Çiğ Köfte Dükkanı İçin Yardım Lütfen - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Çiğ Köfte Dükkanı İçin Yardım Lütfen

talha52
Yeni Üye

Toplam 33 yazı
03/10/2011 :  20:11:59 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

HEREKESE SELAM.20 METREKARE DÜKKANIMIZ VAR KENDİMİZE AİT. ORTA İŞLEK BİR CADDEDE,İKİ ARKA SOKAKTA İKİ TANE ÇİĞ KÖFTECİ VAR.BİRİ GÜNDE 15 KG. DİĞERİ İSE 10 KG. SIRF ÇİĞ KÖFTE SATIYOR.1000 TL KİRA VERİYORLARMIŞ.BEN EN KÖTÜ İHTİMALLE KAÇ KİLO SATMALIYIMKİ AYDA ORTALAMA 2000-2500 TL NET KAR KALSIN.BU İŞİ YAPAN YADA BU PİYASADAN YAKINDAN İLGİLENEN HERKESTEN BİLGİLERİNİ BENİMLE PAYLAŞMALARINI RİCA EDİYORUM VE SAYGILARIMI SUNUYORUM. TEŞEKKÜRLER.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Gıda
ledteknoloji
Üye

Toplam 115 yazı
05/10/2011 :  21:24:01 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
İgili Arkadaşa Ulaşınız Daha detaylı bilgi verecektir.

Abuzer Usta Çiğ Köftecim

AdresEskikuyumcular Mh. Çavuş Sk. No:3/B
ŞehirBalıkesir
İlçeMerkez
ÜlkeTürkiye
Posta Kodu10100
Telefon0.266 239 34 60
GSM0.549 239 34 60

Yerleşim : Türkiye / Balıkesir  |  Meslek : Reklam
talha52
Yeni Üye

Toplam 33 yazı
05/10/2011 :  21:37:17  Alıntı
teşekkürler ilginiz için ama ben istanbulda açmayı düşünüyorum.
Asla Yalnız Değilsen Işıgın Nerede...

KEMALTT
Yeni Üye

Toplam 78 yazı
05/10/2011 :  22:13:33  Alıntı

Arkadaşım çiğ köfte için sana istanbul dan gülümoğlunu önerebilirim .hiç bir isim hakkı istemiyorlar . google yazınca çıkar karşına.

Günde 10 kg den az satmazsan bahsettiğin fiyata ulaşabilirsin .Çünkü kilosu 5 tl ,lavaş 50 tanesi 8 tl ,marulsa değişikmekte ancak kasası 7-8 tl

ben ayrıca sakaryadayım Yani firma sahibi tanıdığım .Ayrıca internette komple gelip kuran şirketler var 3400 tl kurulumu hallediyorlar

sana hayırlı işler

Yerleşim : Türkiye / Sakarya  |  Meslek : Satış / Pazarlama
talha52
Yeni Üye

Toplam 33 yazı
05/10/2011 :  23:28:42  Alıntı
sayın KEMALTT verdiğiniz bilgi için teşekkürler.komple gelip kuran şirketler var demişsiniz.isim verirmisiniz rica etsem.

ilker06cakar
Yeni Üye

Toplam 39 yazı
07/10/2011 :  10:59:19  Alıntı
arkadaşım çiğ köfteci sait i tavsiye ederim... bayilik ücreti istemiyorlar...dükkanını bence kendin kur...çünkü dükkan kuran firmalar 15000-20000 gibi bayilik paraları istiyor... harcıcaaan para 5000-6000 civarı.... başarılar bol kazançlar...
ilker

Yerleşim : Türkiye / Bolu  |  Meslek : Gıda
KEMALTT
Yeni Üye

Toplam 78 yazı
07/10/2011 :  19:55:24  Alıntı

http://cubuktapatates.ticaretimiz.com/product_list/group_45825
linkine bakabilirsin orada sitede kurulum fiyatları var ancak pazarlık Sünnettir pazarlık yapmayı unutma

Gülümoğlu
sait olur
metin usta olur

sende bir usta uydursan o da olur :)))

Allah yardımcınız olsun

Yerleşim : Türkiye / Sakarya  |  Meslek : Satış / Pazarlama
adalı1
Üye

Toplam 410 yazı
08/10/2011 :  09:13:17  Alıntı
çig köfte işi artık piyasada doygunluga ulaştı köfteyi kendin yapmayacaksan bu işe girme derim

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
talha52
Yeni Üye

Toplam 33 yazı
18/10/2011 :  21:55:21  Alıntı
çiğ köfteciler nerdesiniz yardım lütfeeeen:)

xkimyagerx
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
27/10/2011 :  22:04:59  Alıntı
Adrese ÇiğKöfte'den Ücretsiz bayilik alarak ve internet üzerinden sipariş vererek çiğ köfte dükkanınızı işletebilirsiniz.
Fiyatlar net, ürünler net, kurumsal bir yapı ve Türkiye'de ilk defa online satış sitesi.
Detaylı bilgi için : http://www.adresecigkofte.com

adresecigkofte.com'da çiğ köftenın dışında bir çiğköftecide olması gereken tüm malzemeler var. Tandır lavaşı, ambalaj malzemeleri, poşetler, köpük tabaklar, streç, şeffaf eldiven gibi tüm malzemelerin siparişlerini verebilir, kapınıza kadar teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Bayilik başvuru için link :
http://www.adresecigkofte.com/Bayilik-Basvuru-Formu,DP-15.html
Adrese Çiğ Köfte - Çiğ Köfte Bayilik, Çiğ Köftecilere Çiğ Köfte - http://www.adresecigkofte.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Danışmanlık
josef759
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
11/12/2011 :  21:24:03  Alıntı
sn talha 52 abuzer ustayla baglantıya gectinizmi bilmem ama yaklasık 20 tane bayisi var ve daha once istanbulda yapıyormus bu işi vede iyi bir girişimci

Yerleşim : Türkiye / Balıkesir  |  Meslek : Kamu sektörü
talha52
Yeni Üye

Toplam 33 yazı
22/04/2012 :  22:50:53  Alıntı
güncel

cigkoftegentr
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
29/06/2016 :  16:01:46 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Internet üzerinden çiğ köfte siparişi verebileceğiniz www.cigkofte.gen.tr ile günlük olarak üretilip günlük olarak gönderilen etsiz çiğ köfteler kapınıza kadar gelir. Etsiz çiğ köfte özel vakumlu ambalajlarıyla paketlenir, sıcağa ve bozulmalara karşı geliştirilmiş buz akülü sistem ile muhafaza edilir ve size en lezzetli çiğ köfteyi tüketmek kalır.

cigkofte.gen.tr ile bütçeniz sarsılmaz. Herhangi bir çiğ köfte dükkanı 1 kg çiğ köfteyi 25-30 TL ye satarken cigkofte.gen.tr den 5 TL ye alabilirsiniz. Özel vakumunda bulunan çiğ köfteyi buz dolabında saklayıp dilediğinizde çıkartıp ilk üretildiği andaki tazeliğiyle tüketebilirsiniz.

Çiğ köftemizde kullandığımız tüm baharat, bulgur ve salça Türkiye'nin önde gelen firmalarından tedarik edilmektedir. Çiğköfteler, ISO 9001 ve ISO 22000 onaylı tesiste, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı denetiminde üretilmektedir.

Hijyenik koşullarda üretilen çiğ köfteler hijyenik şekilde paketlenmekte ve beklemeden aynı gün gönderilmektedir. cigkofte.gen.tr den verdiğiniz siparişler günlük olarak üretilip günlük olarak gönderilmektedir. Bu şekilde çiğköftecilerde yediğiniz çiğ köftelerden bile daha taze çiğ köftelere ulaşmış olursunuz.

cigkofte.gen.tr de ürünlerin bu kadar ucuz olmasının nedeni direkt üretimden tüketiciye ulaştırılmasıdır. Arada herhangi bir toptancı, çiğ köfte dükkanı veya satıcı yer almamaktadır. Çiğ köfte dükkanlarının satın aldığı fiyatlardan çiğ köfte almak için cigkofte.gen.tr ye girip sipariş verebilir, ödemelerinizi kredi kartı veya Havale/EFT ile yapabilirsiniz.

Tüm Türkiye'den sipariş verilebilir. cigkofte.gen.tr den gelen siparişler (saat 14:00 e kadar) aynı gün üretilip aynı gün gönderilir. Türkiye'nin büyük bölümüne ertesi günü teslim edilir.
cigkofte.gen.tr Online çiğ köfte satışı

beyinsel
Yeni Üye

Toplam 75 yazı
14/09/2016 :  15:00:55  Alıntı
İstanbul'da büfe ya da çiğköfteci, kebapçı açmak isteyen arkadaşlara muhteşem el yapımı
çiğ köfte sağlayabilirim.
Yengem adıyamanlı ve etsiz çiğköfteyi muhteşem yapar...
İster satın, ister müşterilerinize tadımlık verin..Bağımlılık yapar...
İhtiyacı var...yapıp satmayı istiyor...
İlgilenenler bana mail atabilir : Fiyat konuşulur (Ne kadar almayı düşündüğünüzü belirtin)
Not : Kadıköy - üsküda - çamlıca civarına örnek getirilir)
varolum1969 (et) hotm...

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Esnaf
hrlshn
Üye

Toplam 204 yazı
27/09/2016 :  18:06:27 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
toptan çiğköfte

detaylı bilgi için 0 531 764 43 35 whatsapp

5 kğ vakumlu ambalajlarda dır
tarım gıdaya uygundur
kğ fiyatı 5 tl dir

Bİ ÇİĞKÖFTE

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Satış / Pazarlama
veysel00
Yeni Üye

Toplam 43 yazı
09/10/2019 :  12:21:37 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Çiğ kofte bayiliği almak isterseniz
https://enuygunfirmalar.com/haber/yuksek-kar-birakan-cigkofte-bayiligi-almak.html

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Esnaf

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

7.03 saniye.
02:08:57, 29 Mart 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım