Çinden Ürün Alımı (acil Yardım) - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Çinden Ürün Alımı (acil Yardım)

ahmetsarier
Yeni Üye

Toplam 34 yazı
26/12/2013 :  16:55:36 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Arkadaşlar ben çinden bir kaç ürün getirmek istiyorum mesala 10 ile 30 arasında çeşitli bijuteri ürünleri getirmek istiyorum kolye-bileklik yüsük gibi hemen hemen toplamda ürünlerin adeti(150-300) adet aralığını buluyor.. ve en fazla 150-300 USD (dolar) civarına geliyor ürünlerimin toplam maliyeti.

ancak bu ürünler gümrükte problem yaratabilir çünkü aynı üründen en fazla 2 adet deniyor bunun için ürünler gümrüğe takılabilir bunun için ne yapmam gerekir böyle küçük ölçekli ücretler için aracılık yapan kişiler varmı veya bana bunun nasıl yapılacagı hakkında bilgi veren biri olursa çok sevinirim çok aciliyeti olan bir konu yardımlarınızı bekliyorum konu ile alakalı..

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Öğrenci

UYARI: Sitede yer alan ilanların doğruluğundan ilan sahibi sorumludur. Tanımadığınız kişilerle ticaret yapmayınız, yapıyorsanız dikkatli olunuz, tedbiri elden bırakmayınız, denemeden görmeden almayınız, alışveriş yöntemi olarak garanti yöntemler seçiniz. Hiçbir zaman kesinlikle birilerine para yada mal göndermeyiniz veya hesabına para aktarmayınız!
Detaylı bilgiler ve sorumluluklar için kullanım şartlarını okuyunuz.

• İlanın kalitesi ve ilan sahibinin yaptığı önceki alışverişler için ilan sahiplerine referans sorabilirsiniz.
  • megist
    Üye

Toplam 178 yazı
    27/12/2013 :  13:52:20  Alıntı
    Çin bileti al ve git. valize koyup getir. daha ucuza gelir. hem gezip görmüş olursun , hem işin görülür.
    Kimse bu kadar düşük miktar için aracılık yapmaz. gümrüklü getirmeye kalksan, astarı yüzünden pahalı olur.
    Bunun başka yolu yok

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Esnaf
    ahmetsarier
    Yeni Üye

Toplam 34 yazı
    28/12/2013 :  00:11:44  Alıntı
    Alıntı Yapılan Metin:
    Yazıyı gönderen - megist
    Çin bileti al ve git. valize koyup getir. daha ucuza gelir. hem gezip görmüş olursun , hem işin görülür.
    Kimse bu kadar düşük miktar için aracılık yapmaz. gümrüklü getirmeye kalksan, astarı yüzünden pahalı olur.
    Bunun başka yolu yok

ürün getiren bir arkadaş bulabilsem birlikte getirtmek iserim sonuç itibari ile bujiteri ürünleri 1 konteynır mal getirmek istsemem kolye,bileklik ve yüsük istiyorum ben müthiş sayıda fazla olur ve maliyeti çok yüksek olur ürün boyları ebatları küçük o yüzden çok fazla olur diye düşünüyorum.

bunun illaki bir yolu vardır ama bir türlü bulmuş değilim..gerçekten bu konuda çok kafam karıstı

fdeniz
    Yeni Üye

Toplam 57 yazı
    28/12/2013 :  01:21:59  Alıntı

Alibaba ve aliexpress sitelerınden getir.gayet guvenlı,tek dıkkat etmen bır siparişinin bedeli 150 euroyu gecmesin.ve ıcınde gsm telf gıbı elektronık bandrola tabı şeyler olmasın yeter, ptt ile adresıne geliyor ucretsız, çine atlayıp gıtmek daha masraflı.vıze parası ucak parası derken 2500-3000 tl mınumum masrafın olur. Yol bılmıyorsun ız bılmıyorsun en onemlısı dil yok. Bunlar sıkıntı, Bence dedığım gıbı sıtelerı tercıh et,Önden ince ince yemleme şeklinde dediğim gibi ufak partıler halınde sıparış

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Gıda
    ahmetsarier
    Yeni Üye

Toplam 34 yazı
    28/12/2013 :  12:13:59  Alıntı
    zaten bende aliexpress den ve alibaba dan bkaıyorum aliexpress den çok fazla ürün buldum toptan alabilecegım ama 150 euroyu geçmeden en fazla kaç adet ürün getirebilirim 100 adet ürünüm tek seferde gelir mi mesala veya kaç paket gitirmek doğru olur 20 şer den 5 paket yapırtp 100 adet ürün mü getirmek doğru olur veya hepsini 1 paket yaptırtıp istesem problem çıkartırlar mı 150 euro'yu geçmese bile onu bilemiyorum bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum özellikle aliexpress için..

ahmetkerimsen
    Üye

Toplam 235 yazı
    28/12/2013 :  22:54:19  Alıntı
    ahmetsarier son gunlerde sızın sorunlarınızla karsı karsıya kaldım. Ayda 3 kez yılda 4 kez gumrukten urun geçirebilirsiniz.Ptt kanalı ile gelirse gumruk cok sorun cıkarmaz dıger fırmalarda ordino vs die gumrukle ugrasırsınız.Aliekspress den alın urunlerı gonderıcıye mesaj atın kutuyu ozellıkle kucultsun ki çok buyuk kutu olursa dıkkat ceker ptt gumruge bildirir gumruk muayene eder el koyar. Mesela biz 100 kotu havalı posete koydurup havasını aldırdık iyice kuculttuk sorunsuz geçirdik .Bence hiç çekinmeyin direk getirtin ben 1 ayda 20 ye yakın urun gecırdım gumruk yasak dedı aradı uyardı bişey olmadı
    ahmetkerimsen@hotmail.com

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : Mühendis
    mustafabal67
    Yeni Üye

Toplam 67 yazı
    30/12/2013 :  14:34:30  Alıntı
    merhaba ,
    adım mustafa bal gümrük müşaviriyim . istersen 5 er adet getir bu ürün gümrüğe takılacaktır. çünkü 7117 tarifesine girer ve vergileri çok yüksektir. kg başına 40 usd gözetim on8un üzerinde 9,70 gumruk vergisi ve 18 kdv bulunmaktadır. malzemen hazır ise çinde dediğim yere bıraktır sana kapı teslim fiyat vereyim.
    saygılarımla
    BALBAY GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD ŞTİ
    MUSTAFA BAL 0507 247 41 14

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İthalat / İhracat
    paradise85
    Yeni Üye

Toplam 11 yazı
    30/12/2013 :  23:36:51  Alıntı
    Merhaba arkadaşım ben çinden uzun süre ürün getirdim. Bana ulaşırsan mesaj yolu ile sana yapman gerekenleri anlatıcam istediğin gibi rahat ürün getirirsin sıkıntıda çıkmaz.
    Genc Girisimci [Lost Paradise]

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
    qazzaq
    Yeni Üye

Toplam 6 yazı
    06/01/2014 :  15:38:08  Alıntı
    mustafabal67 mustafa bey e-postanızı veririseniz size sorularım olacak

Yerleşim : Türkiye / Sakarya  |  Meslek : Öğrenci
    zaferu89
    Yeni Üye

Toplam 67 yazı
    10/01/2014 :  02:45:40  Alıntı
    paradise email adresini verirsen birkaç birşey danısmak istiyorum sana

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Ticaret
    frontera206
    Üye

Toplam 141 yazı
    10/01/2014 :  12:35:39  Alıntı
    paradise85 bana mail adresini verir misin burada yazdım ama email gönderemiyorum izin vermiyor .. banada bilgi verir misin .şimdiden teşekkürler .. gbyalaz@gmail.com

Yerleşim : Türkiye / İzmir
    Ozn_Asn
    Yeni Üye

Toplam 14 yazı
    30/08/2014 :  22:02:47  Alıntı
    Doğubeyazıt ve İstanbulda bijuteri(takı-toka-kolye-bileklik-yüzük) toptan satışı yapıyorum isterseniz yardımcı olabilirim

Yerleşim : Türkiye / Ağrı  |  Meslek : Esnaf
    aktassa
    Yeni Üye

Toplam 94 yazı
    30/08/2014 :  23:03:55 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    yok 5 tane fazlası takılır, şu kadar falan inanma.
    Chine Post Mail iste, Preforma Invoice düşük tut,
    sorun çıkmıyor.
    Her seferinde de başka birisinin ismi ile getirt.

Yerleşim : Türkiye / Konya  |  Meslek : Mühendis
    ezgikara
    Yeni Üye

Toplam 1 yazı
    01/12/2015 :  16:08:52  Alıntı
    merhaba çinden elbise getirmek istiyorum her sitede farklı şeyler yazıyor gümrükte problem yaşamamak için aynı üründen en fazla kaç tane alabiliyoruz ayrıca kaç sipariş yapabiliyoruz

Yerleşim : Türkiye / Hatay  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
    • Varolan yazılara yorum yapabilir,
    • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

6.14 saniye.
    18:27:36, 29 Mart 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım