İnternetten Satış Sitesi - Sayfa 2 - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

İnternetten Satış Sitesi
 2 

muhammet yılmaz
Yeni Üye

Toplam 9 yazı
07/01/2013 :  08:36:10 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhaba arkadaşlar internette satış sitesi kurmak istiyorum ve sizce bu iş tutar mı.? ve nasıl yapabilirim. iş akışı nasıl oluyo bilen var mı?

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Hazır giyim
aydakiyuz
Yeni Üye

Toplam 13 yazı
09/02/2013 :  18:21:47 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
e-ticaret sitelerinin formalitesi ve yasal işlemleri biraz zor ve oyalayıcıdır. türkiye de yeni bir sistem ile e-ticaret sitesi sahibi olabilirsiniz. tedarikçi bulma, ürün bulma, stok, kargo ve yasal sorumluluk yok. sizin yapmanız gereken sahibi olduğunuz e-ticaret sitesinin tanıtımını yapmak ve satılan ürünlere satış ortağı olmak..

aşağıdaki linklerden bilgi alabilirsiniz..

http://bit.ly/X84T5h

http://bit.ly/TesQeW

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bankacılık-Finans
pccolic
Yeni Üye

Toplam 18 yazı
12/02/2013 :  04:39:45 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Merhaba arkadaşlar,
E-ticaret sektöründe danışmanlık verdiğimiz giyim siteleri mevcut, bu konuyu uzun zamandır ben de araştırıyorum SEO ve sosyal medya optimizasyonları konusunda yaklaşık olarak 2 yıldır faaliyet gösteriyoruz.
Hatta http://www.icgiyim-alisveris.com bana ait bir alışveriş sitesidir, şu an siteden sipariş almıyorum. Sebebi maliyeden çekinmemdir. Güvenilir bir ortak bulabilirsek (güvenilirlikten kasıt ciddiyet ve orjinal ürün garantisi) uzun vadede ciddi paralar kazanabileceğimiz bir proje söz konusu.

Yeri gelmişken kısaca ben de tecrübelerimi paylaşayım, online satış scriptleri ülkemizde yıllık 1500 tl gibi bir fiyata sağlanabiliyor. Ücret, ilk etapta cazip geldiği için birçok arkadaş hemen atılıyor. Yüzlerce sitenin içinde gerçek manada iş yapabilen site sayısı bir elin parmaklarını geçmez arkadaşlar. (iç giyim için konuşuyorum) E-Ticaret sitesi çocuk gibidir arkadaşlar, ne kadar özenli bir şekilde ürün girer optimizasyon yapar yada yaptırırsanız o kadar yüzünüz güler.
Aksi halde zarara uğramanız kaçınılmaz olacaktır.
Ücretsiz scriptlere gelince webmaster yönünüz varsa girin derim, tanımadığınız bilmediğiniz biriyle bu işler zaman kaybı olabilir, refeans gözetmek lazım aksi halde opencart, wordpress önerebilirim size.
İç giyim için pos, fatura, kargo teslimi kısaca ürün tedariği sağlayabilecek arkadaşlar iletişime geçebilirse sevinirim.
El yapımı tasarım blogu
http://modbutikci.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
aydakiyuz
Yeni Üye

Toplam 13 yazı
12/02/2013 :  17:02:06 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

e-ticaret sitesi kurmak isteyenler...

kargo ve stok sorunu yok, tedarikçisi hazır bir site istiyorsanız

networkticaret@gmail.com

hakin979
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
13/02/2013 :  17:41:43 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Arkadaşlar internetten e-ticaret sitesi kurmaya çalışmayın aşağıdaki verdiğim linkten üye olun adamlar hazır e-ticaret sitesi veriyorlar zaten, sizn yapacağınız e-ticaret sitesine uygun bir domain alıp işe başlamanız. Ürünleri ile hazır komple bir e-ticaret sitesi, fatura, kargo gibi operasyonel işlemleri kendileri hallediyorlar, siz ise sadece e-ticaret sitenizin tanıtımını yapıyorsunuz. Yapılan satışların karının % 75 kadarını size veriyorlar. Tabi bu ettiğiniz kardan % 20 stopaj vergisini düşerek. Bence ürün tedariği ve maliye işleri ile hiç uğraşmayın derim. Yıllık sadece 260 TL gibi bir maliyeti var. Düşünenler için bulunmaz bir fırsat. Denemek isteyenler inceleyebilir.

Link : http://peykbank.net/P1100

Konumada bakabilirsiniz : http://www.koniks.com/topic.asp?TOPIC_ID=73558
EkGelirRehberi.Net
alisverisbahane.com

Yerleşim : Türkiye / Konya  |  Meslek : Muhasebe
toptanvadisi
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
01/03/2013 :  13:46:33 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
http://www.toptanvadisi.com/dilek-feneri-urun248.html
111

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İnternet
can87
Yeni Üye

Toplam 16 yazı
01/03/2013 :  17:31:07  Alıntı
bende yeni bir parfum sitesi kurdum.
Orjinal parfum en ucuz nerden alabilirim.
Var mı bilgisi olan?

gunlukfiyat
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
14/03/2013 :  21:08:07 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
iyi günler arkadaşlar e -ticaret sitelerine toptan ürün tedarik hizmetleri vermekteyim ilgilenen arkadaşlara yardımcı olabilirim..
gunlukfiyat

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İnternet
aliimran
Yeni Üye

Toplam 11 yazı
22/09/2013 :  17:31:44 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
MERHABA HERKESE ARKADAŞLAR BENİM SİZLERE ÖNERİM ÖZELLİKLE E TİCARETE YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN BAYAN VEYA ÇOCUK ÜZERİNE BAŞLAMANIZDIR. AYRICA EN FAZLA KAZANÇ KOZMETİK VEDE BİTKİSEL SAĞLIK ÜRÜNLERİNDE MEVCUTTUR. BEN SAĞLIK İŞİ İLE MEŞKUL UM ALTERNATİF TIP 4 YIL OLDU ÇOK FAZLA AŞAMA KAYDETTİM SİZEDE AYNI SEKTORU TAVSIYE EDERIM DETAYLI BILGI ALMAK ISTERSENIZ 0555 491 83 50 ULASABILIRSINIZ
ali

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
eliadato
Yeni Üye

Toplam 61 yazı
23/09/2013 :  16:14:19  Alıntı
Takı aksesuar sitesi için,

www.cicibishe.com

Toptan Ürün tedariği sağlanır.

Yerleşim : Türkiye / istanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
kymk
Üye

Toplam 187 yazı
24/09/2013 :  18:44:39 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
ne kadar geniş alanmis :-)
www.kayelajans.com
www.sifa24.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
ilkermemis
Yeni Üye

Toplam 24 yazı
22/04/2014 :  17:30:46 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
E-TİCARET WEB TASARIMI GOOGLE ADWORDS,SEO ÇALIŞMALARI VE TÜM REKLAM ÇALIŞMALARI HAKKINDA PROFESYONEL BİR HİZMET ALABİLİRSİNİZ mail atarsanız konu hakkında yardımcı olabilirim

ilker@renori.com
Renori Digital Solution INC
(Advertising Marketing Manager)

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Reklam
turkeysa
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
06/03/2017 :  13:20:09 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
www.halial.net www.halial.net Kaşmir Halı,Merinos Halı,Padişah Halı,Mir Halı Resmi bayisidir.Art Halı İç Anadolu Bölge Bayisidir. www.halial.net %100 orjinal Salon ,çocuk,mutfak ,halılarını en ucuz indirimli, kampanyalı ve uygun fiyatla en hızlı olarak müşteriye gönderimini hedefler

Yerleşim : Türkiye / Kayseri

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

6.58 saniye.
03:53:01, 29 Mart 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım