Second Hand Giyim Satin Almak İstiyenler - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Second Hand Giyim Satin Almak İstiyenler

heraklus
Yeni Üye

Toplam 22 yazı
19/01/2012 :  20:39:35 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

merhaba saygideger arkadaslar siteyi uzun zamandir takip ediyorum herkezin kendince guzel is fikirleri var.sizlerle bu paylasim platformunda bulunmak cok guzel.benim sizlerle paylasmak istedigim avrupadan az kullanilmis yenide diyebilecegimiz herturlu giyim esyasini bunlar bay bayan yazlik kislik cocuk ve ayakkabi vs bunlari turkiyede toptan olarak satmak istiyorum.fiyat olayina deginirsek eger beraberce cok guzel para kazanacagimiza inaniyorum ligilenen arkadaslarin soru ve dusuncelerini bekliyorum.

(Used clothes)
(Dress hand me down)

Yerleşim : Romanya / Sibiu  |  Meslek : Esnaf
kartalimkartal
Üye

Toplam 211 yazı
20/01/2012 :  12:03:46 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Heraklus arkadasim ben Hollanda ikamet ediyorum, bu sitede bir arkadas Turkiyede bu isi yapmak istedigi icin ikinci el tekstil istemisti . Ben Hollanda da arastirdim bana Turkiyeye ozellikle ikinci el tekstilin girmesi yasak dediler. Arastir istersen belki baska yolu vardir derim
www.oydanismani.org
www.voetbalportaal.nl
www.volkabulaire.nl
www.besiktask.info

Yerleşim : Hollanda / Rotterdam  |  Meslek : Sigortacı
sirac
Yeni Üye

Toplam 94 yazı
20/01/2012 :  12:50:32  Alıntı
arkadaşım, ikinci el dünyada tüketim toplumunu biraz da olsa dizginlemek için topluma da faydalı bir olay,
gerçek hayata gelirsek boyle olmuyor, herkes çoluguna çocuguna karısına vs. yeni şeyler almak istiyor, ikinci el anca bedava verirsen oluyor, onda bile inan günümüzde insanlar burun kıvırıyor, fakat benim gözlemime göre sadece tekstilde bu şekilde..
diğer sektörleri denersen başarılı olabilirsin, fakat yukarda da arkadaş yazmış, malı getirsen de burda satamazsın, yazık olur zamanına emeğine,
syg.
Siracboran

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Bankacılık-Finans
zeynom
Yeni Üye

Toplam 16 yazı
02/02/2012 :  15:19:27  Alıntı

merhaba bende tam olarak böyle bir iş yapacağım toplama aşamasındayım henüz. fotoğraf ekleme şansınız var mı acaba

Yerleşim : Türkiye / Sakarya  |  Meslek : Ticaret
heraklus
Yeni Üye

Toplam 22 yazı
02/02/2012 :  19:25:25  Alıntı
rumuz zeynom fotograf deyince tabiki olur ne tarzda ne istiyorsunuz onu belirtirseniz sevinirim

Yerleşim : Romanya / Sibiu  |  Meslek : Esnaf
zeynom
Yeni Üye

Toplam 16 yazı
02/02/2012 :  19:30:46  Alıntı
@heraklus kullanılabilir durumda ve kaliteli olan her tür giysi aksesuar vs. olabilir.

Yerleşim : Türkiye / Sakarya  |  Meslek : Ticaret
armandoTR
Üye

Toplam 992 yazı
03/02/2012 :  23:03:09  Alıntı
degerli kardesm
ikinci el elbise satis yeri eskiden eminonu idi ismide bit pazari idi simdi herhalde orda yok kalktilar ama yinede var olduguna inaniyom. 30 yil evvel bu isi yapanlar mevcut idi, valiz ticaretine girer.italyada kiliselerden ve skaklarda toplanan ve yardim maksati ile dagitilan yerlerden bedavaya toplayip istanbulda satilirdi. tren ile yapilan valiz ticareti sadece yugoslavlar ve bulgarlar rusvet aliyolardi.turkiye girisinde sorun olmuyodu ,hayatimda gordugum en buyuk valizler idi dikme spor cantalarinin dev gibi olani idi.bir tanesi arabanin bagajina girmiyodu,istanbulun eskileri bilir bit pazari dedinmi, cok guzel temiz, ve marka elbiselerin oldugu yer idi takim elbiseleri alip hava atan cok vardi ,..avrupanin hemen hemen her ulkesinde bedavaya toplayip gonderebilirsin veya goturebilirsin.valiz ticareti gibi tren secmende fayda var derim. sadece avrupada serbest dolasimin oldumu yol harcligi ve giderlerini hesepla italyadan baslamani tavsiye ederim,

her halde sana bu iste bir isik tutar dediklerim.. basarilar-

Yerleşim : İspanya / Tarragona
alternatifbakış

Yeni Üye

Toplam 16 yazı
15/05/2012 :  18:54:28  Alıntı
sevgili arkadaşım bu ikinci el textil işi türkiyede dar bir pazara sahip olsa dahi var.
Beni istanbulda ikamet ediyorum textille uğraşan perakendeciyim ikinci el giyim işide yapıyorum fakat ürün teminini yurt içinden gerçekleştiriyoruz avrupadan gelirmi gelirse hangi şartlarda gelir neye mal olur bunlar çok önemli özelliklede burda fiyat olayını vurgulamak istiyorum çünkü artık ikinci el giyimi kimse alıp çarşıda caddede gündelik hayatta giymek için almıyor ikinci el giyim genelde iş kıyafeti olarak ağır sanai alanlarında çalışan kirli paslı işler yapan bireyler tarafından tercih ediliyor ve tercih edilmesinin en büyük nedeni kullanılabilir ve ucuz olması örnek vereyim ben ikinci el pantolon satıyorum perakende fiyatı 3tl gömlek yine aynı mont kışlık 10tl yazlık 5 tl kazak 2 tane 5 lira söylediklerim perakende fiyatlar eğer bu işi yapıcaksan bu fiyatlar üzerinden değerlendirme yapmalısın ha diyosanki bu fiyatlarla bu iş olmaz ozaman yapabiliceğin en akıllıca şey deri mont getirmek olur tabi deforme olmamış durumda olması gerek bide seçme şansın varsa gençlere hitab eden spor modellere ağırlık verirsen asgari 70 tl den tanesini satabilirsin derisinde deformasyon olmasın iç astarını sorun değil değiştirilebilir ve ufak bir revizyon sonucu deri yenisinden daha canlı cevbedici olabilir kesinlikle malın elinde kalmaz deri işinin çok yönleri var ama şimdi burda uzun uzadıya yazmak la olmuyo ilgi duyarsan deri işine kontak kurabiliriz.
hayallerinin büyüklüğü kadar özgürsün///

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
evers
Üye

Toplam 413 yazı
15/05/2012 :  20:27:42 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
bu is ukraynada bayagi yapiliyor. ozellikle afganlar bu ise hakim durumdalar. ukraynayida arastir derim
gama200@ukr.net

TEL:0038 097 830 56 09
not: su an turkıyedeyım.turkıye numarasından ulasabilirsiniz.

TÜRKİYE TEL: 05432582617

Yerleşim : Ukrayna / Odesa  |  Meslek : Diğer
nico
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
30/07/2012 :  21:11:12  Alıntı
herkeze selam olsun arkdaslar ben buraya Bakuden katiliyorum Azeriyim ticaret isi yapiyorum ve baska cep telefon dukani, internet kafe , ve yimek kafesi islerine bakiyorum ve moskovadan cocuk elbiseleri vuruyorum Azerbaycana, simdi Heraklus arkadas eyer boyle bir is yapmak isterseniz ve elinizde 2 el fashion elbiseler yani iclerinde debli gosterisli guzel moda brent tasarimli cantalar gecelik yani parti filan elbiseler olursa arkadas burada iyi satariz ve baska elbiselerde sorun olmaz cunki ben aslen Gence sehrinde anadan oldum icin ve islerim bakudede oldu icin kentleri dolasiyoruz dukanlara ve kentlere mal datiyoruz cok iyi gidiyoru hatda burada dukanlardan sehirden ucuz aliyorum oyle datiyorum ama yine az para kaliyor simdi burada da 2 el elbiseler var burada memi diyorlar buna simdi buraya gelen 2 el elbiseler iclerini kendileri seciyorlar iylerini kalanlar ise oyle iyi malar olmuyor buda iyi para olmuyor dimek simdi arkadas is yapmak istersen sorun diyil elindede ucuz fiyata ucuz ve guzel elbiseler varsa beraber calisa biliriz sadece benim burada sehirlere dukanlardaki evdeki musderilerimiz bizi cok iyi para kazandirir eyer isterseniz sorun diyil calisa biliriz buraya misafir ederim konusuruz simdi ben moskovayla temasda oldum icin orada yanliz cocuk malarini cok ucuza ala ve getire biliyorum, simdi Turkiyeden is yapmak istiyordum 2 el elbiseler en cokta duyun giysileri burada kiralik super olur bi tane dukan acdikmi ucuzda getirdikmi en cuzu fiyata 50 dolarada kiralik verdikmi dukanimizda hazir gune 5 kisi musderimiz olur en azi simdi dusunun hem konusalim bide bende Almanyada da is kurmak istiyorum Azeri yimekleri restorant orada hic yok derecesinde iyi aspazlarimizda var kendimiz kafe isinede bakiyoruz almanyada cok iyi gider simdi dusunun sizden bi cevap gozliycem eyer boyle is yapmak isteyen arkadas varsa msj ata bilirsiniz konusalim

Yerleşim : Azerbaycan / Baku  |  Meslek : İthalat / İhracat

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

4.86 saniye.
10:33:48, 29 Mart 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım