Kanada Turkiye Ihracat - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Kanada Turkiye Ihracat

Novalon
Yeni Üye

Toplam 25 yazı
11/09/2012 :  00:10:58 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhaba degerli arkadaslarim. Kanadada yasiyorum ve Turkiye Kanada arasi ihracat yapan bir firma kurmak istiyorum. Turkiyeden getirdigim urunleri Kanadada pazarlamak istiyorum.Nasil bir yol izlemeliyim sizce ve ne tur urunleri ihracat etmeliyim. Kanada gelisen bir ulke oldugu icin insaat melzemeleri diye dusunuyorum yardimci olursaniz sevinirim degerli kardeslerim.

Yerleşim : Kanada / Toronto  |  Meslek : İthalat / İhracat

UYARI: Sitede yer alan ilanların doğruluğundan ilan sahibi sorumludur. Tanımadığınız kişilerle ticaret yapmayınız, yapıyorsanız dikkatli olunuz, tedbiri elden bırakmayınız, denemeden görmeden almayınız, alışveriş yöntemi olarak garanti yöntemler seçiniz. Hiçbir zaman kesinlikle birilerine para yada mal göndermeyiniz veya hesabına para aktarmayınız!
Detaylı bilgiler ve sorumluluklar için kullanım şartlarını okuyunuz.

• İlanın kalitesi ve ilan sahibinin yaptığı önceki alışverişler için ilan sahiplerine referans sorabilirsiniz.
  • habeebgreen
    Yeni Üye

Toplam 3 yazı
    15/09/2012 :  09:46:21 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    merhaba arkadaşım öncelikle yeni iş hayatında başarılar dilerim.bende uzun yıllar suudi arabistanda yaşadım.acizane bir fikrimi paylaşmak istiyorum.sizin yerinizde olsam halı sektörünü düşünürüm.bazı dostlarımız amerikaya halı satıyor ve ciddi karlar elde ediyor.bence bunu bir araştırın.eğer bu konuda danışmak istediğiniz bir konu olursa beklerim.saygılar

Yerleşim : Türkiye / Gaziantep  |  Meslek : İthalat / İhracat
    goren77
    Yeni Üye

Toplam 10 yazı
    15/09/2012 :  10:03:02  Alıntı
    merhaba
    ben türkiyeden rusya ya ıhracat yapıyorum.
    sızınle calısabılırım
    goren-goren85@hotmail.com

Yerleşim : Türkiye / Adana  |  Meslek : Serbest meslek
    Novalon
    Yeni Üye

Toplam 25 yazı
    15/09/2012 :  22:59:20  Alıntı

Sn kardesim halı isini düşünmedi değilim ama burada halı ticareti iranlıların elinde ne yazikki ama tekrar market research yapacagım

Yerleşim : Kanada / Toronto  |  Meslek : İthalat / İhracat
    VSL
    Üye

Toplam 628 yazı
    15/09/2012 :  23:14:38  Alıntı
    Amerika orjinal ,çok özel, el halıları alır ,sakın makina halısı ticareti ile karıştırmayın, el halısı da özel bir iştir kesinlikle işi çok çok iyi bilmek gerek, dikkatli olun.
    Ama makina halısını da şu anda en yüksek oranda Afganistan çekiyor, piyasası olanlar Afganistanla halı (makina ) çalışabilir.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İthalat / İhracat
    bayarcollection

Yeni Üye

Toplam 98 yazı
    22/09/2012 :  10:30:50 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    Sayın İlgili

1983 yılından bu yana İstanbul Zeytinburnunda İki İplik melaşlı yüksek kalitede şardonlu Bay-Bayan - Çocuk Eşofman Tek - Takım imalat
    ve Toptan Satış üzerine , Türkiyenin her bölgesi her yöresi başta olmak üzere yurtdışında Yunanistan, Rusya, Azerbaycan, Polonya ,Gürcistan, Irak , Libya,Cezayir, Katar'a ihracatımız mevcut

Yeni Sezon rekabetçi fiyatlarımız ilginizi çektiği takdirde aşağıdaki gibi bilgilerinize sunulmuştur

Büyük Boy Eşofman altı : 4.40 TL ( BAY-BAYAN )
    Büyük Boy Eşofman Takımı : 8.80 TL ( BAY , BAYAN)

Garson Boy Eşofman Altı : 3.75 TL ( KIZ VE ERKEK ÇOCUĞU )
    Garson Boy Eşofman Takımı : 7.50 TL ( KIZ VE ERKEK ÇOCUĞU )

Çocuk Boy Eşofman Altı : 2.80 TL ( KIZ VE ERKEK ÇOCUĞU )
    Çocuk Boy Eşofman Takımı : 5.60 TL ( KIZ VE ERKEK ÇOCUĞU )

Baskı ve Nakış çeşitlerimiz mevcuttur.

Renklerimiz ; Gri,Füme,Antrasit,İndigo , Siyah, Lacivert

5 Telsiz Mh. Şehit Er Faruk Sevim Sk.
    (105 Sk.) No:33 Zeytinburnu / İSTANBUL
    GSM : 0544 692 60 40
    TEL & FAKS : (0212) 416 68 34
    WEB : www.bayarcollection.com
    E-MAİL : bayarcollection@hotmail.com
    Bayar Collection

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Tekstil
    kajmeram
    Üye

Toplam 537 yazı
    21/10/2012 :  21:30:29  Alıntı
    hali isi yada yoresel otontík urunler satilmalì

Yerleşim : Türkiye / Ankara
    emapasifik
    Yeni Üye

Toplam 4 yazı
    23/10/2012 :  01:06:27  Alıntı
    Selam Novalon

Suan Vancouver da yasiyorum. Aralik 1 de Torontoda olacagim.
    Eger canexholding@gmail.com adresine bilgilerini gonderirsen detayli bi sekilde ihracat ile ilgili konusma firsatimiz olur.
    Tesekkurler

Yerleşim : Kanada / Vancouver  |  Meslek : İthalat / İhracat
    GÜMRÜKÇÜ
    Yeni Üye

Toplam 31 yazı
    21/11/2012 :  11:52:01 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    Merhaba,

Hava perdesi düşünürseniz görüşelim.

Yerleşim : Türkiye / 441  |  Meslek : İthalat / İhracat
    egemavi
    Yeni Üye

Toplam 46 yazı
    21/11/2012 :  13:59:56  Alıntı
    merhaba ;
    zeytın zeytınyagı tıcaretı dusunursenız gorusebılırız üretıcıyım.saygılarımla.

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Satış / Pazarlama
    major35
    Yeni Üye

Toplam 52 yazı
    28/09/2013 :  01:54:16  Alıntı
    OTEL,RESTOURANT,BAR,CAFE , BAHÇE VE EV SÜSLEMELERİNDE VE HEDİYELİK EŞYA SATAN MAĞAZALARDA ÜRÜNLERİMİZLE SİZLERE HİZMET VERİYORUZ EŞSİZ ZERAFET EL İŞLEMESİ BONCUK İŞLEMELİ IŞIKLI KABAKLARIMIZLA TAMAMLANIR.
    suzinak-@hotmail.com
    PAZARLAMACI YADA TOPTANCILAR ARANMAKTADIR.

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Sanatçı
    Exportt
    Yeni Üye

Toplam 29 yazı
    31/01/2014 :  05:22:36  Alıntı
    Arkadaşlar, Dış ticaret baglantınız var ama finansman sıkıntısı mı çekiyorsunuz. bankalar dan ihracat kredisi kullanamıyormusunuz o zaman gelir paylaşımı karşılığında gelin size portfoyümüzdeki teminatları kullandıralım finans imkanı oluşturalım exportt@accountant.com

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Bankacılık-Finans
    trakyali
    Yeni Üye

Toplam 16 yazı
    08/05/2014 :  16:59:12  Alıntı
    selamlar türkiyede organik bazlı tedavi edici ürünlerin doktor ve eczane satışını ve üretimini yapmaktayız, göz cildiye jinekolog ve çocuk doktorlarına yönelik kaliteli patentli ürünler var.bunları Yurtdışında da satabilirmiyiz acaba?
    sezgin01@hotmail.com

Yerleşim : Türkiye / Tekirdağ  |  Meslek : Satış / Pazarlama
    Yılmaz Kukur
    Yeni Üye

Toplam 15 yazı
    15/05/2014 :  14:36:11 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    Nano teknoloji ile geliştirdiğimiz ıslak mendil formatında oto bakım ürünleri ve mikrofiber temizlik bezleri üretiyoruz. Özellikle oto bakım ürünlerimiz konusunda zorlanmayacağınızı düşünüyorum. Tekli ıslak mendil formatında üretildiği için 1 usd perakende fiyatla rahatlıkla perakende de sattırabileceğiniz ürünler. İlgilenirseniz www.technolog.com.tr üzerinden irtibata geçebilirsiniz. Mikrofiber temizlik bezlerimiz için www.mikrofiberbez.org incelemeniz daha uygun olacaktır.

Yerleşim : Türkiye / Denizli  |  Meslek : Sanayici
    Erkan Kartal
    Üye

Toplam 145 yazı
    15/05/2014 :  15:45:18  Alıntı
    merhaba Novalon adlı üye

Bizler firma olarak İstanbul da bulunan toptancı ve tekel firmalara , gümüş ve altın gibi değerli madenler kullanarak çeşitli takılar üretmekteyiz.
    Eğer ilgilenmek isterseniz size yardımcı olamak isteriz, gerekirse müşterek bir çalışma içine girebiliriz.
    Mail adresinizi bekliyorum .

İyi günler Erkan Kartal
    info@ceylanjewellery.com
    0090 0538 276 96 01

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
    sezginlw
    Yeni Üye

Toplam 32 yazı
    16/05/2014 :  16:44:12 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    Merhaba Otantik lamba işi düşünürsen yardımcı olabilirim.. ilgili ürünler yurtdışında çok ilgi görmekte ve kar oranları baya yüksektir. Ürünler hakkında detaylı bilgi için benimle irtibata geçebilirsiniz.
    sezginbayram@ymail.com

hdilhan
    Yeni Üye

Toplam 34 yazı
    12/06/2014 :  18:40:22  Alıntı
    endüstriyel temizlik malzemeleri, mobilya ( hastane, restaurant- cafe, ofis ) konusunda çalışmak isterim...

faraday
    Üye

Toplam 111 yazı
    22/06/2014 :  21:18:01  Alıntı
    bal ihracatı düşünürseniz, üretici firmayım. saygılarımla

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Kimyager
    markaix
    Yeni Üye

Toplam 50 yazı
    22/06/2014 :  22:03:55  Alıntı
    Merhaba
    Deri giyim firmalarına kendi tasarımlarını dikip gönderebiliriz.
    store.valerianoromano.com bizim modellerimiz burda

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
    OviTR
    Yeni Üye

Toplam 17 yazı
    04/07/2014 :  20:49:39 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    merhaba
    bence saglam bir pazar arastırması yapılmalı önce, tr den kanadaya ihracatı yüksek ürünler belirlenmeli, üretici bulma tarafı kolay iş.
    selamlar
    Harun Canat
    Ovitrade Türkiye
    Dış Ticaret Uzmanı
    Aracı & Müşteri İlişkileri

Yerleşim : Türkiye / Istanbul  |  Meslek : Ticaret
    canrus
    Yeni Üye

Toplam 45 yazı
    11/07/2014 :  11:40:09  Alıntı
    Değerli koniks üyeleri
    Rusya bölgesinde talep edilen ürünlerle ile ilgili (bebek bezi,ıslak mendil,plastik ev eşyaları v.b )ürünler ile ilgili ürün tedariki yapmak için bu bağlamda fabrikalar ile görüşmeler yaparak ürün bağlantıları yapmak için Gaziantep'e geldim daha önce imalata yönelik işler ile ilgili çalışmalarım ve araştırmalarım vardı ama üretimin ustalıktan başla**** makine parkuruna kadar ki süreç içerisinde içerisinden çıkamadım ve bu tedarik işine soyundum bu anlamda Rusya'daki dostlarıma ki bunlar rustur. Türkiye'den istedikleri ürünleri doğru fabrika ve doğru fiyatlar bularak bu fiyatlara çok az rakamlar ilave ederek teklif vermek ve bu iş dalında çok az sermaye ile çok paralar kazanabileceğimi gördüm ve bu konuda Türkiye'mde kendime bu konuda pastlaşabileceğim kader birlikteliği ve kazancımı yarı yarıya paylaşabileceğim dürüst kendine güvenen ortak bir kardeşim arayışım var bu konuda projelerimi görüşüp antlaşmak isteyen olursa lütfen bana yazsın

saygılarımla

nemesis.73@outlook.com

Yerleşim : Rusya Federasyonu / Kazan  |  Meslek : İthalat / İhracat
    ozi38
    Yeni Üye

Toplam 81 yazı
    14/08/2017 :  10:56:26  Alıntı
    Bebek bezi, yetişkin hasta bezi danışmanı olarak fabrika kurulumunda liderlik yapabilirim
    yardımcı olabileceğim konular
    üretim standartlarının oluşturulması
    operatör eğitimlerinin verilmesi
    ürün reçetelerinin hazırlanması
    makina üzerine ar-ge çalışmalarının yapılması
    makina montajı ve devreye alınması
    proses, mekanik,tutkal ayarları
    tekrarlayan sorunların araştırılması ve elimine edilmesi
    üretim degişikliği süresinin kısaltılması (bebek bezi ,hasta bezi,hijyenik pet ve ıslak mendil )
    hammadde azaltımı ve kullanım şekli
    iletişim:aydin0138@hotmail.com
    aydın

Yerleşim : Türkiye / Şanlıurfa  |  Meslek : Danışmanlık

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
    • Varolan yazılara yorum yapabilir,
    • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

9.61 saniye.
    23:48:30, 19 Nisan 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım