Pazarcılıktan Kazanabilirmiyim. . . - Sayfa 2 - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Pazarcılıktan Kazanabilirmiyim. . .
 2 

ysrtrn
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
22/03/2013 :  12:21:40 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

selam ben daha yeni üyeyim yardım ederseniz sevinirim. az sermayem var pazarcılık yapmak istiyorum iç çamaşırı ve çorap bir bayan olarak başarabilirmiyim küçük semt pazarında yer kirası vermiyecem ama kazanabilirmiyim bu işe girmem gerekmi korkuyorum yoksa azda borç alıp dükkan acarakmı çamaşır işine girmem gerek pazarda takımı çamaşırmı sizce hangi lürfen yardım edin birde istanbul anadolu yakasındayım en ucuz çamaşırı nerden toptan alabilirm

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
akabey2004
Yeni Üye

Toplam 46 yazı
27/08/2014 :  23:14:49  Alıntı
gönderdim arkadas

Yerleşim : Türkiye / Eskişehir  |  Meslek : Ticaret
aydinuzum
Yeni Üye

Toplam 34 yazı
28/08/2014 :  01:24:21  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - akabey2004
size satması garantili kapri pijama takımı gönderebilirim 4 tl den en az 50 tane satarsınız 5 tlden defosu kesinlikle yok pazarda tek olursunuz isterseniz resim yollarım

Akabey resim rica edicem.Aydinuzum@gmail.com . Bu arada editrler neden hic bir aciklama yapmadan verilen ilani siliyor? İyice sacmalamaya basladiniz eyyy editorler!

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Serbest meslek
akabey2004
Yeni Üye

Toplam 46 yazı
28/08/2014 :  02:22:36  Alıntı

gönderdim

ahmetdrms
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
08/05/2015 :  09:49:35  Alıntı
selam uygun fiyata serili erkek tişört ilgilenenler 0553 587 99 02 resim atılır
drms

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Tekstil
saholu
Yeni Üye

Toplam 23 yazı
08/05/2015 :  14:18:07  Alıntı
akabey2004 bey resim gönderirmisiniz lütfen.
sadik_tuncer@hotmail.com
saholu

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama
asesten
Yeni Üye

Toplam 15 yazı
08/05/2015 :  23:03:05  Alıntı
arkadaşlar pazarda gidecek çocuk takımlarım ve çocuk badylerim var kaliteli orjinel baskılı ve yeni sezon ürünleridir.ilgilenen arkadaşlara mailim yoluyla resimlerini ve fiyatlarını atabilirim.

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Ticaret
asesten
Yeni Üye

Toplam 15 yazı
08/05/2015 :  23:05:59  Alıntı
arkadaşlar pazarda gidecek çocuk takımlarım ve çocuk badylerim var kaliteli orjinel baskılı ve yeni sezon ürünleridir.ilgilenen arkadaşlara mailim yoluyla resimlerini ve fiyatlarını atabilirim.rasitdemir35@gmail.com

guner
Üye

Toplam 116 yazı
11/05/2015 :  20:57:25  Alıntı
Pazarciya Toptancilara parekendiciye Klozet takimi yolluk paspas imalatçısiyim her türlü çeşit çeşit istenilen adette ebatlarda yapılıp teslim ederim direk birinci elden satis

Not:eğer istenirse mail veya watsap yoluyla resim atabilirim. 
Gsm:0533 491 62 52 nolu numaradan da ulasabilirsiniz.

asesten
Yeni Üye

Toplam 15 yazı
14/05/2015 :  21:30:54  Alıntı
elimde yeni sezon kaliteli baskılı ve renkli bebe ve çocuk badyleri mevcuttur.Pazarda dökme yaparsanız gidecektir.isteyen arkadaşlara mailim yoluyla resimleri atabilirim.rasitdemir35@gmail.com

asesten
Yeni Üye

Toplam 15 yazı
25/05/2015 :  21:22:10  Alıntı
Elimde 2800 adet çocuk giyim eşyası var.(Bady, bebek ve coçuk takımı) Yapacagınız tek sey alıp pazara dökmek olacak. Eger ilgilenirseniz mesaj bırakabılırsınız yada rasitdemir35@gmail.com dan ulasabilirsiniz. İzmir içi elden teslimat yapabiliriz. Önümüzde 2 bayram arası olduğunu da düşünürseniz bundan iyi iş çıkarabilirsiniz.Eger görmek bakmaz isterseniz onuda ayarlarız görmenize bakmanıza imkan tanırız.

mrtalt44
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
26/07/2015 :  22:47:12  Alıntı
kiloyla iç camasırı ısteyenler ulasabılırler 05392187125
asdfg

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Dekoratör
akabey2004
Yeni Üye

Toplam 46 yazı
28/07/2015 :  01:05:10  Alıntı
SYN. PİNARÖZO BİZ İMALAT YAPIYOZ DÖNEM DÖNEM ÜRÜN YELPAZEMİZ DEGİŞİYO ,SU AN BAYAN TEK ALT ÇALIŞIYOZ 3,50 TL 30/1 ÇELİK KUMAS %5 LİKRA PUANLI PEMBE VE TURKUAZ RENK İSTERSEN RESİM GÖNDEREYİM

cazipp
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
24/11/2015 :  22:04:05 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
merhaba,

iç çamaşırı, çorap, pijama konusunda çok çeşide sahip bir şirketin ürünlerini pazarlamaya başladım. öncelikle kendi çevreme satış yaptım sonra yavaş yavaş işi büyütmeye başladım. gayet iyi karlar bırakıyor ilgilenmek isteyenler özel mesaj atarsa iş modelini detaylı anlatabilirim.

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : Mühendis
malzemeofsisi
Yeni Üye

Toplam 9 yazı
30/11/2015 :  10:09:31 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
MALZEME OFİSİ KOLTUK DÖŞEME MALZEMELERİ NOKTASINDA BİR ÇOK ÜLKEYE İTHALAT VE İHRACAT YAPAN KÖKLÜ BİR FİRMADIR.SEKTÖRE BİNAYEN ÜRÜTİLEN LEKE ÇIKARTICI TÜKENMEZ KALEM LEKESİNİ DAHİL ÇIKARMAKTA OLDUGUNU GÖRECEKSİNİZ.BİZLER BUNU SİZLER VASITASYLA EVLERE ,İŞ YERLERİNE ,MARKETLERE ULAŞTIRMAK İSTİYORUZ . CİDDİ ANLAMDA PARA KAZANMA FIRSATI VE ALT YAPISI SUNUYORUZ DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN BİZLERE ULAŞINIZ .
MALZEME OFİSİ BURSA

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : İthalat / İhracat
dadyatekstil
Yeni Üye

Toplam 46 yazı
11/12/2016 :  15:18:00 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
pazara dökmelik, evde satmalık 1.kalite ihraç fazlası stok havlu kilo fiyatı 13 tl, çeyizlik havlular 12 li paketler şeklinde paketi 55-90 tl arası malına göre değişiyor.. havlulu mutfak önlüklerimiz toptan satışta... bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

info@dadyatekstil.com yada siteden mesaj atabilirsiniz...
KAAN GÜNER

Yerleşim : Türkiye / Denizli  |  Meslek : Tekstil
armes
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
15/01/2017 :  20:12:26  Alıntı
merhaba arkadaşlar,, bende bu konuda muzdarip im..sosyete pazarında tezgah kıralamak ıstıyorum. bir bayan olarak ney satmak daha uygun bılemıyorum canta işinda kar varmı yada en cok ne gıdıyor pazarda bana tiyo verecek varmı acaba
ssss

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Tekstil
seyyah_ck
Yeni Üye

Toplam 83 yazı
17/01/2017 :  01:43:10  Alıntı
Bildiğim kadarıyla ankarada kiralar yüksek. Heleki çanta işini kesinlikle tavsiye etmem. Çok fazla sermaye ister. İşi bilmeniz lazım vede rakibiniz çok. Hiçbir ticari tecrübeniz yoksa sosyete pazarlarını düşünmenizi tavsiye etmem. Dışardan göründüğü gibi kolay bir iş değildir vede masraflıdır

Yerleşim : Türkiye / Gaziantep  |  Meslek : Esnaf
serhan34
Üye

Toplam 400 yazı
28/01/2017 :  09:28:20  Alıntı
Dokme karisik giyim isteyen pazar yada magaza da satilabilir kar marji cok iyi urunler mevcut ulasabilirsiniz jibi34@hotmail.com

seyyah_ck
Yeni Üye

Toplam 83 yazı
29/01/2017 :  23:35:54  Alıntı
Mail yerine yelefon yazsanız daha kolay ulasılmazmı

Yerleşim : Türkiye / Gaziantep  |  Meslek : Esnaf
Gizem10
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
05/04/2018 :  23:41:53  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - riham
slm beyler bazarlamacı arkadaşların dikkatine elimde el emeyi deniz kabugundan yabılmış ve hiç biri birbirine benzemeyen balık ve kuşlar var ürünün ikincisini bulma gibi bi ihtimaliniz yok çünkü doga ana buna müsade etmiyor 8 aydır birikim yabtım ürettim satmadım taleb cok komşular duyanlar ama ben parakende yerine top tan vermek istiyorum düşünen arkadaşlar mail atsın daha dogrusu yazı antalyada gecirmek istiyordum gecen sene hem tatil hem para kazanmıştım ama bu yaz farklı burojelerim oldugundan toptan satmayı ve vakit kaybetmeyi istemiyorum ilgilenenler tatlı parası var yanı 1_5 gibi ve satışı seri günde gecen sene 60_70 _yeri geldi 100 adeti buldu resim ve bilgi isteyen arkadaşların maillerini bekliyorum salıcakla kalın

Yerleşim : Türkiye / Ayvalık
Doruk_Ambalaj
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
10/04/2018 :  20:46:32 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Slm Baskılı Poşet Pazarlama İsinde Çalisicak Arkadaslar araniyor 0554 964 75 81
0554 964 75 81

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Sanayici

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

9.08 saniye.
08:00:07, 18 Nisan 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım