İstişare - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

İstişare

farandagli
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
02/02/2012 :  12:50:30 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhabalar.13 yildir Almanyadayim.40 yasindayim.Balikesirin Bandirnma ilcesine dönüs yapmayi tasarliyorum.Ticaretle ugrasmak istiyorum (kücük capta bir is olacak.Sermayem az.)Tavsiyeleri olan deneyimli arkadaslarin tavsiyelerini bekliyorum.Simdiden tesekkür ederim.
Farandagli

Yerleşim : ALMANYA / Hamm  |  Meslek : Diğer
hatuze iç ve dı
ş ticaret

Üye

Toplam 356 yazı
02/02/2012 :  16:45:50  Alıntı
bandırma iyi bilirim çok zamanım geçti ticari olarak küçük fakar ekonomık olarak çok ğüçlü ciddi kurumsal firmalar var halkının refah seviyesi yuksek...ayıracağınız bütçeye göre her dalla ilğili iş yapabilirsiniz..kuru temizleme işi benım dıkkatımı çekmişti...ben sizin yerınızdede olsam ğzüel bir ofıs kurarım bandırmada dış ticaretle ugraşırım al-sat..şuan en ğüzel ticaret...az parayla en ğüzel yapılacak iş bu..e-mail adres ulaşırsanız ..size yol göstermek isterım..saygılar
__HATUZE İÇ VE DIŞ TİCARET___
E-MAİL : hatuze@gmail.com / hasan@nimbusfood.com
GSM : +90 538 275 65 80 / 0532 152 93 05
www.nimbusfood.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
farandagli
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
29/04/2012 :  22:30:07  Alıntı
Selamün aleyküm tavsiyelerinizden faydalanmak isterim. Selamlar..
Farandagli

vetman996
Üye

Toplam 242 yazı
30/04/2012 :  00:26:54  Alıntı

Kardeş Selamün Aleyküm. Bandırmayı iyi bilirim. Üniversite sıtajımı da Banvitte yapmıştım. Ticarette deneyimlimisiniz bilmiyorum ancak Türkiye'deki ticaret Almanyaya benzemez. veresiye vermesen iş yapamazsın versen alamazsın. Ticaret deneyiminiz yoksa Bandırmada yapılacak en iyi iş Etlik Piliç yetiştiriciliği. Bence Bir düşünün derim. selamlar..

Yerleşim : Türkiye / Manisa  |  Meslek : Veteriner
farandagli
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
05/05/2012 :  15:02:58  Alıntı
Tesekkürler.selamlar..
Farandagli

GirisimUzmani
Yeni Üye

Toplam 52 yazı
14/06/2012 :  15:10:01  Alıntı
Size profesyonel olarak yardımcı olmak isterim.

E-postanızı özel mesaj olarak gönderebilirseniz detaylı bilgi vereceğim.

Saygılar
Girişim Uzmanı

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Danışmanlık
kuzeyboran
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
14/06/2012 :  15:28:23  Alıntı
Size yardımcı olabilirim M AİL inizi özel mesaj olarak gönderirseniz size gerekli acıklamayı gönderirim.

Saygılar

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : İthalat / İhracat
utkutokatlı
Yeni Üye

Toplam 15 yazı
04/02/2013 :  00:24:17  Alıntı
çocukluğumun bir kısmı almanyada geçti,buralar oralara benzemez,onunbunun çocuğu çoktur,dikkatli olun derim,kesinlikle ortak olmayın,kredi ve faize bulaşmayın,kimseye -kardeşiniz dahil-kefil olmayın,başında durmayacağınız kontrol edemeyeceğiniz işe girmeyin derim.birde mahalle aralarında bakkal vb.dükkanlar devralmayın kazıklanırsınız.
köyde araziniz ve suyunuz varsa keçi veya tavuk yetiştiriciliği yapmanızı tavsiye ederim,süt inekçiliğde zaman zaman cazip oluyor,her işte en önemlisi ürettiğini pazarlayabilmek ve tahsil etmek.okul serviside kendiniz yapmak şartıyle yapmanızı tavsiye edeceğim işlerdendir.
bu yazınıza sırf "istişare" yazdığınız için yazdım ,malum sünnettir,çorbada benimde tuzum olsun istedim

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Esnaf
bloodey_2043
Yeni Üye

Toplam 56 yazı
05/04/2013 :  23:38:27  Alıntı
sayın abim sakın kimseyle ortak olup biriikimini heba etme umutların tükenırsonra umut tacirliği yaparlar yıpranırsın çalışmayı dusundugun yer nasıldır bılmıyorum ama rente carr gıbı bıseyler yap derım en azından sermayen elınde kalır bı kere alırsın arabayı bı çok kez kıralarsın işlerın yolunda gıderse bır senede cıkarırsın arabalarının parası yaptıgın işte veresıye olmasın yeter tekrar edıyorum kımseye guvenıp paranı kaptırma
emre

Yerleşim : Türkiye / Sakarya  |  Meslek : Esnaf
spil
Yeni Üye

Toplam 91 yazı
18/12/2013 :  10:20:33  Alıntı
utku tokatlı nın yazısına katılıyorum.ek olarak almanyadan gelenlere atılan kazıklardan birisini biz yedik çok önceden,siz yemeyin. ilk başta güzel güzel para kazandırılar (bizimkisi iplik alımı satımı idi sonra dokuma tezgahı aldırdılar 9 tane eski ruti tezgahını benim pederime aldırmışlar,bizim sonradan haberimiz oldu.)sonra ortak iş yapalım derler sonrada adam gibi çalışıp kazanmak varken elindeki avucundakine göz diken bu tip insanlar iflasın eşiğine bıkakırlar insanı. dikkat edin ortak olan kişi en az sizin kadar para yatırırsa bir elini taşın altına koymasını isteyin hala ortak olmaya razı ise ortaklık düşünülebilir.Allah hakımızda ve hakkınız da hayırlı olanı size ve bizlere nasip etsin.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama
nedimd
Üye

Toplam 277 yazı
19/12/2013 :  09:28:47  Alıntı
bence bir türkün gurbetten gelip memleketinde yapacağı en güzel iş: yurtdışında olupta burda olmayan bir iş orda gözlemlediğiniz bu türkiyede yok dediğiniz bişey olmadı mı? (bizim kültürümüze ters düşmicek bişey) illaki vardır buna yoğunlaşın. yada tam tersi almanyayı çok iyi biliyor olamlısınız bizim türkiyede olupta orda olmayan bir iş bir sektör, siz buraya yerleşir ama almanyaya ihracat yapabilirsiniz bavul ticareti olarak bile başlanabilir.?
nedim

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Esnaf
M.Akbay41
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
27/04/2016 :  13:52:00  Alıntı
Eğer Türkiy

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : Satış / Pazarlama
meltem34
Yeni Üye

Toplam 30 yazı
26/05/2016 :  19:45:40 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Haber7.ru - Son Dakika Rusya Haberleri
Rusya ve diğer BDT ülkeleri hakkında haberlere ve güncel gelişen tüm olaylara ulaşmak istiyorsanız, haber7.ru adresi, sizin yeni haber siteniz olmak için hayata geçti.
Haber7 web sitemizde, Rusya'da gelişen magazin, spor, politika, ekonomi gibi başlıklar altındaki tüm güncel haberlere fotoğraf ve video gibi içerikler ile birlikte ulaşabilirsiniz. Rusya ve diğer Avrasya ülkelerinin tüm gelişmelerini sizlere ulaştırabilmek önceliğimizdir.
Türkiye Rusya İlişkilerinin Haber Kaynağı
Türkiye ve Rusya ile ilgili içeriklerden haber alabileceğiniz kaliteli sitelerden bir tanesi olan Haber7’nin önceliği, Rusya'dan son dakika haberler olarak, tarafsız bir şekilde sizler için tüm haber kaynaklarını tara****, kaliteli ve doğru bilgiyi sizlere ulaştırmaktadır.
Rusya, Türkiye, Azerbaycan, Belarus, Türkmenistan, Ermenistan ve benzeri BDT ülkelerinden takipçisi olan Haber7.ru, Avrasya coğrafyasında gelişen tüm haberlere yer vererek, gündemin nabzını tutuyor. İlkelerine saygılı yayın anlayışıyla kurulduğu günden bugüne haber yayınlayan Haber7.ru, aynı şekilde yayın çizgisinden sapmadan doğru ve kaliteli haberciliğin öncü web sitelerinden biri olmaya devam edecektir.
Rusya'dan Son Dakika Haberler Denilince Haber7.ru
Rusya ve diğer Avrasya ülkelerinde gelişen tüm olayları hızlı ve doğru bir şekilde sizlere aktaran Haber7, son dakika haberleri sıcağı sıcağına siz değerli okuyucularına aktarmaya devam ediyor.
Günümüzde Rusya ve Türkiye ile ilişkileri konu eden haberler, artık günlük olmaktan çıkmış, saatlik hatta anlık takip edilebilir hale gelmiştir. Bizler de bundan dolayı Haber7.ru’yu internet dünyasının en son teknolojik altyapısı ile tasarla****, tüm cihazlarda stabil çalışan, hızlı ve güvenilir bir site haline getirdik. Rusya'daki sıcak gelişmeler, magazin, politika ve aklınıza gelebilecek her türlü haberi Haber 7’de bulabilirsiniz. Rusya'dan haberler dendiğinde ilk akla gelen siteler arasında bulunan Haber7.ru bundan sonra da Rusya'dan ve Avrasya camiasına ve geniş kitlelere her zaman güncel haberlerle hizmet vermeye devam edecektir.
Rusya'dan son dakika haberler kaynağı olan Haber7, Avrasya'da yaşayan Türklerin vazgeçilmez haber siteleri arasında yer almış, çok kısa zamanda geniş bir okuyucu kitlesine ulaşabilmiştir.
Haber7 Sosyal Medyada da Yanınızda
Sosyal medya günümüzün vazgeçilmez uygulamalarından biri haline gelmiştir ve artık insanlar haberleri sosyal medyadan takip ediyor. Akıllı telefonlarla birlikte Haber7 artık cep telefonunuz kadar size yakın. Rusya'daki haberlere cep telefonundan anında ulaşan okuyucularımız, Haber7.ru’yu Facebook'tan da takip edebiliyor. haber7.ru web sitemizde yayınlanan Rusya haberleri aynı zamanda anında sosyal medyada paylaşılarak siz değerli okuyucularımıza, nerede olursanız olun Rusya'daki haberleri ayağınıza getirmektedir.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

6.27 saniye.
04:04:58, 19 Nisan 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım