Karanlık Günler Muhtac Olunan Tek Bir Isık - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Karanlık Günler Muhtac Olunan Tek Bir Isık

BAFRALI
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
21/08/2011 :  08:04:38 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

FİRMAMIZI 1990 lı yılarda kurmuş bulunuyoruz gıda sektorun de 2009 yılına kadar istanbul il sınırları içerisin d e sayı bır marka halıne getırmıstık 2007 yılına kadar hıc bır sorun yasamadık 2007 yılın da baslamıs olan fırmamıza aıt malı sıkıntıları 2009 yılına kadar elımızden geldıgın ce takvıye etmeye calıstık 2009 yılın da iş için den çıkılamaz duruma geldıgın de banka kıredılerı odemelerıde zorlasın ca ıs burada patlak verdı malesef tefecilere bas vurmak zorun da kaldık dolayısıyla bu da sonumuz oldu kaybedılen paranın mıktarı 6 mılyon tl bunun ıcerısın de araclarımız gayrımenkulerımız en önemlisi iş yerlerimiz dahil bugun hala daha 2 mılyon tl ye askın borcumuz var evımızı dayımıza odemek sartı ıle 1200 bın tl ye devır ettık yanlız dayı ıste akraba bu oda bıze her ay 10 bın tl faız koydu ve o borcta bugun 1 mılyon 400 bın tl yı buldu ama cı bu evı bedavaya getırıp kendı oturmak derler ya dusenın dostu olmaz buyurun bugune kadar yardım etıgımız ve duserken kaldırdıgımız okadar cok dostumuz varkı ama vefa borclarını evımıze hacız getırterek oduyorlar yanı ısın acıkcassı tam anlamıyla 0 tabırını bulduk cogu kısı soyle der dun oyle yasıyordun bugun bole yasıcaksın yasayamayan bılemez varlıktan sonra darlıga dusmek arafta kalmak gıbı oluyor bunada sukur yasıyoruz ama nezamana kadar dayanılır bılınmez

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Gıda
erokas
Üye

Toplam 515 yazı
21/08/2011 :  20:36:10  Alıntı
Çok haklısınız.
Düşenin dostu olmaz.
Para varken etrafta dönen palyaçolar para yokkken kaybolurlar.

Ancak büyük iflaslar ve borçlar sonrası
gıda sektöründe çalışarak büyük borçların ödenebildiğini gördüm.

ilerisi için umut veren bir sektör içerisindesiniz.

Allah yardımcınız olsun.

.

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : Reklam
fatih0616
Yeni Üye

Toplam 14 yazı
30/10/2011 :  14:31:51  Alıntı
Öncelikle merhabalar,yazdıklarınızı okuyunca o kadar tanıdık geldi ki bu olaylar bana..aynı sorunları ben ve ailem ,çevremdeki bir çok dostum yaşadı ve hala yaşıyorlar.kapatılan tekstil fabrikaları,kereste fabrikaları vb bir sürü benzer olay,insan çevresindeki olanları görünce kendi hali için bunada şükür diyor.Ne olursa olsun insanın umudunu kaybetmemesi lazım bence,Allah herkese yardımcı olsun

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Satış / Pazarlama
Bünyamin54
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
20/12/2011 :  22:05:54  Alıntı

Kardeşim Veren de ALLAH,Alanda ALLAH...Bu senin İmtihanın Sakın İsyan etme Beterib beteri Vardır Bunda da Vardır Bir hayır Bak Dostunu Düşmanını Tanımış Oldun..Yüce ALLAH çok Büyüktür Bİr yardım Eder Eskisinden Daha iyi yerlere gelirsin Bütün borçların ödenmiş,sıkıntıların bitmiş,yeniden iş kurmak için yeterli paran var Bir anda her şey tersine döner unutma ALLAH'tan ümit kesilmez Sabret Sabrın Başı acı Sonu tatlıdır ALLAH sağlık sığat versin niceleri fabrika kapatıyor iflas ediyor bir sen değilsin..İnş en kısa zaman da toparlarsın ALLAH yardımcın olsun...Unutma Kötü günde Katkısı olmayanın,İyi günde Hissesi Yoktur... Bunu Dayına Hatırlatırsın inş.bir gün...

Yerleşim : Türkiye / Sakarya  |  Meslek : Gıda

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

2.44 saniye.
12:58:09, 6 Mayıs 2024, Pazartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım