Kendi Markam İle Tshirt Ve Gömlek Yaptırmak ? - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Kendi Markam İle Tshirt Ve Gömlek Yaptırmak ?

hayboci
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
11/05/2013 :  19:00:45 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhaba,
Arkadaşlar aklımda kendi markam ile gömlek ve tshirt yaptırmak var forumda da benzer konularda yardım isteyenler olmuş bazı cevaplar da verilmiş, ben aklımdakini açıklıyayım olup olamayacağı hakkındaki görüşlerinizi bekliyorum.
Şöyleki, özellikle paul&shark gömlekleri gibi bol nakışlı (sırtında, önde nakış yazılar), armalı, gömlekler polo yaka tshirtler yapan atölyelerde üretim yaptırmak istiyorum. Bu konulara çok uzak özel bir şirketde çalışan birisiyim amacım internetden satış yapmak. İstediğim ben bu işi atalyömde yaparım diyenlerin benimle mesaj ile iletişime geçmesi.
Bu iş şöyle yapılır, aklındaki yanlış gibi yorumlarıda bekliyorum. Amacım maaşıma ufak bir ek gelir. (Birdaha internete salı günü girebilicem mesaj yazanlar olursa, salı günü dönüş yaparım )Teşekkürler.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Denizci
hayboci
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
14/05/2013 :  12:15:46  Alıntı
Hiç mesaj yazan olmamış, akıl verebilecek kimse de yokmu arkadaşlar? İstanbul'dayım ben, etiketleri şurda yaptırırsın, gömleği şurdan alırsın, şurda nakış, burda paketleme vs. En iyisi hepsini ben yaparım diyen yer tabi. Tekstil piyasısında olanlardan fikir bekliyorum. Yoksa Merter'e gidip dükkan dükkan dolaşıcam.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Denizci
flawlessmt
Yeni Üye

Toplam 52 yazı
19/05/2013 :  21:01:19  Alıntı
1. fason mal yaptırıp onu satmak sandığınız kadar kolay değil fason işi sıkı takip gerektiren birşey ayrıca size verilecek fiyatlarla piyasada rekabet yapma ihtimaliniz yok ama daha detaylı bilgi için gömlek fasonu hakkında size yardımcı olabilirim
istemek başarmanın yarısıdır

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Tekstil
jojo
Yeni Üye

Toplam 88 yazı
20/05/2013 :  12:33:08 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

hocam paran bolsa kalkış bu işe ve kazanç bekleme. çünkü işe uzak birisin. işi öğrenene kadar beş sene geçer. o zamana kadar da ömründen bir on yıl yersin. kolay bir şey değil. farklı ve bildiğin işlere yönel derim ben.
inner beauty

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Tekstil
orkun77
Yeni Üye

Toplam 42 yazı
27/06/2013 :  21:03:41  Alıntı
Merhabalar bu konuda beni arasanız size cevre imalatcı arkadaslarımdan yardımcı olabilirim.
0 532 404 98 98
www.alatextile.com

saygılarımla
Volkan YAVUZ
0 532 404 98 98

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Reklam
seloceza
Üye

Toplam 554 yazı
27/06/2013 :  22:37:21  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - flawlessmt
1. fason mal yaptırıp onu satmak sandığınız kadar kolay değil fason işi sıkı takip gerektiren birşey ayrıca size verilecek fiyatlarla piyasada rekabet yapma ihtimaliniz yok ama daha detaylı bilgi için gömlek fasonu hakkında size yardımcı olabilirim

tamamiyle katılıyorum bizde abiye imalatı yapıyoruz
öyle bahsettiginiz gibi ürüneetiket koymayla marka olmuyo magalesef :) gecenlerde süvariden 10tl tsort aldım markamı marka kalitemi kalite nasıl rekaber ediceksiniz bu durumda ?

Yerleşim : Türkiye / İstabbul  |  Meslek : Grafiker
emsal
Üye

Toplam 112 yazı
02/07/2013 :  20:55:21  Alıntı
imalat ve toptancıyım her türlü tekstil ürününü yapabilirim modeli veya istediğin şekli söyle maliyet çıkarayım işine gelirse yaparız 0532 331 73 34

Yerleşim : Türkiye / İstanbul
aybar1726
Üye

Toplam 189 yazı
10/07/2013 :  04:17:29  Alıntı
piyasa çakal dolmuş bence hiç girme. Diktirmek yerine al sat yap başın en azından birkere ağrır.2 kere ağrımaz .atölyeye gidip sadece o ürünü diktirmekle o iş bitmiyor inanki girme o işe

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Tekstil
Veyselatalay
Yeni Üye

Toplam 29 yazı
06/11/2013 :  02:37:14  Alıntı

Yurt içi ve yurt dışında bulunan firmalara kendi etiketleriyle istedikleri adette ve kumaşda özel üretim erkek gömleği imal ediyoruz...en uygun ve en kaliteli malı garanti ediyoruz...
Atalay textil

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İmalat
Veyselatalay
Yeni Üye

Toplam 29 yazı
06/11/2013 :  02:41:08  Alıntı

Yurt içi ve yurt dışında bulunan firmalara kendi etiketleriyle istedikleri adette ve kumaşda özel üretim erkek gömleği imal ediyoruz...en uygun ve en kaliteli malı garanti ediyoruz...
0535 735 55 44
Atalay textil

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İmalat
Teknolojik.Net
Yeni Üye

Toplam 61 yazı
20/06/2017 :  13:28:15 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Selam,

nakış ve yazı işleme işlerinizi fason olarak yapabiliriz.

Cüneyt EFE
0532 280 39 34

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

5.28 saniye.
09:26:04, 29 Mart 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım