Çiğ Köfte Dükkanı - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Çiğ Köfte Dükkanı

hb
Yeni Üye

Toplam 62 yazı
09/03/2012 :  21:12:42 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

[ merhaba koniks sakinLeri,
her yerde mantar gibi türeyen çiğ köfte dükkanları konusunda yardıma ihtiyacım var.. 30 bin merkez nüfuslu ilcemde henüz çig köfte bayiliği yok..ve ben franchise veren zincirlerden bir tanesini ilçeme almak istiyorum..bu konuda bu işi yapan arkadaşların fikrine ihtiyacım var.. en çok tutan marka hangisi, en iyi hangisinin koşulları var, ilçem bunun için uygun mu, kazanclı bir iş mi, hangi lokasyonda dükkan tutmam gerek? ve çiğ köffte zincirleri konusunda her bilgiye ve yardıma ihtiyacım var..
gerekli yardımı benden esirgemeyeceğinizi biliyorum, şimdiden herkese teşekkür ederim

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Memur
hb
Yeni Üye

Toplam 62 yazı
10/03/2012 :  07:54:34  Alıntı
[ günceL

cem5926
Yeni Üye

Toplam 20 yazı
10/03/2012 :  11:48:31  Alıntı
30 bin nüfuslu ilçende hala çiğ köfteci yoksa hiç durma hemen koş aç.. İşin şakası tabi bu ama gerçekten durumun böyle. Zaten ufak dükkanlara açıyorlar bu tür çiğ köftecileri. Reklam yapmak serbest mi bu konuda marka söylesem bir sakıncası olmaz mı bilmiyorum ama ilçeniz neresi bu arada. Hangi il ve bütçeniz ne kadar?

Yerleşim : Türkiye / Eskisehir  |  Meslek : Öğrenci
mawera
Üye

Toplam 149 yazı
10/03/2012 :  21:30:19  Alıntı

kardeş merhaba eski çiğköfteciyim . bana özelden ulaş msn de telefonda elimden geldiği kadar yardımcı olayim .
Sanmaki Sende Dert Var Sendeki Derdi Nimetten Sayanlar Var.

Yerleşim : Türkiye / Şanlıurfa  |  Meslek : Diğer
hb
Yeni Üye

Toplam 62 yazı
11/03/2012 :  22:11:31  Alıntı
kardeşim il Antalya, bütcede 10-15bin civarı sanırım yeter..
marka için izmir'i tamamen işgal eden battalbey düşünüyorum..franhise bedeli falan almıyorlar kanımca o yüzden çok uygun
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - cem5926
30 bin nüfuslu ilçende hala çiğ köfteci yoksa hiç durma hemen koş aç.. İşin şakası tabi bu ama gerçekten durumun böyle. Zaten ufak dükkanlara açıyorlar bu tür çiğ köftecileri. Reklam yapmak serbest mi bu konuda marka söylesem bir sakıncası olmaz mı bilmiyorum ama ilçeniz neresi bu arada. Hangi il ve bütçeniz ne kadar?

cem5926
Yeni Üye

Toplam 20 yazı
11/03/2012 :  22:19:49  Alıntı
kardeşi battalbeyi bilmiyorum hiç duymadan ama franchise bedeli almayan bir yer de bana pek cazip gelmiyor... Üretici bir firmayla anlaşıp kendi markanı da yaratabilirsin bence zor ama karlı çıkarsın. ya da bütçeni biraz arttırıp komangene gibi firmaları alabilirsin arkana...

hb
Yeni Üye

Toplam 62 yazı
11/03/2012 :  22:41:16  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
kardeşi battalbeyi bilmiyorum hiç duymadan ama franchise bedeli almayan bir yer de bana pek cazip gelmiyor... Üretici bir firmayla anlaşıp kendi markanı da yaratabilirsin bence zor ama karlı çıkarsın. ya da bütçeni biraz arttırıp komangene gibi firmaları alabilirsin arkana...

cem kardeş
battalbey izmir'de yaklaşık her köşe başında açıldı..
ürünlerini merkezden gönderiyor her ne lazım ise bana bu cazip geldi..tatlıses ve komagene de yaygın TR'de..ama Antalya da henüz yeni çiğköfte işi..hele ki benim ilçemde bunun kültürü bile yok.. 400 TL kira bedeli olan bi dükkan düşünüyorum 3 lise arasında işlek bir caddede..fikirlerinizi bekliyorum

cem5926
Yeni Üye

Toplam 20 yazı
11/03/2012 :  22:43:47  Alıntı
battalbeyi bilmediğim için yorum yapmadım 400 lira kira bedeli bu iş için ideal kar marjları ne kadardır tabi onu firmayla konuşmalısınız bence olur bu iş olumlu bakıyorum bir şey kaybetmezsiniz

hb
Yeni Üye

Toplam 62 yazı
11/03/2012 :  22:48:32  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
battalbeyi bilmediğim için yorum yapmadım 400 lira kira bedeli bu iş için ideal kar marjları ne kadardır tabi onu firmayla konuşmalısınız bence olur bu iş olumlu bakıyorum bir şey kaybetmezsiniz

teşekkür ederim yorumların için..
denemekte fayda var

cem5926
Yeni Üye

Toplam 20 yazı
11/03/2012 :  23:08:17  Alıntı
özel mesajı kontrol ederseniz sevinirim

erdemozcan
Yeni Üye

Toplam 34 yazı
14/03/2012 :  12:57:19 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
bence de hocam bi yakın arkaşım adıyörem çiğ köfteden aldı. En son isim bedeli 8 bin di. Bir karadeniz markası ama gayet iyi. kilosunu 8 tl ye alıodu arkadaş, 24 liraya sayışı geliodu. Benim memleketin nüfusu 50 bin. ilçede bitane bile yoktu sonra bi tane açıldı ardından ömer usta die başka bir firmanın bayiliği açıldı. Sonra adıyörem 2. şubesini açtı. Şuanda 3 dükkan var gayet de mutlular valla :) bunlardan önce de ilçemde de çi köfte kültürü yoktu ama şimdi millet maşallah bayağı yio :D
www.kazancfikirleri.com

Yerleşim : Türkiye / Samsun  |  Meslek : Öğretmen
hb
Yeni Üye

Toplam 62 yazı
14/03/2012 :  14:07:23  Alıntı
[ erdem özcan teşekkür ederim..arkadaşına söyle battal bey çig köfteye baksın para pul istemiyorlar.. şartları da çok güzel.. yorumun bana destek oldu..sanırım yapcam bu işi ben..
işle ilgili arkadaştan bilgi alıp bana aktarabilirsen sevinirim..

erdemozcan
Yeni Üye

Toplam 34 yazı
15/03/2012 :  00:07:36 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Hocam valla arkaşın tele ulaşamıyorum değişti sanırım. Ama google da aratırsanız adıyörem çiğ köfte die ordan da ulaşabilirsiniz şirketin sitesine. Bİldiğim diğer bir şeyide paylaşmak isterim; ikinci şube açıcaksanız o şube için isim bedeli ya istemiyor ya da yarı fiyatı mı neydi. Öyle konuşurken laf arasında söylemişti arkadaş.
www.kazancfikirleri.com

Yerleşim : Türkiye / Samsun  |  Meslek : Öğretmen
phılıps
Üye

Toplam 355 yazı
15/03/2012 :  00:15:39  Alıntı
komagene adamlar çok iyi araştır bence.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Ticaret
Generals
Yeni Üye

Toplam 24 yazı
15/03/2012 :  01:26:26  Alıntı
Günümüzde çiğköfteye karşı bayağı bir talep var. Örnek verirsek ben :) bulunduğum sempten sadece bir çiğköfteciden alıyorum ama tadı harika gerçekten güzel yapıyorlar. Konum olarak çok çok iyi bir yer bulmuşsunuz ve 400 lirada gayet iyi. Yatırım yaparsanız birşey kaybetmezsiniz.

Kolay gelsin...

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Öğrenci
hb
Yeni Üye

Toplam 62 yazı
15/03/2012 :  11:32:05  Alıntı
[ teşekkür ederim yorumunuz için arkadaşlar

arif80
Yeni Üye

Toplam 95 yazı
28/03/2012 :  16:58:51  Alıntı
arkadaşlar bende düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
volki36
Yeni Üye

Toplam 58 yazı
28/03/2012 :  17:26:55  Alıntı
[quote]Yazıyı gönderen - hb
kardeşim il Antalya, bütcede 10-15bin civarı sanırım yeter..
marka için izmir'i tamamen işgal eden battalbey düşünüyorum..franhise bedeli falan almıyorlar kanımca o yüzden çok uygun

Kardeş Antalyada hangi ilçe korkutelimi alanyamı manavgatmı ?
işletme mezunu

Yerleşim : Türkiye  |  Meslek : Diğer

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

8.44 saniye.
15:48:36, 5 Mayıs 2024, Pazar

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım