ak
    Yeni Üye

Toplam 58 yazı
    24/02/2014 :  09:50:46  Alıntı
    Merhaba bende görsel fiyat ve enaz alım bilgisi alabilirmiyim ispanya Barcelona ayhan_kasap@hotmail.com teşekkürler

Yerleşim : İspanya / Barselona  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
    ertugrulpasa
    Yeni Üye

Toplam 35 yazı
    24/02/2014 :  11:20:29  Alıntı
    arkadasim ben yunanistan atina da yasiyorum. burada bir ofis acarsaniz hem devletten destek alir hemde tum avrupa ve balkan ulkelerine urunlerinizi direkt satarsiniz.. kalite ve fiyat onemli degil. onemli olan ihtiyaci karsilamak. ben herturlu resmi ve diger islerinizi yuruturum.
    pasa

Yerleşim : Yunanistan / Atina  |  Meslek : Satış / Pazarlama
    fena_wro
    Yeni Üye

Toplam 11 yazı
    24/02/2014 :  14:59:56  Alıntı
    Merhaba,
    katalogunuzu ve fiyatlarinizi yollarsaniz gerekli pazar arastirmalarini yapip urunlerinizi Polonya'ya pazarlama konusunda yardimci olurum.
    Daha once giyim sektoru uzerine hic calismadim ancak burda Turkiye'den gelen urunler giyim sektorunde cok populer, ne zamandir aklimdaydi bu sektore girmek.
    eposta: ggunay@gmail.com
    Tel: 0048799018723
    Saygilarimla
    KonSu Sp. z o.o Ticari Danismanlik

Baildona 18A/3 Katowice Polonya

Yerleşim : Polonya / Katowice  |  Meslek : Danışmanlık
    cederete
    Yeni Üye

Toplam 47 yazı
    24/02/2014 :  22:47:14  Alıntı
    ilgilenen arkadaşlara gerekli mailler atılmıştır

arkadaşlar gün içinde direk iletişim için 0536 454 66 50 den direk ulaşabilirsiniz
    katolog isteyen arkadaşlarada henüz kotoloğ malesef oluşturmadık ancak bitmiş ürün veya demo görsel yollayabiyoruz yıllardır ve hallende imalatla uğraşıyoruz toptancı değiliz türkıyede bir çok ihracatcı firmaya fason ürün tedarik inde bulunduk şu anki genel çalışmamız FANTEZİ ERKEK ÇORAPı üzerine gelen numune ve siparişe görede üretim yapıyoruz
    cederetex

fena_wro
    Yeni Üye

Toplam 11 yazı
    24/02/2014 :  23:47:57  Alıntı
    Merhaba,
    eger elinizde katalog yoksa en azindan gorselleri, fiyat bilgilerini ve minimum siparis tutarlarini yukardaki adresime yazabilir misiniz?
    Saygilarimla
    KonSu Sp. z o.o Ticari Danismanlik

Baildona 18A/3 Katowice Polonya

Yerleşim : Polonya / Katowice  |  Meslek : Danışmanlık
    alfakables1976
    Yeni Üye

Toplam 23 yazı
    26/02/2014 :  14:34:32  Alıntı
    Merhaba bende görsel fiyat ve enaz alım bilgisi alabilirmiyim romanya icin alfakables1976@yahoo.com teşekkürler

Yerleşim : Romanya / Bukres  |  Meslek : Elektrik / Elektronik
    ibrahimb
    Yeni Üye

Toplam 77 yazı
    26/02/2014 :  15:26:56  Alıntı
    merhaba ürün görsel ve fiyat bilgisi alabilir miyim ibrahimb155@hotmail.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
    cederete
    Yeni Üye

Toplam 47 yazı
    27/02/2014 :  00:02:13  Alıntı
    bilgi mailleri atılmıştır

cederetex

cederete
    Yeni Üye

Toplam 47 yazı
    27/02/2014 :  00:14:11  Alıntı
    Alıntı Yapılan Metin:
    Yazıyı gönderen - fena_wro
    Merhaba,
    katalogunuzu ve fiyatlarinizi yollarsaniz gerekli pazar arastirmalarini yapip urunlerinizi Polonya'ya pazarlama konusunda yardimci olurum.
    Daha once giyim sektoru uzerine hic calismadim ancak burda Turkiye'den gelen urunler giyim sektorunde cok populer, ne zamandir aklimdaydi bu sektore girmek.
    eposta: ggunay@gmail.com
    Tel: 0048799018723
    Saygilarimla

merhaba arkdaşım öncelikle ilgilendiğiniz için teşekkür ederim ciddi düşünürseniz eğer sunum ve pazarlama için elinizde ürün olmalı isterseniz ürün guruplarından birer ikişer düzine numune yolluyalım bir deneyin pazarınızı görün talebe göre siparişinizi belirlersiniz

ayrıca verdiğimiz fiyatlar türkiye fiyatlarıdır gümruk,naklıye vs alıcılara aittir.
    cederetex

atillabalat
    Yeni Üye

Toplam 2 yazı
    01/03/2014 :  22:27:07  Alıntı
    romanya pazarını düsünürseniz size yardımcı olabilirim

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İthalat / İhracat
    galip 018
    Yeni Üye

Toplam 17 yazı
    09/07/2014 :  16:13:31  Alıntı
    s.a
    kardes banada resim ve fiyat katalogu göderebilirmisin

email yakupyusuf@hotmail.de

selam ve dua ile

Yerleşim : ALMANYA / Mannheim  |  Meslek : Serbest meslek
    nurhat
    Yeni Üye

Toplam 7 yazı
    11/07/2014 :  20:06:00  Alıntı
    s.a biz bişkek ve almatada toptan çorap satıyoruz. anlaşabilirsek firmanızı marka haline getirebiliriz. en çok kırgızistan ,kazakstan ve rusya bölgelerine satılıyor ürünlerimiz. ilgilenirseniz mail den görüşelim.
    nurhatbishkek@gmail.com
    evet

Yerleşim : Kırgızistan / Bishkek  |  Meslek : Diğer
    okantakule
    Yeni Üye

Toplam 91 yazı
    11/07/2014 :  23:30:01  Alıntı
    piyasanın en büyük fimaların da ihracat depatmanın da çalıştım (şu an kendi işimi yapmaktayım ) çorap içgiyim ve plastik sektörü) direkt olarak satış yapmak için önce kalite belgelerinizin (avrupa pazarı için) tamtekmil makina ekipmaın labarotuvar da dahil olması adamlar aldığın ipin dahi nerede ne şekilde yapıldığını teferuatlı istiyolar tabi bunlar avrupa pazarı içi norveç almanya vs 2 olarak aracılarla yapabilrsiniz bu satışlarda avrupa değil ortadoğu ve türki cumhuriyetlerine olablir buralar daha esnektir . 1 defa ihracat yapıp ihracat sistemie kaydınız gerçekleştimi gerisi gelir zatentürkiyede modal bambu vs mallar rahat satılır tabi sizin ne kadar kar istedinize göre değişir. yurt dışı piyasa çok canlı şu an

Yerleşim : Türkiye / Afyon  |  Meslek : Satış / Pazarlama
    sup_reme
    Yeni Üye

Toplam 71 yazı
    11/07/2014 :  23:54:38  Alıntı
    Selam;
    Lütfen banada çorap fiyatlarınız varsa resimlerini ve diğer satmış olduğunuz ürünlerle ilgili bilgileri email adrsime atarsanız sevinirim ayrıca telefon numaranızı varsa email adresinizde yazarsanız sevinirim.

Mehmet
    crazyturks@hotmail.co.uk

hamburgist
    Yeni Üye

Toplam 10 yazı
    14/07/2014 :  12:55:36  Alıntı
    ürün bilgi ve fiyat listesi gönderebilirseniz sevinirim.

hamburgist@yahoo.de
    Saygilarimla

Yerleşim : ALMANYA / Hamburg  |  Meslek : Yöneticilik
    taybars
    Yeni Üye

Toplam 1 yazı
    03/08/2014 :  10:51:09  Alıntı
    Merhaba,

Urun cesit, kapasite, resim ve fiyat bilgisi rica edebilir miyim?

taybars@gmail.com

Tesekkurler,
    Tolga Aybars

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Muhasebe
    sup_reme
    Yeni Üye

Toplam 71 yazı
    11/08/2014 :  23:56:00  Alıntı
    Slm ürün bilgilerini varsa web adresinizi veya facebook adresinizi arıca toptan fiyatları yollarsanız sevinirim.
    crazyturks@hotmail.co.uk

Domainbrokers
    Üye

Toplam 165 yazı
    12/08/2014 :  01:08:27 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    urunlerinizi danimarkaya gumruk vs ugrasi olmadan sokar ve pazarlarim.( Zaten danimarka ve turkiye arasinda anlasma mevcuttur sizde sokup pazarlayabilirsiniz tek istek karsi taraftan yani danimarkadan vergiye tabii ve sizden mali pazarlamak icin alacak birini bulmaniz )
    uretim kapasiteniz ve toplu alimlara gore fiyat esnekliginizi ve birkac urun fotosunu detayli olarak mail atarmisiniz

acargruppen@yandex.com.tr
    AcarGruppen
    0046 767 169 189

Jönkoping / Sweden

Yerleşim : İsveç / Jönkoping  |  Meslek : Tekstil
    Lordposeidon
    Yeni Üye

Toplam 10 yazı
    25/08/2014 :  00:35:27  Alıntı
    Selam urunlerin fotosu ve fiyatlarini mail atabilirmisiniz serdarkabul@gmail.com

Yerleşim : Yeni Zelanda / Auckland  |  Meslek : Mühendis
    smart.trend
    Üye

Toplam 112 yazı
    25/08/2014 :  12:41:47  Alıntı
    katalogunuzu ve fiyatlarinizi yollarsaniz gerekli pazar arastirmalarini yapip urunlerinizi iran'a pazarlama konusunda yardimci olurum.
    smart.behzad@yahoo.com
    saygilarla : behzad farshbaf
    tell : 0098 914 769 1763 (whatsapp,line,tango,...)
    e-mail : smart.behzad@yahoo.com

Yerleşim : İran / Tabriz  |  Meslek : Ticaret
    farocan
    Yeni Üye

Toplam 31 yazı
    08/09/2014 :  15:04:56  Alıntı
    Merhaba,
    katalogunuzu ve fiyat listenizi gonderirsen (hollanda) irtibata gecebiliriz.
    tekinecik@gmail.com
    Farocan

Yerleşim : Hollanda / Amsterdam  |  Meslek : İthalat / İhracat

0.23 saniye.
    02:13:55, 22 Eylül 2017, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2017 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım