Türkiyeden Almayaya Konteyner Nakliyesi - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Türkiyeden Almayaya Konteyner Nakliyesi

kazimguldali03
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
29/12/2013 :  19:49:07 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

slm arkadaslar ben türkiyeden denizliden yakacak odun peleti getirmek istiyorum 1-2 konteyner 40lik olacak tirlarla nakliye 4000€ yu buluyor araba basina bende deniz yoluyla arastirmaya basladim konteyner nakliyesi nasil olur almanya siegene fiyatlari nerden görebilirim gümrük teslimi yada adres teslimi fiyatlari istiyorum bu islerle ugrasan arkadaslardan yardim bekliyorum

Yerleşim : ALMANYA / Siegen  |  Meslek : Serbest meslek

UYARI: Sitede yer alan ilanların doğruluğundan ilan sahibi sorumludur. Tanımadığınız kişilerle ticaret yapmayınız, yapıyorsanız dikkatli olunuz, tedbiri elden bırakmayınız, denemeden görmeden almayınız, alışveriş yöntemi olarak garanti yöntemler seçiniz. Hiçbir zaman kesinlikle birilerine para yada mal göndermeyiniz veya hesabına para aktarmayınız!
Detaylı bilgiler ve sorumluluklar için kullanım şartlarını okuyunuz.

• İlanın kalitesi ve ilan sahibinin yaptığı önceki alışverişler için ilan sahiplerine referans sorabilirsiniz.
  • faman
    Yeni Üye

Toplam 25 yazı
    30/12/2013 :  19:10:57  Alıntı
    Slm ben Denizli'liyim ama Ukrayna da yasıyorum. isterseniz buradan da fiyat alabiliriz. Turkiye Almanya arası ticaret cok yogun oldugundan dolayı uygun fiyata gemi nakliyesi bulabilirsiniz.

Yerleşim : Ukrayna / Kazakistan  |  Meslek : Serbest meslek
    Kral35
    Üye

Toplam 286 yazı
    30/12/2013 :  20:30:49  Alıntı
    Bu ürünü Bulgaristan,Romanya,Ukrayna gibi ülkelerden de bulabilirsiniz diye düşünüyorum.
    Araştırırsanız bir sonuca varabilirsiniz.

Yerleşim : Bulgaristan / İzmir  |  Meslek : Ticaret
    kartay
    Üye

Toplam 180 yazı
    30/12/2013 :  20:59:54  Alıntı

DANZAS ALMANYAYI ARAYIN SIZE NAKLIYE FIATINI VERSIN MÜNICH DANZAS MESELA TÜRK ARKADASLARDA VAR CALISAN KOLAY GELSIN
    kartay

Yerleşim : ALMANYA / Frankfurt Am Main  |  Meslek : Mühendis
    leo1537
    Üye

Toplam 473 yazı
    30/12/2013 :  23:41:57  Alıntı
    bu linkleri topladim senin icin. Arayip sorman gerekiyor fiyat konusunu. Benim bildigim konteiner basi 600,-€-800,-€ gibi.

http://asc-logistics.de/en/performance/container-tips-types/

http://www.dhl.de/de/logistik/frachttransport/seefracht.html

Yerleşim : Türkiye / De  |  Meslek : Satış / Pazarlama
    ruzgar77_77
    Yeni Üye

Toplam 77 yazı
    01/01/2014 :  19:08:12  Alıntı
    merhaba arkadaşım istersen türkiyeden ürün tedarik edebilirim size sınırsın

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
    kazimguldali03
    Yeni Üye

Toplam 3 yazı
    05/01/2014 :  17:22:54  Alıntı
    arkdaslar fikr verenler icin söylüyorum ukraydan romanyadan polonyadan bu urunu bulabilecekler icin varsa böyle baglantilariniz bana fiyat alin fiyatlar uygunsa
    o ülkeleredende calisabilirim yani illaki türkiye olacak diye bisey yok cevaplar icin mail atarsaniz sevinirim bu siteyi herzaman kontrol edemiyorum saygilar
    kazimguldali@googlemail.com

Yerleşim : ALMANYA / Siegen  |  Meslek : Serbest meslek
    fatih chatawo
    Yeni Üye

Toplam 82 yazı
    07/01/2014 :  20:37:06  Alıntı
    Selam Arkadaslar

6 mm 8 mm lik odun pelletleri ureticileriyle irtibat halindeyim . Su an itibari ile aylik 700 ton DIN sertifikali istenilen paketlemelerle verebilecek uretici biliyorum. Ve dahasida var yani bir tek ureticiden degil degisik ureticilerden bu mamulu temin edebilirim. Eger talep varsa uygun fiyatlara ve devamli olmak suretiyle sozlesme yapmaya hazirlar.

fatihm@mail.ru
    fatih orman urunleri

Yerleşim : Rusya Federasyonu / St Petersburg  |  Meslek : İmalat
    otocenter
    Üye

Toplam 207 yazı
    18/02/2017 :  18:19:31  Alıntı
    POLONYA-ROMANYA YADA AVUSTURYA olabilir sömine odunu , ( BUCHE-KAYIN ) 33 x 33 cm dizilmis olarak 1 m3 ,yükleme iki kat ve 23 palet olacak
    aylik 2-3 kamyon fiat almanya teslimi 75 eu olacak ,odeme mal teslimi pesin !
    bununla ilgili calisan arkadaslar itibata gecebilir ;KOLAY GELSIN TSKLER
    OSKAR IMP EXP ALMANYA

Yerleşim : ALMANYA / Wiesbaden  |  Meslek : İthalat / İhracat
    F_Bulut
    Üye

Toplam 109 yazı
    18/02/2017 :  22:16:17  Alıntı
    Alıntı Yapılan Metin:
    Yazıyı gönderen - otocenter
    POLONYA-ROMANYA YADA AVUSTURYA olabilir sömine odunu , ( BUCHE-KAYIN ) 33 x 33 cm dizilmis olarak 1 m3 ,yükleme iki kat ve 23 palet olacak
    aylik 2-3 kamyon fiat almanya teslimi 75 eu olacak ,odeme mal teslimi pesin !
    bununla ilgili calisan arkadaslar itibata gecebilir ;KOLAY GELSIN TSKLER

Buradan bak.

https://www.landwirt.com/Kleinanzeigen/angebote-Brennholz-Scheitholz,79.html

https://www.landwirt.com/Kleinanzeigen/angebote-Brennholz-Scheitholz,79-Tschechische++Republik.html

Yerleşim : Türkiye / Tekirdag
    otocenter
    Üye

Toplam 207 yazı
    19/02/2017 :  02:07:49  Alıntı
    FBULUT tsk ederim ,cekte buldum ,rakam biraz yakin sayilir ,500 km yakinda olmasi iyi
    1 kamyon 38 RM
    OSKAR IMP EXP ALMANYA

Yerleşim : ALMANYA / Wiesbaden  |  Meslek : İthalat / İhracat
    F_Bulut
    Üye

Toplam 109 yazı
    19/02/2017 :  02:48:44  Alıntı
    Alıntı Yapılan Metin:
    Yazıyı gönderen - otocenter
    FBULUT tsk ederim ,cekte buldum ,rakam biraz yakin sayilir ,500 km yakinda olmasi iyi
    1 kamyon 38 RM

evet Almanyaya boş gelip dolu giden TIR bulursanız olur çekten o fiyata

Yerleşim : Türkiye / Tekirdag

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
    • Varolan yazılara yorum yapabilir,
    • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

5.5 saniye.
    18:29:55, 29 Mart 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım