Beklediğini Bulamamak Yada Yanlış Beklentiler Mi? - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Beklediğini Bulamamak Yada Yanlış Beklentiler Mi?

krut1964
Yeni Üye

Toplam 66 yazı
20/05/2011 :  23:31:56 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

insan bi hevesle iş yapmak için bir işin başına geçiyor.önce araştırıyor geziyor netler falan derken işini kuruyor.Aradan zaman geçiyor ürün alıyor ürün satıyor.Ama kendisi neresinde bu işin.Ürünü bazen gözüyle gördüğü gibi bazende netten veya tavsiye üzerine alıyor.evet sorun burda başlıyor.çünkü müşteri ürünü sadece görerek alıyor .ürün için bir süpriz olmuyor.ama biz ürünün netten fotosuna bakıyoruz yada tavsiye üzerine alıyoruz ama bakıyoruz ki ya bekldiğimiz ürün değil yada bize tanıtılan şey o değil...sözün kısası artık bu site veya benzerlerinden mal alırken iki değil tam 100 defa düşünmek gerekiyor.çünkü size istediğiniz değil istedikleri malı göndermiş oluyorlar.bazen geri dönüşü sıkıntılı kargosu iadesi
almak ise ayrı bir sıkıntı beklediğiniz mal değil ki nasıl istediğiniz fiyata yada güvene güvene satasınız.sözüm ona böyle yapan arkadaşların amacı ne birilerinin üzerinden fazla para kazanmak yada sadece para kazanmak ise o para kimseye hayretmez ....siz siz olun önce sadece ve sadece 1 tane numune isteyin göndermeyiz derlerse göndermesinler ...ama malına güvenen gönderir.niye mal iiyi ise zaten adam sana siparişi verir..bazen yollar tek yöndür ...teşekkürler
hsn

Yerleşim : Türkiye / Denizli  |  Meslek : Öğrenci

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

1 saniye.
01:12:16, 6 Mayıs 2024, Pazartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım