Kağıt Karton Bardak Alımı (standart Boy 7 Oz) - Sayfa 2 - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Kağıt Karton Bardak Alımı (standart Boy 7 Oz)
 2 

esenkaya99
Üye

Toplam 108 yazı
26/07/2011 :  10:38:24 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

arkadaşlar suudi arabistana ihracat için yüklü miktarda alım yapmak istiyorum. çinle irtibatı olan arkadaslar direk çinden de getirtebiliriz. konuyla ilgisi ve bilgisi olan arkadasların tekliflerini bekliyorum.

Yerleşim : Türkiye / Konya  |  Meslek : Gıda
soriy
Yeni Üye

Toplam 46 yazı
31/01/2014 :  20:13:51  Alıntı
yi günler

GOYALICUP karton bardak üretim sanayii

koniks adresinde karton bardak talebiniz olduğunu gördüm manisada üretim yapmaktayız talebiniz olursa
7 oz ölçülerinde 1. sınıf amerikan kağıdınıdan üretimini yapmış olduğumuz ürünlerin koli adet ve fiyatları aşağıdadır
saygılar

1000 adet koli için 30.00+kdv
2000 adet koli için 58.00+kdv
3000 adet koli için 80.00+kdv

koli içinde 100 lü ve 50 li fişekler halinde bulunmaktadır.
05054849141 tlf
ramazan

Yerleşim : Türkiye / Manisa  |  Meslek : Gıda
ertugrulpasa
Yeni Üye

Toplam 35 yazı
03/03/2014 :  12:41:21  Alıntı
7 oz karton bardak kulpsuz olarak 1000 tanesi 9 euro ihrac fiyati altinda kimse veremez kulpluyuda turkiyede sadece birkac firma uretmekte olup 12 euro gibidir buda tek taraflidir. ne almak isteyen nede satmak isteyen absurt fiyatlar vermesin verdigi zaman bu olaya vakif degil demektir.
pasa

Yerleşim : Yunanistan / Atina  |  Meslek : Satış / Pazarlama
esilacup
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
06/02/2015 :  14:35:55 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

Kağıt Bardak ( Karton Bardak ) – 7 oz
Kağıt Bardak Modeli 7 oz 180cc
Kağıt Bardak Ağız Ölçüsü 72.2cc
Taban Ölçüsü 51 mm
Yükseklik Ölçüsü 80.4 mm
Kağıt Bardak Ağırlığı 4,4gr
Kağıt Bardak Koli Ebatları 44.2 cm 37 cm 59.2 cm
Bardak Kapasitesi 50 Adet 60Paket 3000Adet
http://esilacup.com/

Yerleşim : Türkiye / Burdur  |  Meslek : İmalat
ozsutali
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
24/10/2015 :  09:39:07  Alıntı
izmirde kağıt bardak satmak istiyorum ek iş olarak en ucuz bardak fiyatı verebilirmisiniz

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Elektrik / Elektronik
ozsutali
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
28/10/2015 :  02:10:05  Alıntı
su an en ucuz kağıt bardak ne kadar ben bu bardaklardan satmak istiyorum bana yardımcı olabilirmisiniz.

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Elektrik / Elektronik
theyearsflewby
Yeni Üye

Toplam 35 yazı
30/10/2015 :  20:52:09  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - ozsutali
su an en ucuz kağıt bardak ne kadar ben bu bardaklardan satmak istiyorum bana yardımcı olabilirmisiniz.

3 binli kolisi 80-85 arası.Kolisini toptan 95'e verebilirsiniz.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Kamu sektörü
ctntpr
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
12/11/2015 :  19:12:07  Alıntı
Ömer Bey hala buralar daysanız size bir kaç şey sormak isterim bu işle ilgili hiç bir tecrübem ve hiç bir pazarım yok yine de imalatı çok sevmemden dolayı bu işi yapmak istiyorum. Bize biraz bilgi verebilir misiniz. Zannedersem bu iş için hedef kar 0,01 TL 30-40 bin TL civarı bir rakam kazanmamız için 4milyon adet yapmamız lazım bunun için nası bir yatırım yapmam lazım

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İmalat
imdatbesikci
Üye

Toplam 134 yazı
12/11/2017 :  21:24:12 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
karton bardak üretimi yapmak isteyenler, yerli karton bardak makinası için bizimle irtibata geçebilirsiniz, https://manocup.blogspot.com
60 lık (dakikada 60 adet bardak üreten) yerli makinamız 19 bin dolar + kdv

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama
imdatbesikci
Üye

Toplam 134 yazı
07/01/2018 :  12:52:32 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Aqua, garantili, emniyet sensörlü, toplama ünitesi kurulum ve eğitim ücretsiz, tüm testleri yapılmış, karton bardak makinası 13,000 usd, bilgi için bana p.m. (özel mesaj) atabilirsiniz.

makinalar müşterilere direk kasalarından çıkarılıp kurulmuyor, tüm emniyet sensörleri ekleniyor, test aşamasından geçiyor, 15-20 gün sürekli çalıştırılıp çıkabilecek sorunlar için test ediliyor, size makinalar isterseniz çalıştırılarak gösteriliyor, satın aldığınızda atölyenize getirilip kuruluyor ve eğitim veriliyor, çalışır vaziyette size teslim ediliyor.

aquacup.blogspot.com

semiherkisi
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
17/12/2018 :  14:16:05  Alıntı
Arkadaşlar merhaba, karton bardak alım ihtiyacınız için bana ulaşabilirsiniz - 05550097364 - Semih Erkişi

Yerleşim : Türkiye / Şişli  |  Meslek : Esnaf
esenkaya99
Üye

Toplam 108 yazı
13/01/2019 :  01:23:27  Alıntı
arkadaşlar merhabalar
karton bardak sektöründe birlikte iş yapabileceğimiz takribi 100 000 TL dolayında yatırım yapabilecek girişimciler arıyoruz. 05052257102 den ciddi düşünen arkadaşlarla iletişim kurabiliriz.

Yerleşim : Türkiye / Konya  |  Meslek : Gıda
imdatbesikci
Üye

Toplam 134 yazı
13/01/2019 :  01:53:44 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
karton bardak üretimi yapmak isteyenler, yerli karton bardak makinası için bizimle irtibata geçebilirsiniz, https://manocup.blogspot.com
60 lık (dakikada 60 adet bardak üreten) yerli makinamız 19 bin dolar + kdv

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

5.88 saniye.
10:03:35, 23 Nisan 2024, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım