Telefon Ve Tablet Tamiri Yapmak - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Telefon Ve Tablet Tamiri Yapmak

kartalimkartal
Üye

Toplam 211 yazı
27/11/2013 :  12:57:59   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Arkadaslar su gunlerde Appel urunleri ve diger akilli telefon ve tabletleri tamir etme is fikri olarak aklima geldi el becerime govenerek insallah ilk once cami kirilan IPad2 nin camini tamir etmekle baslayacagim. Soyleki 400-700 euro ya alinan telefon veya tabletlerin tamirati cok ozen isteyen ve zor bir is ama imkansiz degil. Camini ve diger parcalarini parca olarak internetten 30-60 euro arasinda alinabilyor ve ustune el emegi olarak hesaplanip fiyat isteniyor. Ben kendi kaldigim yerde sordum €149 euro dediler sadece camini degistirmek(1 saat icinde).
Ama en ucuz 80 euro dan asagi yapan yok.
Sizde Turkiyede de bu isi deneye bilirsiniz sermayesi yok denecek kadar az.
Lutfen fikirlerinizi bekliyorum.
www.oydanismani.org
www.voetbalportaal.nl
www.volkabulaire.nl
www.besiktask.info

Yerleşim : Hollanda / Rotterdam  |  Meslek : Sigortacı
Masor07
Üye

Toplam 546 yazı
29/11/2013 :  07:36:39  Alıntı
Hocam Türkiye de o işi yapan binlerce insan var.Sen avrupa da bulunduğun için oranın standartlarını yakalamaya çalışacakken merdiven altı diye tabir edilen yerler cok uygun fiyata yapıyor malesef.Ama şöyle yapabilrsin x şehirde bir işyeri açarsan müşterilerden aldığın cihazları anlaştığın yerlere yaptırarak başlayabilisin.En azından ilk etapta böyle yapman senin için iyi olr düşünceindeyim çünkü o bahsettiğin ürünler Türkiye de cok pahalı en ufak hatada binlerce lira içeri girebiliyorsun

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Emlakçı
kartalimkartal
Üye

Toplam 211 yazı
29/11/2013 :  17:10:07 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Masor07 kardes aynen dedigin gibi inceledikce goruyorum ki merdiven altinda cok uygun fiyata yapiliyormus. Care yok bende merdiven alti yapmak zorunda kalacagim cevremdeki ese dosta yapsam yeter.
www.oydanismani.org
www.voetbalportaal.nl
www.volkabulaire.nl
www.besiktask.info

hakancomtr
Yeni Üye

Toplam 16 yazı
29/11/2013 :  22:35:18 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

200 tl lik tablet için 120 lira ekran parası istedi.(yetkili servis)
www.projeiste.com

Yerleşim : Türkiye / Manisa  |  Meslek : Elektrik / Elektronik
kartalimkartal
Üye

Toplam 211 yazı
02/12/2013 :  11:24:30 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Ozelikle Avrupada tamir isi cok pahalidir Turkiye ile kiyaslayinca kat kat fazladir.
www.oydanismani.org
www.voetbalportaal.nl
www.volkabulaire.nl
www.besiktask.info

garantibilisimh
izmetleri

Yeni Üye

Toplam 4 yazı
28/06/2014 :  18:17:32  Alıntı
Bu Konuda Biz Uzmanız. Her Türlü Size Yardımcı Olabiliriz.
Garanti Bilişim Hizmetleri

Yerleşim : Türkiye / Samsun  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
fatih_3068
Yeni Üye

Toplam 54 yazı
30/06/2014 :  19:42:19  Alıntı
bende böyle bi mesleğe girmeyi isterdim ama çıraklıkdan girmek lazım yaş olmuş 25 artık zor gibi görünüyor...
AYİNESİ İŞDİR KİŞİNİN LAFA BAKILMAZ...!

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Serbest meslek
dislibilisim
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
10/01/2015 :  13:05:36 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Bu konuda iki şubemiz vardır hem parça temini yapılır hemde teknik servis desteğimiz vardır.

Saygılarımla
Dişli Ticaret (Bilişim) İstanbul

Şirket Yetkilisi Whatsapp:
+90 545 545 7608

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Yöneticilik
because
Üye

Toplam 215 yazı
11/01/2015 :  01:30:54  Alıntı
bu işi yapan birisi 3 haftalık kurslarla tamirci yetiştiriyordu ancak kimdir nerdedir hatırlayamadım şimdi.. araştıran bulur muhakkak..

Yerleşim : Türkiye / İst  |  Meslek : Tekstil
janus321
Yeni Üye

Toplam 29 yazı
18/08/2016 :  15:18:24  Alıntı
arkadaşlar elimde ıphone 6 ekranları mevcut.iyi kalitede.pazarlamada sıkıntımız var.hangi yolu izlemeliyiz.piyasa değerinden uygun fiyata
ry5735

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
babil
Üye

Toplam 100 yazı
02/09/2016 :  23:01:03  Alıntı
Fiyatları bana atarmısınız cep telefonu teknik servisim var pazarlamada da yardımcı olurum

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama
okanelektro
Yeni Üye

Toplam 93 yazı
28/09/2016 :  22:14:12  Alıntı
%50 ile çalışacak Tecrübeli Cep Telefonu,Tablet vb Teknik Servis ustası aranıyor.

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Emekli
bitirim06
Üye

Toplam 213 yazı
21/10/2016 :  18:02:58  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - okanelektro
%50 ile çalışacak Tecrübeli Cep Telefonu,Tablet vb Teknik Servis ustası aranıyor.

Yer antalyamı dogrumu

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Diğer
janus321
Yeni Üye

Toplam 29 yazı
23/01/2017 :  23:17:14  Alıntı
merhaba arkadaşlar elimde orjinal ıphone 6-6s ve de 7 plus ekranlar var ilgilenirmisiniz saygılar
ry5735

bitirim06
Üye

Toplam 213 yazı
25/01/2017 :  20:01:16  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - janus321
merhaba arkadaşlar elimde orjinal ıphone 6-6s ve de 7 plus ekranlar var ilgilenirmisiniz saygılar

fiyat bılgılerini ozelden gonderılmısın

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Diğer
janus321
Yeni Üye

Toplam 29 yazı
06/02/2017 :  14:51:12  Alıntı
ry5735

rterzioglu
Üye

Toplam 1714 yazı
14/02/2017 :  02:26:07 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Apple'ın son çıkardığı bilgisayar modeli bu sektörün çok uzun ömürlü olmadığını bize gösteriyor. Teknoloji hızla ilerliyor ve giderek ufalıyor.
Yani bu işte gelecek görmüyorum.
Bu işte para var! - https://buisteparavar.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Yöneticilik

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

7.7 saniye.
11:46:11, 29 Mart 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım