Suyla İlgili Fikri Olan Her Yönüyle. . . . . - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Suyla İlgili Fikri Olan Her Yönüyle. . . . .

EFNAN
Yeni Üye

Toplam 36 yazı
18/02/2008 :  17:18:57 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Su bölge bayiliğim var reklamında satışında pazarlamasında yeni fikirler arıyorum yardımcı olursanız sevinirim koniks sakinleri....
ysn

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Gıda
EFNAN
Yeni Üye

Toplam 36 yazı
19/02/2008 :  09:08:26  Alıntı
Ben yeni bölge beyiliği aldım ve satışınla reklemınle pazarlamasınla takım çalışmasınla ilgili akıl istiyorum daha önce veya hala uğraşan arkadaşlardan deenyimlerinden yaralanmak isterim tabi onlarda isterlerse teşekkürler.
ysn

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Gıda
Goldenist
Üye

Toplam 964 yazı
07/03/2008 :  00:41:35 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Genç bayanların ellerine yarım litrelik su siseleri verip bulunduğunuz semt ve/veya muhitte uzanabildiğiniz yere kadar yada gücünüzün yettiği yere kadar ev ve işyerlerine kısa tanıtıcı anketler ve anketler sonucu o su dolu şişeler hediye bırakılarak. Reklam ve duyurularla. Yeniden ses getirecek bir açılış yaparak ...vs vs
Büyüklük odur ki, hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır, kendini büyük değil küçük, zayıf, vasıtasız, hiç telâkki ederek, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana büyüksün derlerse, bunu diyenlere de güleceksin.( 1908 )

Bir adam ki büyük olmaktan bahseder, benim hoşuma gitmez. Bir adam ki memleketi kurtarmak için evvelâ büyük adam olmak lâzımdır; der ve bunun için bir de örnek seçer, onun gibi olmayınca memleketin kurtulamayacağı inancında bulunur, bu, adam değildir. ( 1908 )

Mustafa Kemal Atatürk

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama
emek
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
07/03/2008 :  20:58:21  Alıntı

Bence su satışında pet şişelerin getirdiği kolaylığın yanında çevreye verdiği zararlar vurgulanarak ve çevreye zarar vermeyecek dönüşümlü olan ve kansorejen etkisi olmayan depolama ve satış olanağı sunacak maddelerle su satışı sağlanabilmeli ve bunların vurgulandığı bir satış sistemi ile çevreye duyarlı insanların ve derneklerin desteği ile reklama girişilmeli. Bu işe büyük bir kampanya, reklamla ve hazırlıkla başlarsanız sadece bölgenizde değil her yerde başarılı olacağınızdan eminim.Benim ilk anda aklıma eskiden olduğu gibi depozitolu ve çevreye zarar vermeyen son derece sağlıklı '''cam ''''şişeler geliyor. Ayrıca dönüşümlü kağıt olabilir.Tabi bu konuda biraz daha kafa yormak gerekiyor. saygılar..

Yerleşim : Türkiye / Sakarya  |  Meslek : Diğer
aspirin
Üye

Toplam 162 yazı
07/03/2008 :  21:22:36  Alıntı
arkadaşım su bölge bayiliğim var demişsin ama damacana su bayiliğinmi var pet bayiliğinmi?hangi şehirdesin?kaçtane dağıtım aracın var?kayıtlı aktif kaç müşterin var?birde hangi suyun bayiliği var bunları açarsan elimden geldiğince yardımcı olabilirim.piyasanın içindeyim.

Yerleşim : Türkiye  |  Meslek : Diğer

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

2.84 saniye.
10:44:18, 19 Mayıs 2024, Pazar

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım