Organik Yada Doğal Yumurta Ve Tavuk Ve Hindi Eti - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Organik Yada Doğal Yumurta Ve Tavuk Ve Hindi Eti

giyim16
Yeni Üye

Toplam 98 yazı
20/07/2013 :  03:59:08 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

YENİ AÇILAN BU İŞ KOLUNDA YATIRIM YAPMAK İSTİYORUM..ALLAH NAİP EDERSE..
HALA HAZIRDA BRİ SENEY YAKIN BİR SÜREDİR BU İŞ KOLUN ATOPTAN PİLİÇLERİNİ TEDARİK EDİYORUM ..VE İŞ ÇOK KARLI BRİ İŞ OLUP GELEÇEĞİN PARLAK İŞLERİNDEN BİRİ DİR..
YAPMAYI PLANLADIĞIM YER BURSA DIR ARAZİSİ KİRANLANMIŞ TIRHEM ALT YAPI HEM TECRÜBE KONUSUNDA AVANTAJLI KONUMDAYIM..
BU İŞE İNANAN VE BU İŞE GÖNÜL VEREÇEK İNANIÇAK BİRİYLEDE ORTAK OLABİLİRİM..
HER KONUDA GEREKLİ ARAŞTIRMALAR YAPILMIŞ OLUP GEREKLİ HESAPLAMAAR CIKARTILMTIR,ŞUAN HALİ HAZIRDA HEM TEKSTİL HEM TOPTAN PİLİÇ TEDARİKİNİN YOĞUNLUĞUNDAN DOLAYI TEK BAŞIMADA CESRATE EDEMİYORUM KURULUÇAK TESİSLE İLGİLENEBİLÇEK ZAMANI OLAN İŞİ PAYLAŞIÇAK KİŞİLER ARAMAKTAYIM..
İŞİN KAZANÇI ÇOK YÜKSEK OLUP GELEÇKTE DE ÇOK RAGBET GÖREÇEK BİRŞ İŞ TİR..
TÜM DÜNYADA DOĞAL VE ORGANİK GIDAYA BÜYÜK DÖNÜŞÜM BAŞLAMIŞ OLUP İLERİKİ TARİHLERDE DEVLETLER DE BU KONDA ÇOK BÜÜK TEŞFİKLERİ OLUÇAK TIR HALİ HAZIR DA OLMASINA RAĞMEN..
BU SEKÖTÖR E GİRMEK İSTEYEN VE ORTAK OLMAK İSTEYEN VAR İSE BENİML EİRTİBATA GECEBİLRİ GEREKLİ TÜM DETAYLARI KONUŞABİLİRİZ...
ALLAH HERKEZE İŞ RASTLIĞI VERSİN..

Yerleşim : Türkiye / Bursa
ArKaDaŞ06
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
22/07/2013 :  17:44:41  Alıntı
Hayırlı olsun inşallah gönlünüzce bol kazançlarınız olur siz de bu işin içerisinde olan birisi siniz. Hastalık ve bakterilere ve virüslere inşallah dikkat edersiniz. Bir arkadaşım çiftlik analizleri laboratuarında çalışıyor şirketleri büyük, bazı laboratuar sonuçlarını inceleme fırsatımız oldu bu sektörde sanırım en dikkat edilmesi gereken kural hijyen yoksa bakterilerden batan çok çiftlik olduğunu duydum. Tekrar hayırlı olsun.
Ankara 112

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Sağlık hizmetleri
giyim16
Yeni Üye

Toplam 98 yazı
28/07/2013 :  18:29:51  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - ArKaDaŞ06
Hayırlı olsun inşallah gönlünüzce bol kazançlarınız olur siz de bu işin içerisinde olan birisi siniz. Hastalık ve bakterilere ve virüslere inşallah dikkat edersiniz. Bir arkadaşım çiftlik analizleri laboratuarında çalışıyor şirketleri büyük, bazı laboratuar sonuçlarını inceleme fırsatımız oldu bu sektörde sanırım en dikkat edilmesi gereken kural hijyen yoksa bakterilerden batan çok çiftlik olduğunu duydum. Tekrar hayırlı olsun.

tabiki hastalık ve viüsler konusunda bilgim var çok teşekkür ederim yine de uyarınız için am ao hastalık derdi özelikle kapalı kümeslerde büyük firmalarda çok adetli kümeslerde dert ben çok büyük adetlerde değil ufak adetlerde bri sistem düşünüyorum.riskimi minimize edicek ve bu konuda sıkıntım olmuçak,ayrıca bu şekilde işletmesine ürün verdiğim 80 e yakın müşterim var hepsi de yola devam ediyor sıkıntı yok..artık nasip allah nasip ederse olur sonu hayır olsun yeterki

Yerleşim : Türkiye / Bursa
hakan.sahin
Yeni Üye

Toplam 44 yazı
21/08/2014 :  17:43:23  Alıntı

Giyim16 başladınız mı bu işe? bende bursadayım size bu konuda parti time olarak yardım edebilirim,çünkü benimde yapmak istediğim ama bir türlü imkan bulamadığım bir iş.

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Ticaret

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

2.88 saniye.
16:57:43, 5 Mayıs 2024, Pazar

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım