Akaryakıt Nakliyesi - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Akaryakıt Nakliyesi

NLN
Yeni Üye

Toplam 31 yazı
21/10/2013 :  10:08:03 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhaba Arkadaşlar ;

Akaryakıt nakliyesi ile ilgili bilgi sahibi olan ya da bu iş ile uğraşanlar paylaşımda bulunurlarsa memnun olurum.

1 - 3 adet kırkayak tabir edilen akaryakıt tankeri var.
2 - Tankerler 2008 - 2010 model aralığında Mercedes Axor ve Scania.
3 - Tankerlerin herhangi bir kredi ya da leasing borcu yok.
4 - Tankerler Avrupa Birliği tehlikeli madde nakliyesi taşıma standartları ADR mevzuatına uygun.
5 - Hali hazırda şu anda X , Y , Z isimli akaryakıt istasyonlarına periyodik olarak akaryakıt nakliyesi yapıyorlar.
6 - Yeni alınacak tanker de nakit alınacak ve hiçbir yere her hangi bir borç bulunmamakta.

7 yıldır akaryakıt sektöründe olan , bu işi de 4 yıldır tek başına yapan arkadaşım hem işi büyüterek bir tanker daha almak ve hem görev paylaşımında bulunarak iş yükünü hafifletmek için ortak arayışında.

Ben kısa bir süredir araştırma yapıyorum ancak benim ulaşamadığım sizlerden gelebilecek fikir ve paylaşımlar da olabilir.

Tecrübelerinizi ve paylaşımlarınızı beklerim.

Yerleşim : Türkiye / Samsun  |  Meslek : İmalat
NLN
Yeni Üye

Toplam 31 yazı
21/10/2013 :  13:11:22  Alıntı
Günceldir , bu sektörle ilgili bilgisi olan arkadaşlar yorum , öneri ve tecrübelerini paylaşırlarsa sevinirim.

NLN
Yeni Üye

Toplam 31 yazı
21/10/2013 :  19:32:45  Alıntı
Günceldir

NLN
Yeni Üye

Toplam 31 yazı
22/10/2013 :  11:09:26  Alıntı

Günceldir

hamituzun42
Yeni Üye

Toplam 27 yazı
22/10/2013 :  11:27:27  Alıntı
merhaba arkadaşım inşallah hayırlı olur bu iş.konyada sercan isminde bir arkadaşı biliyorum bu işi yapan.arkadaş bayağı ilerletti bu işi.bence karlı bir iş.http://pocanlojistik.com/ buradan ulaşabilirsin bu arkadaşa...
hamit

Yerleşim : Türkiye / Konya  |  Meslek : Satış / Pazarlama
suattemur
Yeni Üye

Toplam 84 yazı
22/10/2013 :  11:31:06  Alıntı
Bu iş hakkında çok iyi bildiğim bir şey var artık latife olmaktan çıkmış yapanların dürüst olanlarının söylediği bir şey....Bu işten çalmadan para kazanılmaz diyorlar. (bunu dürüst olanlar söylüyor) ve eksik verilenden kalanları satın alan yerler varmış.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Elektrik / Elektronik
hamituzun42
Yeni Üye

Toplam 27 yazı
22/10/2013 :  11:39:49  Alıntı
bence dürüst esnaflık herzaman her yerde kazandırır.ha belki bir anda zengin olamazsın ama damlaya damlaya misali.***lıktan insan sadece kendini kandırır.bir anda zengin olursun,bir anda tepe taklak gelirsin maazallah...
hamit

Yerleşim : Türkiye / Konya  |  Meslek : Satış / Pazarlama
NLN
Yeni Üye

Toplam 31 yazı
22/10/2013 :  13:54:44  Alıntı
Arkadaşlar yorumlar için teşekkür ederim , çok büyük paralarda gözüm yok zaten bu işi şu anda yapan arkadaşta dürüst , namuslu yapıyor. Kaçak akaryakıta bulaşmadan seçtiği istasyonlarla iş yapıyor. Ortalama olarak bir tankerin olası tüm masrafları çıktıktan sonra 4 bin TL. net bıraktığını ifade ediyor.
Konu ile ilgili olarak başka yorum ya da katkı sağlayacak arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

NLN
Yeni Üye

Toplam 31 yazı
22/10/2013 :  13:57:17  Alıntı
hamituzun42 nick name li arkadaş teşekkür ederim , bahsettiğin şirketin sahibi ile samimiyet derecen nedir ? Bilgi akışı sağlayabilir miyiz ?

Turgay0068
Yeni Üye

Toplam 72 yazı
18/01/2017 :  21:47:40  Alıntı
NLN kardeşim akaryakıt isi n oldu merak ettim bende bin isi düşünüyorum. Sonuç varmi.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Serbest meslek

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

5.62 saniye.
11:17:46, 23 Nisan 2024, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım