Avrupa Ulkelerinde Elektro Mekanik Isler - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Avrupa Ulkelerinde Elektro Mekanik Isler

Ugur akan
Üye

Toplam 549 yazı
30/11/2011 :  10:22:31 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Degerli Koniks uyeleri,
Ben aslen Gumushane li yim fakat on yildir Bulgaristan Sofya sehrinde ikamet etmekteyim,Meslegim hava kanali uretim montaj ve izolasyon montaji.Burada elektro mekanik islerle alakali 2008 yilinda bir sirket kurduk ve 2014 yilina kadar kadar istikrarli bir sekilde is yapmaya devam ettik.Bulgaristan disinda Avrupa ulkelerinde de is yaptik fakat islerimiz bozuldu odemeler gecikti maas veremez hale geldik ve Firmamizi kapamak zorunda kaldik.Su an bir Bulgar sirketinde maasli eleman olarak calisiyorum.Ek gelir olarak ikinci bir is ariyorum.Buradan Turkiyeye veya Turkiyeden buraya ne tur urunler satilabilir veya alinabilir.

Selamlar.
Ugur Akan

Tel:00359898673129

Ugur Akan
Mail:ugurakan28@gmail.com
Whatsapp:00359898673129
Viber:00359898673129

Yerleşim : Bulgaristan / Sofya  |  Meslek : Mühendis
Purpose
Üye

Toplam 163 yazı
04/12/2011 :  20:14:13  Alıntı
Merhaba,
Arkadaşım Perlit ve perlit kullanılacak sektörlere girmelisin.

Example-
Perlit ihtiva eden tugla ,panel ve beton sektörü
Perlitten imal edilen kiremitler
Ham Petrol kazalarına karşı perlit hammaddeli deniz duvarları ( open ocean ecoprotection perlit walls )Tuzlu denizde ham petrol veya petrol türevi maddeleri tutabilen ,yüzebilen deniz duvarları.

Wish u good luck !

Yerleşim : / The Planet Earth  |  Meslek : Diğer
armandoTR
Üye

Toplam 992 yazı
06/12/2011 :  18:15:21  Alıntı
nerdesin ,yasin, bildiklerin veya tecrubelerin, iscikmi,isverenlekmi yada ticaret yapmak istiyon.
once bunlari yaz cevap gelir

Yerleşim : İspanya / Tarragona
armandoTR
Üye

Toplam 992 yazı
06/12/2011 :  20:05:46  Alıntı

bildigim kadari ile perlita veya arlita denilen insaat sekterunde kullanilan kaba dolumu olan agirlik derecesi az olan ve sicaga ve soguya karsilikli perlita beyaz toz halinde arlita ise misket seklinde olan urundur

armandoTR
Üye

Toplam 992 yazı
06/12/2011 :  20:10:25  Alıntı
tabi bu urnlerin karisimi ile buyuk boylardahazir beton kaliplari ve tuglalar imal edilir yukte hafif ebatta buyuk oldugundan hizli insaatlarda cok kullanilir

armandoTR
Üye

Toplam 992 yazı
06/12/2011 :  20:40:06  Alıntı
sen ne isi ariyon yaz ,ben ispanyadayim bazi onerilerim olur
nerdesin , yasin nedir , tecruben ve bildigin seyler, iscilikmi yoksa patronlukmu yoksa ticaret mi yapmak istedigin

armandoTR
Üye

Toplam 992 yazı
06/12/2011 :  22:39:47  Alıntı
ok anladim ,soguk veya sicak veya natural hava sistemi .. bu kanal veya boru cesitlerini yapiyonda ne gibi urunlerden, mesela poliester ,pulispan veya metal veya pvc gibi cok cesitleri var.
motor tesisatini sen takiyon herhaldedurumuna gore.
bu is avrupada yapiliyo genelde hertarafa lazim ve ihtiyac meselesi, pek cok isyerleri icinde mecbur dur.
genelde bunu yapan sirketler azdir ,bildigim kadari ile hem yapip hem takan cok az sayida, genelde sadece bu isi degisik branstaki isciler sadece hazir takma ile ugrasirlar.depolardan aldiklari mali montaj yaparlar.
bu isi kendi makinalarinla birlikte avrupanin her ulkesuinde yapabilirsin ve guzelde para kazanabilirsin

Gökmen Demet
Üye

Toplam 433 yazı
07/06/2012 :  11:35:15 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Kozmetik işine gir.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
turgut_69
Yeni Üye

Toplam 21 yazı
16/07/2013 :  13:20:58  Alıntı
avrupada hic birsey yapilmaz yapmak istiyosan fakir ulkelere git en guzel parayi orda kazanirsin avrupada norm denen birsey var urettigin malin ege numarasi olmasi lazimki satabilesin bu ege numarasini almak icinde milyonlari gozden cikaracan.hadi onuda yaptin diyelim.bu seferde irkcilik karsina cikiyo.yani cok zor. bosver avrupayi.orta asyaya acil en guzel para oralarda.
bilgi almak yorum yapmak

Yerleşim : Fransa / Lyon  |  Meslek : Diğer
turgut_69
Yeni Üye

Toplam 21 yazı
16/07/2013 :  16:51:12  Alıntı
ugur kardesim biz bulgaristandan alcipan getirdik. buyuk bir santiyede kullandik ve isin sonunda mimar bizden pv istedi yani malin norm kalitesi fransaya uygunmu fr yazmiyo anliycan biz bu pv yi veremedigimiz icin 75.000euro nun uzerine cizgi cektik ve o santiyedeki butun yapilan alcipanlari sokturduler fransiz alcipani taktirdilar bizim sigortamizdan aldilar butun masraflarida...bu fransada almanyada hollandada her yerde ayni bulgaristan pv veremiyo o yuzden alisveris olmuyo kardesim...bunlari goz onunde bulundur sadece basimizdan gecenleri anlatiyorum sana...
bilgi almak yorum yapmak

Yerleşim : Fransa / Lyon  |  Meslek : Diğer
chertpoberi
Üye

Toplam 174 yazı
05/03/2015 :  14:48:56  Alıntı
Izotemp e ne oldu?

Yerleşim : Ukrayna / Kiev  |  Meslek : Serbest meslek
ufen76@hotmail.
com

Yeni Üye

Toplam 15 yazı
27/03/2015 :  10:45:23  Alıntı
arkadaslar merhaba ben belçika -almanya-hollanda-fransa-ingiltere yada herhangı bır avrupa ulkesıne yerlesmek istiyorum cıft vatandas oldugumdan oturum problrmım yok orda kucuk bır işletme kurup (cafe ,bufe ,pastane,yada benzeri herhangi bir sektor) hayatımı yurt dısında devam ettırmek ıstıyorum bana fikir verebilirmisiniz yada bahsettiğim ulkelerde işyeri acmak isteyip ortak arayanlar irtibata gecebilir mail adresim ufen76@hotmail.com yazılarınızı beklıyorum
secmen

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Serbest meslek
qerz
Yeni Üye

Toplam 56 yazı
08/04/2015 :  21:14:50  Alıntı
Sizin mailinize bir taakim seyler gonderdim. Cevap bekliyorum.

Yerleşim : Yunanistan / Selanik  |  Meslek : Satış / Pazarlama
Ugur akan
Üye

Toplam 549 yazı
24/09/2017 :  18:05:05  Alıntı
Gunceldir
Ugur Akan

Ugur akan
Üye

Toplam 549 yazı
01/10/2017 :  14:36:58  Alıntı
Gunceldir
Ugur Akan

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

6.81 saniye.
19:28:42, 25 Nisan 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım