Soğuk Hava Deposu Kurmak Ve İşletmek - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Soğuk Hava Deposu Kurmak Ve İşletmek

Aladins
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
14/01/2012 :  14:42:34 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Bulunduğum yerleşim yerinde sebze ve meyve üreticiliği bol miktarda yapıldığı için ürünlerinde bir kısmı dalında kalıyor. Muhafaza edilecek yer mevcut olsa üreticinin zararı kısmen giderilecek ve hem üretici hem satıcı kazanacak.İşte burada soğuk hava deposu kurmak ve işletmek fikri doğuyor.

*Soğuk hava deposu kurmak için nelere ihtiyaç var?
*Ortalama 2 dönüm arazim var proje için yeterli mi?
*Kimlerle irtibat kurmalıyım?
*Sizce bana maliyeti ne olur?

Fikir,görüş ve tecrübelerinizi paylaşırsanız memnun kalırım.

Yerleşim : Türkiye / Muğla  |  Meslek : Diğer
eyme
Üye

Toplam 468 yazı
15/01/2012 :  18:22:40 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
ben erdem bayraktar size bu konuda en iyi yardimci olacak bir firmanin tlefon numarasini verice temelden soguk hava motorlarina soguk hava kapilarina kadar anahtar teslim yapiyor denizlide penguen gida adapazarinda sen pilic kocelide merko gida bilecikte ersan et her buyuk ilde buyuk firmalarin isini isotek yapti gecmis zamanda bu firmada santiye sefiydim simdi almanyada yasiyorum arayin gorusun bendende slm soyleyin trkiyede bu konuda size yardim edecek en iyi insan hamza kutuk yalova altinovada kendisinin sohuk hava deposu var.2 donum arazi ye 800 metre kare kapali alan yaparsin kiwimi yetistiriyorsunuz elma vsy remi kendi mallarini depolar disardanda gelen musterilerede deponu kiralarsin05324172884 hamza keremoglu kutuk altinova

Yerleşim : ALMANYA / Munih  |  Meslek : Serbest meslek
varnali77
Üye

Toplam 550 yazı
15/01/2012 :  20:54:58 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
sayın eyme slmlar sız hamza abının yanında ne zamanlarda calıstınız.ben onun deposuna verdım kıwıyı bu sene..bende yapıcaktım vazgectım malıyet cok yuksek.

Yerleşim : Türkiye / Yalova  |  Meslek : Gıda
Aladins
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
16/01/2012 :  13:13:07  Alıntı

Erdem bey verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim en kısa zamanda yerinde bilgi edineceğim.

Yerleşim : Türkiye / Muğla  |  Meslek : Diğer
Purpose
Üye

Toplam 163 yazı
24/01/2012 :  22:42:21  Alıntı
Sayın Aladins

Komple anahtar teslim Soğuk oda tesisi hakkında size yardımcı olabilirim ,Fethiye,Muğla ,Antalya bölgelerinde referanslarımız mevcuttur.
Detaylı bilgi veya kontak kurmak için sorularınızı özelden bana yöneltebilirsiniz. Ayrıca bu konu ile ilgili hibe, teşvikler ve leasing konusundaki tüm aklınıza gelen ayrıntıları sorabilirsiniz.
Laser shop 4 sale !!

Yerleşim : / The Planet Earth  |  Meslek : Diğer
tahamelih
Yeni Üye

Toplam 12 yazı
26/01/2012 :  05:08:58  Alıntı
hiç bulaşmayın derim ben çünkü köylülerin çifçilerin hepsi bankalara kredilere bulaşmış halde mallar buzhanede yatıyo ama ödemeler yapılmıyor alacağın karşılığı malına el koysan ne olacak para etmiyor sebze meyve işiyle uğraşıpta parayı kazananlar halciler ordan bi dükkan al veya kirala daha mal dükkana inmeden kamyon üstünde satılıyor hemde canlı para hele bide şöyle bir organizasyonu yapabilirsen parayı kırarsın. tarla üstünden malı alıp halde toptan satıp birkaç pazar yeri ayarlayıp ordada direk satış yaparak günlük çok güzel paralar kasana düşer. Tabi sağlam bi ekip çalışması icap ediyor. saygılar.
TmA The OriGinaL

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Diğer
akinselcuk
Editör

Toplam 5590 yazı
26/01/2012 :  10:23:17 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Soğuk hava deposunu proje olarak bölgenin kalkınma ajansına verebilirsiniz. Bölgede başka yoksa hem istihdama hem gelişmeye hem ekonomiye kazanç olarak görülür. Destek veya hibeye çok uygun bir konu. Az para ile çok daha büyüğüne sahip olursunuz.

Meyveciliğin olduğu yerde soğuk hava deposu her zaman iş yapacak bir yatırımdır.
tamnland.com

Yerleşim : Türkiye / Türkiye  |  Meslek : Diğer
proff333
Üye

Toplam 135 yazı
26/01/2012 :  14:42:28 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Bulundugun bölgede yapan başka firmalar varsa bence durumları nasıl diye bi bilgi al ama bencede akıllıca bir fikir benim bulundugum yerde soguk hava depolarında en küçük yerın aylık kirası 700 tl

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Satış / Pazarlama
eyme
Üye

Toplam 468 yazı
27/09/2017 :  22:24:56 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
2004 yillarinda hamza abinin yanindaydim daha yukarki depo yoktu senpilic ersan et gibi büyük projelerde santiye sefligini yaptim hamza abinin

Yerleşim : ALMANYA / Munih  |  Meslek : Serbest meslek
OzgurKALE
Üye

Toplam 177 yazı
19/10/2018 :  16:04:44 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Merhaba değerli forum üyeleri ,

Soğuk oda panel üreticisiyiz. Üretimi tamamen kendimiz yaptığımız için fiyatlarımız gerçekten iddialı. Kapılarına kadar kendimiz üretiyoruz. Profcold şeklinde markamız var.

Yurt içi ve dışı alım talepleriniz olursa teklif vermek isteriz.
Özgür KALE
Founder - Foreign Trade Manager
academic Elevator & Escalator Technology
info@academic.com.co
www.academic.com.co

Yerleşim : Türkiye / Antalya İstanbul  |  Meslek : Yöneticilik
FreddyKrueger
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
15/11/2018 :  13:16:02  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - tahamelih
hiç bulaşmayın derim ben çünkü köylülerin çifçilerin hepsi bankalara kredilere bulaşmış halde mallar buzhanede yatıyo ama ödemeler yapılmıyor alacağın karşılığı malına el koysan ne olacak para etmiyor sebze meyve işiyle uğraşıpta parayı kazananlar halciler ordan bi dükkan al veya kirala daha mal dükkana inmeden kamyon üstünde satılıyor hemde canlı para hele bide şöyle bir organizasyonu yapabilirsen parayı kırarsın. tarla üstünden malı alıp halde toptan satıp birkaç pazar yeri ayarlayıp ordada direk satış yaparak günlük çok güzel paralar kasana düşer. Tabi sağlam bi ekip çalışması icap ediyor. saygılar.

Zor ama canlı para olması çok iyi
Cidden ülkede tekrar tekrar anlıyoruz ki canlı paranın aktığı iş en iyi iştir.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Muhasebe

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

5 saniye.
17:56:46, 20 Nisan 2024, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım