Besiçilik Yapan Çiftçilere Yönelik - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Besiçilik Yapan Çiftçilere Yönelik

KARYA15
Üye

Toplam 644 yazı
07/10/2011 :  10:14:24 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Sayın koniks üyeleri,akdeniz bölgesinde malumunuz besicilik geçim kaynağının büyükbir bölümünü karşılıyor,besicilik yapanlara yönelik satışını gerçekleştirebileceğimiz ürünler olabilirmi,örneğin geçen sene bir arkadaşımız keçiboynuzu pekmezinin posası olan boynuz küspesini sattı ve çok güzel para kazandı,bu tip değişik ürünler neler olabilir,

Yerleşim : Türkiye / Burdur  |  Meslek : Serbest meslek
KARYA15
Üye

Toplam 644 yazı
03/05/2012 :  09:34:15  Alıntı
güncel

dikoryan
Üye

Toplam 192 yazı
03/05/2012 :  16:56:58  Alıntı
Besicilik yapanlara makineler satabilir aynı zamanda özellikli yemler yurt dışından getirtip satabilirsiniz. Makine konusunda özellikle menşei belegesine sahip modern aletler getirtip satarsanız güzel iş yaparsınız. örneğin besiciliğe destek veren kurumların desteklediği makineleri satarsanız türkiye genelinde iyi bir pazar bulabilrisiniz.
Uzman, dar bir alanda yapılabiliecek tüm hataları yapmış olan insandır...

Yerleşim : Türkiye / Samsun  |  Meslek : Diğer
asaf
Üye

Toplam 185 yazı
15/05/2012 :  11:30:34  Alıntı

Pancar Küspesi olabilir mesela...
Ormanda tilki en akıllı, koyun ise en saf hayvandır, ancak tilki her zaman aç koyun ise tok gezer...

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
İstanbulFırsatl
arı

Yeni Üye

Toplam 14 yazı
21/05/2012 :  11:18:35  Alıntı
Konu sahibi Yerine Fikir Sunan Arkadaşlara Ben Teşekkür Edeyim...
Denemeden Karar Veremessin...

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
KARYA15
Üye

Toplam 644 yazı
20/08/2012 :  11:27:59  Alıntı
YEM İTİCİ RABOT ÜRETİLMİŞ BESİHANELER İÇİN BU TARZ ÜRÜNLERİ BİLEN ARKADAŞLAR PAYLAŞIRSA SEVİNİRİM http://www.lely.com/tr/yemleme/yem-itici-robot/lely-juno_0...

KARYA15
Üye

Toplam 644 yazı
20/12/2012 :  21:05:48  Alıntı
güncel

KARYA15
Üye

Toplam 644 yazı
13/03/2013 :  11:19:46  Alıntı
güncel

emin3467
Yeni Üye

Toplam 60 yazı
13/03/2013 :  20:17:22  Alıntı
yem itici robotu kaç besiciye veya süt çiftliğine satabilirsinki pazarı çok az çünkü bizim ahırlarımız o robotlara göre değil o robot için en az 10 sene geçmesi ahırların ve çiftliklerin belirli standartlarda olması gerek.ben 15 senedir hayvancılık yapıyorum yukarıda belirttiğin keçi boynuzu süper bir ürün bende kullanıyorum. besicilere yönelik ekmek fabrikalarından bayat ekmekleri (pek bayatta sayılmaz onlar) toplayıp kendi makinanda öğütüp çuvallayıp satabilirsin.ekmekte maya oranı yüksek olduğundan besi hayvanlarına birebir kullanıyorum senelerdir faydasını çok gördüm.bira mayası satabilirsin bulması bizim için zor ama ticaretini yapacak için kolay biz ahırdan ayrılamıyoruz ayağımıza gelmesi gerekir. Vitamin ilaçları satabilirsin. arkadaşım bu sene piyasaya yeni bir ürün sunacak inek sütyeni şu an bir firmaya satışını yaptı türkiyede sadece onda var bu tip ürünler satmalısınki para kazanabilesin. besi yemi dediğin türkiyede bi dünya yem firması var onu bir geç onun yanında verebileceğin ürünler bulmalısın.

Yerleşim : Türkiye / Edirne  |  Meslek : Diğer
KARYA15
Üye

Toplam 644 yazı
25/08/2013 :  15:13:04  Alıntı
arkadaşlar zeytin küspesi arıyorum besi için olacak yakıt için değil,bilginize

KARYA15
Üye

Toplam 644 yazı
21/11/2014 :  17:03:57  Alıntı
güncel

KARYA15
Üye

Toplam 644 yazı
13/12/2014 :  10:30:39  Alıntı
güncel

alfa16
Üye

Toplam 433 yazı
13/12/2014 :  11:41:21  Alıntı
nonwoven sudan etkilenmeyen ve içerisinde bakteri üremeyen 20mm keçeler verelim , siz hayvan yatağı olarak satabilirsiniz
m2 maliyeti
keçe 20 tl
üzeri tek yüz polyurea kaplanmış keçe m2 45 tl

Yerleşim : Türkiye / Marmara  |  Meslek : Emekli
KARYA15
Üye

Toplam 644 yazı
19/12/2014 :  13:11:23  Alıntı
güncel

KARYA15
Üye

Toplam 644 yazı
13/04/2015 :  11:34:09  Alıntı
güncel

KARYA15
Üye

Toplam 644 yazı
08/05/2015 :  18:06:29  Alıntı
GÜNCEL

KARYA15
Üye

Toplam 644 yazı
23/05/2015 :  13:40:58  Alıntı
GÜNCEL

akubas
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
23/05/2015 :  19:50:38  Alıntı
Keçi boynuzu küspesi ile ilgileniyorum.
İstanbul'da yem bayimiz var.

arif.kubas@hotmail.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Öğretmen
KARYA15
Üye

Toplam 644 yazı
28/05/2015 :  09:08:12  Alıntı
boynuz küspesi denemesini bölgemizde arkadaşımız yaptı fakat çok olumlu sonuç alınamadı,hatta zeytin küspesi bile denedik,

mrf
Üye

Toplam 206 yazı
16/07/2015 :  14:43:37  Alıntı
slm arkadaslar konunn dısında ama çanakkale lapsekıde 16 donum ık damlı sut cın buyuk bas koy ıcnde cıflık satılık koyde koopratıp e aıt sut toplama merkezı var yenı sagım ıcın sıkıntı olmayan bır yer ve aynı koyde tarım hayvancılık ve enerjı yatırımına uygun 80 donum arzı var satılık ve fıat ları cok uygun ılgılenen arkadaslar bana ulasabılır murat- 05343412073

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Yöneticilik

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

8.81 saniye.
02:59:19, 26 Nisan 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım