Nasil Kredi Alinabilir - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Nasil Kredi Alinabilir

auray56
Yeni Üye

Toplam 71 yazı
21/12/2012 :  21:59:34 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhaba arkadaslar;

Su anda yurt disinda ikamet ediyorum. Bu yaz agustos ayinda kendim icin bir ev yaptirmaya basladim elimde olan 50 000 TL insaatin kaba si icin harcadim. Lakin geride daha tahminime gore 70 000 TL lazim. Bunu kredi olarak hangi bankadan nasil alabilirim. Bu konuda beni aydinlatirsaniz sevinirim.

Yerleşim : Fransa / Auray  |  Meslek : Diğer
sampiyon
Yeni Üye

Toplam 54 yazı
21/12/2012 :  23:41:15  Alıntı
slm hemserim benim bildigim kadariyla gelir belgen varsa tr de fransada fark etmez bazi bankalar kredi veriyo ben sormustum konsolosluk tan tastikletmen lazim kolay gesin memleket neresi ?

Yerleşim : Fransa / Montlucon  |  Meslek : Turizm
auray56
Yeni Üye

Toplam 71 yazı
22/12/2012 :  05:22:01  Alıntı
Memleket Aksaray, Simdilik bir arkadasla ortak calisiyorum yalniz kriz nedeniyle isler biraz durgun malum. Yani dogru duzgun gelir belgem yok bazen iyi oluyor bazen kotu. Zaten is olsa krediye gerek duymayacagim. Bana lazim olan 30 000€ is olsa 1 sene icinde toparlayabilirim artisan maçon olarak calisiyoruz.

auray56
Yeni Üye

Toplam 71 yazı
24/12/2012 :  14:01:26  Alıntı

Sayin editor yardimci olursaniz menmun olurum.
Bir fikri olan yokmu bu konuda.

auray56
Yeni Üye

Toplam 71 yazı
28/12/2012 :  14:51:13  Alıntı
Bu konuyla ilgili bilgisi olan yokmu arkadaslar ?

murat_akkoc
Üye

Toplam 137 yazı
28/12/2012 :  15:18:58  Alıntı
krediyi fransadan mı yoksa türkiyeden mi almak istiyorsunuz?
Sorular ne kadar değişirse değişsin formül hep aynıdır.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Muhasebe
auray56
Yeni Üye

Toplam 71 yazı
29/12/2012 :  00:31:18  Alıntı
Krediyi Turkiyeden almak istiyorum

auray56
Yeni Üye

Toplam 71 yazı
08/01/2013 :  03:38:23  Alıntı
Ne ilginc, ya ben yanlis yere konuyu actim yada aramizda gercekten bu konuyla ilgili bilgisi olan arkadas yok.

Samimi olarak soruyorum gercekten bir bilgi verecek kimse yokmu?

Isterseniz mail olarak da fikirlerinizi alabilirim. Adresim: m-sen@hotmail.fr

nanolife
Üye

Toplam 149 yazı
08/01/2013 :  11:23:27 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Gelir belgen ya da ipotek gösterecek malın mülkün yoksa kredi alamazsın.
Bankalar parayı vermeden, parayı geri nasıl alacağının hesabını yapar.
Kendini garantiye almadan da kredi vermez.
Nanolife

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

4.94 saniye.
13:00:17, 29 Nisan 2024, Pazartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım