Cafe Açmayı Düşünüyorum Maliye'ye Ne Kadar Masraf - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Cafe Açmayı Düşünüyorum Maliye'ye Ne Kadar Masraf

ali_kemal5
Yeni Üye

Toplam 55 yazı
14/12/2007 :  09:43:50 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

cafe açmayı düşünüyorum maliye'ye ne kadar masraf gidiyor herhangi bir cafe veya iş yerine sahip olanlar devlete nekadar bir para harcıyorlar yani bir iş yeri açacağımız zaman en azından elimizde ne var ne yok ona göre haraket edelim

Yerleşim : Türkiye / Adana  |  Meslek : İşsiz
ali_kemal5
Yeni Üye

Toplam 55 yazı
25/09/2008 :  13:48:11  Alıntı
ortalama maliyet ne kadar tutar fikri olan varmı

Yerleşim : Türkiye / Adana  |  Meslek : İşsiz
g.koordinator
Üye

Toplam 295 yazı
25/09/2008 :  14:45:27 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Amacınız Baklava Pasta Cafe Sektörün de Lider bir firma kurmaksa
Beşyıldızlı Kurumsal Üretim tesisi ve Mağazalar açmaksa profosyonel bir ekip ve Profosyonel Pazarlama ağı kurmaksa
Veya Var olan firmanızı bu kıstaslara uyarlamaksa lütfen aryın.

Misyonunuz, ürün ve hizmet kalitenizle sektörünüzde lider ve öncü olmak
amacındaysanız sağlıklı ve kaliteli ürünlerinizi güvenilir bir marka olarak müşterilerinize sunmak isterseniz.
Müşterilerinizin size olan güveninin vermiş olduğu güçle dürüstlük ilkeniz ise ve bu ilkeden vazgeçmeden firmanızın adını gururla ve onurla geleceğe taşımak misyonunuzun temelini oluşturuyorsa
Sürekli ekip çalışması ve kaynak iyileştirmesi yapmak,isterseniz
Müşteriye ürün ve hizmette hep daha iyisini sunmak,isterseniz
Faaliyet ve ürünlerimizi müşteri gözüyle değerlendirmek,isterseniz
Bu hedefe ulaşmak için plan ve projelerimizi kurumsal altyapı ve üst yapı hedeflerinizi birlikte çalışarak hayata geçire biliriz.

Firma olarak vizyonunuz yasalara uygun, çevreye ve doğaya saygılı, insan kaynaklarını değerlendiren, AR-GE çalışmalarıyla ürünlerini geliştiren, tüm birimlerinde sürekli iyileştirmeyi ve müşteri memnuniyetini en önemli hedefi olarak gören, eğitime önem veren sosyal sorumluluklarının bilincinde olup, sürekli kendini yenileyen, araştırmacı ve dinamik bir kurum olmak sa
Firmanız TSE den ISO-Kalite Yönetim ve TS-HACCP Gıda Güvenliği Yönetim Sistem Belgelerine Sahip olmak ise
Birlikte Çalışabiliriz.
Lütfen Arayın.

Ürünler
Pasta,Tatlı,Çikolata,Kurabiye,Baklava,Sütlü Tatlılar,İkram, Pizza,Hamburger,köfte,kumpir,salatalar,Toptan perakende,Tanıtım Fuar Açılış kokteyl Özel Gün ve Gece Organizasyonları,Kandil Simidi,Mevlüt Şekeri,Lokum,Şekerleme Çeşitleri Üretim-Satış,Kurumsal Pazarlama

Mevlüt DAKIN
0535 961 04 04
www.gkoordinator.tr.gg
g.koordinator@gmail.com
m.dakin@hotmail.com
Beşyıldızlı Kurumsal Üretim tesisi ve Mağazalar açmaksa profosyonel bir ekip ve Profosyonel Pazarlama ağı kurmaksa

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Yöneticilik
ayet.akcan
Yeni Üye

Toplam 75 yazı
25/09/2008 :  15:13:21 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - ali_kemal5
ortalama maliyet ne kadar tutar fikri olan varmı

dukkan kırası hava parası ruhsattır resmı ıslemler malzemeler falan bız acmak ıcın zeytınburnunda nargıle cafe denedık baktık olacak gıbı 40,000 ytl para harcadık en son beledıye tuvaletı begenmedı dıye ruhsatı ıptal ettı bizde 20000 ytl zararla vazgectık yanı moralını bozmak ıstemem resmı ıslemlerı ıyıce bı takıp et ve hesabını kıtabını ıyı yap cunku hıc hesapta olmayan alakasız seyler ddahı bazen cıkabılıyor ornek:ruhsat alırken. bakınız: beledıye binası . sayfa: onuda orda soyleyen olur zaten
saygılar

Yerleşim : ALMANYA / Bayern  |  Meslek : Ticaret
g.koordinator
Üye

Toplam 295 yazı
25/09/2008 :  15:17:15 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
PROFOSYONELCE DÜŞÜNMEYEN BATAR KARDEŞİM HER İŞ AYNI ARTIK MERDİVEN ALTI DEVRİ BİTTİ

ayet.akcan
Yeni Üye

Toplam 75 yazı
25/09/2008 :  15:25:16 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - g.koordinator
PROFOSYONELCE DÜŞÜNMEYEN BATAR KARDEŞİM HER İŞ AYNI ARTIK MERDİVEN ALTI DEVRİ BİTTİ

ben cafe ısını hıc dusunmemıstım arkadasımın ıstegıyle gırdık herseyle o ılgılendı ben olanı soyluyorum.
ve nıye bılıyormusun evet dedıgın gıbı her ıs aynı artık merdıven altı bıttı ama rusvet devrı bıtmedı kardesım bız bu yuzden ruhsat alamadık ve bana kalsa acardım o cafeyı ama arkadasımın ben bunu yapmam ınadı yuzunden olmadı zararı goze alıp bıraktık.
ben yaptıgım benım kategorıme ıste zarar etmedım sımdıye kadar batar degılım kardes bizde kanunları takıp etmesını bılıyoruz ama yazılı olmayan su kuralları bı kaldır da goreyım senı .
kusura bakma biz cok gorduk profesyonellık taslayanları.
saygılar
profesyonelce dusunen batmaz abıcım

g.koordinator
Üye

Toplam 295 yazı
25/09/2008 :  15:33:05 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
KARDEŞİM NİYE KIZIYON YER AÇACAĞIN ZAMAN ÖNCE BELEDİYEYE GİDECEKSİN AÇACAĞIN YERDE RUHSATLA İLGİLİ BİR SORUN OLURMU BAKACAKSIN SONRA BU TİP İŞLERDE KONUN UZMANI İNSANLAR VAR ONLARI KULLANACAKSIN TİCERETTE HEŞEY VAR BATARSINDA RİSK VARDIR HER İŞTE DEMEK Kİ SEN GERÇEK PROFOSYENLE İŞ YAPMAMIŞSIN SENİN SANSIN BU

ayet.akcan
Yeni Üye

Toplam 75 yazı
25/09/2008 :  15:40:45 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
KARDEŞİM NİYE KIZIYON YER AÇACAĞIN ZAMAN ÖNCE BELEDİYEYE GİDECEKSİN AÇACAĞIN YERDE RUHSATLA İLGİLİ BİR SORUN OLURMU BAKACAKSIN SONRA BU TİP İŞLERDE KONUN UZMANI İNSANLAR VAR ONLARI KULLANACAKSIN TİCERETTE HEŞEY VAR BATARSINDA RİSK VARDIR HER İŞTE DEMEK Kİ SEN GERÇEK PROFOSYENLE İŞ YAPMAMIŞSIN SENİN SANSIN BU

Kızmıyorum sadece yazınıda kucuk gorur gıbı bır hava vardı.soyledıgın seyı bızde yaptık ama dıyorum ya bazen hıc hesapta olmayan seyler de cıkıyor belkı her ınsan karsılasmaz ama bıze denk geldı iste.
ben yorumumu yaparken karsılastıgımız durmu soyledım,belki buyuk fırmalar bu tur sorunlarla karsılasmaz ama taktır edersınız kı nazıları boyle degıl ben sımdıye kadar kendı ısımı kendım gordum sizin gibi buyuk calısamıyoruz ve demın yazdıgım gıbı bazı yazılı olmayan kurallar da var bız bu yuzden acmadık cunku artık ıllallah ettı sunu yap bunu yap hep sudan bahaneler ruhsatımızın ıptal edıldıgı tuvaletı gorsen bu bahaneye gulerdın.neyse bosver yanlıs bırsey yazdıysam kusura bakma herkes fıkrını soyluyor ama saygıyı unutmamak lazım ,saygılar

g.koordinator
Üye

Toplam 295 yazı
25/09/2008 :  15:47:53 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
BURDA SAYĞISIZLIK YAPAN YOK BİLMEDİĞİNİZ İŞE GİRİYORSANIZ BİR PROFESYONEL DEN DESTEK ALMALISINIZ BİLMEDİĞİNİZ İŞİ BAŞKALARINA YANLIŞ GÖSTERMEYİN HERŞEYİN ÇÖZÜMÜ VARDIR UNUTMAYIN VE SİZE TAVSİYEM BİR SURUNDAN KAÇMAYIN MUTLAKA ÜZERİNE GİDİN ÇÖZECEKSİNİZ

ayet.akcan
Yeni Üye

Toplam 75 yazı
25/09/2008 :  15:53:29 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
BURDA SAYĞISIZLIK YAPAN YOK BİLMEDİĞİNİZ İŞE GİRİYORSANIZ BİR PROFESYONEL DEN DESTEK ALMALISINIZ BİLMEDİĞİNİZ İŞİ BAŞKALARINA YANLIŞ GÖSTERMEYİN HERŞEYİN ÇÖZÜMÜ VARDIR UNUTMAYIN VE SİZE TAVSİYEM BİR SURUNDAN KAÇMAYIN MUTLAKA ÜZERİNE GİDİN ÇÖZECEKSİNİZ

ya bılmemekle ılgılı degıl bız bırbırmızı anlamadık tam bosver ben dıyorum kı boyle oldu sız dıyorsunuz kı ıllakı gelın bız sıze yol gosterelım.tıcarette zarar da var bızde zarar ettık ama ınat ugruna devam etmedık yoksa toparlardık 5 mılyar fazla harcar acardık ama bıraktık bu kadar sıze ıyı gunler

g.koordinator
Üye

Toplam 295 yazı
25/09/2008 :  15:59:48 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
BU ŞEKİLDE KIZARSANIZ ZATEN HİÇ BİR ŞEY OLMAZ SİZDEN İŞ FELAN DA İSTEYEN YOK BİZİMDE ŞARTLARIMIZ VAR ÖYLE HERKESLE İŞYAPMIYORUZ ANLAŞMALARIMIZ VAR

ayet.akcan
Yeni Üye

Toplam 75 yazı
25/09/2008 :  16:06:36 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
BU ŞEKİLDE KIZARSANIZ ZATEN HİÇ BİR ŞEY OLMAZ SİZDEN İŞ FELAN DA İSTEYEN YOK BİZİMDE ŞARTLARIMIZ VAR ÖYLE HERKESLE İŞYAPMIYORUZ ANLAŞMALARIMIZ VAR

ben ıs ıstıyorsunuz demedım ama fikir verecıgnıze ıllakı bır yerlere yonlendırmek cabasındasınız ısın profesyonellerı ıle calısın dıyorsunuz. neyse ya sıze ıyı gunler

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

6 saniye.
07:27:56, 25 Nisan 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım