Bursada Emlak/çılık,ticaret,paylaşım,yeni Fikirler - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Bursada Emlak/çılık,ticaret,paylaşım,yeni Fikirler

hsfhasan
Üye

Toplam 237 yazı
06/03/2012 :  14:39:51 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Arkadaşlar, başlıkta da açıklandığı gibi Bursa'da emlak sektöründen aramızda arkadaşlar varsa önce tanışmak, sohbet etmek; konu ile ilgili düşünceleri olanlarında fikirlerini ortaya koymaları önceliğimiz.
Şu an emlak sektöründe fiilen bulunmamakla birlikte son iki yılda bu konuda yoğun çaba sarfeden ve bu çabalarında karşılığını almış biriyim. Belki eski yazılarımdan takip edip anımsayan olabilir. Kendim emlakçı tabirine ben uymasam da, inşaat firmaları ile alıcı temsilcilerini biraraya getiren organizatör olarak tanımlamak sanırım daha doğru olur.
Aramızda Bursa'da yada Bursa'da yatırım yapma niyetinde olan emlak/çı, özellikle inşaat firması sahipleri, emlak arsa arazi konut alıcıları/ arayanlar, veya internet üzerinden bu konuda çalışma yapan site sahibi arkadaşlar olabilir.
Kendini burada tanıtabilirler.
Bu yazının belirli bir hedefi yoktur. Bu dizi içinde yazılanlardan ileriye yönelik ticaret yapanlar olabilir. ikili ticaret olur, ortak olur, yada sıkıntıları paylaşma çözüm önerileri olabilir.

Hiçbir şey olmazsa da "hasbihal" etmiş oluruz.

Hasan YILMAZ
hsfhasan@hotmail.com
HSN

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Diğer
mustafa2304
Yeni Üye

Toplam 81 yazı
18/03/2012 :  23:38:26  Alıntı
Merhaba Hasan Bey;

Ben Bursa da Gayrimenkul Üzerine Çalışmaktayım. Sizinle Tanışmak ve ortak yönlerimiz hakkında paylaşımlar yapmak isterim.

Mustafa AYDIN

506 337 08 58

Evreka GAYRİMENKUL

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Ticaret
hsfhasan
Üye

Toplam 237 yazı
19/03/2012 :  09:20:45  Alıntı
Merhaba Mustafa bey, elbette paylaşımlar yapabiliriz. sohbet edebliriz, memnun olurum.

Bu arada özelden yazan arkadaşlar da forum yazısı içerisinde görüşlerini ifade ederse sevinirim. özelden de fikirleri her zaman söylerim, ancak forumda da bunu daha eksiksiz yapabilir, eksiğiniz varsa da tamamlayacak arkadaşlarımız var.

Hasan YILMAZ
Tlf: 0532 723 81 35 hsfhasan@hotmail.com
HSN

hsfhasan
Üye

Toplam 237 yazı
27/03/2012 :  09:50:13  Alıntı

Daha önce dediğim gibi arkadaşlar forum üzerinden yorumlara daha fazla ağırlık vermek gerekiyor, hakikaten eksik kaldığımız noktalar düşünce çeşitlemesine ihtiyacımız var.
HSN

egemavi
Yeni Üye

Toplam 46 yazı
12/04/2012 :  23:28:00  Alıntı
hasan bey merhaba.
ben bursada emlak sektorune daha yenı gırdım 1 ay olmadı ama cevrem cok genıs ve kendıme aıt ofısım yok emlak musavırlerı odasının acmıs oldugu kursa gıttım ve mortgage broker kursunada gıttım yetkı belgelıyım.suanda bır ınsaat fırmasının daırelerını satmaya ugrasıyorum.sektoru sevdım fakat kendıme daha guzel bır ınsaat fırmasında iş arıyorum yada bu işi gercekten duzgun olarak ve guven vererek bırlıkte calısabılesecegımız iş arkadasları arıyorum.sektorun cok eksık yonlerı var aslında eskı yada yenı arkadaslar ıle bır araya gelıp balık kılcıgı dıyagramı altında fıkır alısverısınde bulunmak cok daha guzel olabılır kanısındayım. sımdılık hoscakalın.sızınle tanısmak ısterım.
aos16@hotmail.com

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Satış / Pazarlama
hsfhasan
Üye

Toplam 237 yazı
13/04/2012 :  13:16:25  Alıntı
Merhaba Ali Osman Bey,

öncelikle tebrik ederim, yolunuz açık olsun, sanırım emlak jet sitesinde ilanlarınız var. mortgage brokerlığını gelecek için önemli noktalardan biri olarak görüyorum, umarım yasal düzenlemeler de bir an önce halledilir. sektör gerçekten zevkli bir sektör, alıcı satıcı arasında köprü olmak vs. zorlukların yanında kişisel gelişim de sağlamaktadır aynı zamanda. ancak ofis açmak konusunda sizinle benzer fikirlerim de var. büyük emlak firmaları sektöre yavaş yavaş egemen olurken daire altı bir yer bulmak ve iki sandalye koymanın devri büyükşehirlerde artık sona erdi. ancak ne olursa olsun bu vizyonu da sağlayacak olan çevredir dediğiniz gibi. sakıncası yoksa çalıştığınız şirketleri bilmek isterim, kendim şu anda sektörün tam içinde olmasam da hala bu işin etrafında kendi çapımda devam etmekteyim. paylaşımda bulunabiliriz. iletişim bilgilerim sayfada bulunmaktadır. tekrar başarılar dilerim..
HSN

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

3.27 saniye.
10:50:06, 2 Mayıs 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım