Fransada İs Kurmak. . - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Fransada İs Kurmak. .

Levent 1980
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
26/03/2011 :  17:18:06 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Selamlar,oncelikle insanlara faydali boyle bir site buldugum icin mutluyum,
Aralik/2002 den buyana Fransa Montreuil'de ikamet etmekteyim.Ankarada ithalat-ihracat ile ugrasiyordum lakin burada boyle bir olanagim yok(ileri derece fransizcam olmadigi icin).Buradaki gurbetcilerimizin ugrastigi is dallarinin bicogunda bulundum(konfeksiyon,insaat,restorant,dagitim,havaalaninda bagajistlik vb.) ama artik kendi isimi yapmak istiyorum
50-60 bin euro'ya kadar kredi cekebilirim.Nasil birsey yapabilecegimle ilgili bana fikir ve onerilerde bulunursaniz cok mutlu olurum. ozellikle burada benim gibi kendi isimi yapmak istiyorum diyen arkadaslar var ise msjlasmak isterim.Cok tesekkurler Allah herkesin isinde yardimcisi olsun.

Yerleşim : Fransa / Paris  |  Meslek : Serbest meslek
Atilla Cengizha
n

Yeni Üye

Toplam 10 yazı
26/03/2011 :  22:36:06  Alıntı
Merhaba...
Fransa da iş kurmak niyetindesiniz fakat bildiğim kadarıyla vergilerin çok ağır olduğu bir ülke.Ticaret yapmak için şirket kurmanız gerekmekte.Ben Romanya'da yaşamaktayım ve size tavsiye etmek istediğim konu şu.Fransa haricinde bir ülkede şirket kurun (Vergilerin olmadığı veya çok az olduğu ülkede).Burada kuracağınız şirketi merkez yapıp Fransa'yı dış ticaret mağaza ya da ofisi olarak kullanıp vergilerden kurtulun.Şahsen ben bu şekilde yapmayı düşünüyorum.
İşlerinizde başarılar dilerim

Yerleşim : Romanya  |  Meslek : Serbest meslek
Levent 1980
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
27/03/2011 :  00:32:13  Alıntı
Atilla bey ilginize cok tesekkur ederim,yanliz benim konumum itibariyle sizin oneriniz beni asar kanisindayim.

Yerleşim : Fransa / Paris  |  Meslek : Serbest meslek
ali emre bayar
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
28/03/2011 :  12:26:03  Alıntı

bende fransada insaat firmasi kurmak istiyorum..kendi meslegim seramik ve mermer ustasiyim...fransada boyle bir firma olarak nasil is ve kazanc saglanir ..bilginiz varmi tesekkurler

Yerleşim : Türkiye / helsinki  |  Meslek : İthalat / İhracat
UmT
Üye

Toplam 173 yazı
04/04/2011 :  00:33:00  Alıntı
bence önce hedef kitleni belirlemelisin fransızlara mı Türklere mi avrupaya mı dış ticaret mi yapcaksın çocuklar mı gençler mi uzar gider bu liste işin açıkçası ben sana şunu öneririm unutma hepsinin farklı farklı ihtiyaçları vardır tek bitanesi hariç gıda dunya uzerındekı 7 mılyar kişinin ortak ihtiyacı gıda güzel bi pazarlama ekibi oluştur türkiye ye özgü gıda sektörüne gir sanırım bunu japonya da bi yurttaşımız yapmış ve oldukça başarılı olmuştu yani tv ye çıkcak kadar. baklava pişmaniye klasik ama turkısh delıght lokum yani konserve seklınde uretım yapabılırsın fasulye patlıcan kebap neyse maceraya girmeyelim dersen bu kadar parayla ben sana dene önce küçük paralarla mesela otellerle anlaş kar payıyla otellerin menülerinde türk günleri düzenle Türkiye ye özgü yemekler tatlılar vs. fransa nın neye ihtiyacı var onu düşün araştır.
Umut Karagöz

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Öğrenci
turkdevbir@hotm
ail.com

Yeni Üye

Toplam 84 yazı
14/02/2014 :  10:27:59 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
merhaba cek cumhurıyetı ve hollanda sıze sırket kurabılırız eger cıddı mana da ılgılenıyorsanız
turkdevbir@gmail.com 0533 654 9323

Yerleşim : Türkiye / Kayseri  |  Meslek : Danışmanlık
akcaymetal
Yeni Üye

Toplam 74 yazı
14/02/2014 :  11:44:47  Alıntı
hurda gemi bulabilirsiniz mesela bize CIF teslimi

akcaygemi@hotmail.com
akcaymetal@mynet.com

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Serbest meslek
swscihan
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
22/09/2014 :  18:27:12  Alıntı
Fransada güvenilir bir arkadaşla is kurmak istiyorum

Yerleşim : Fransa / Paris Creteıl  |  Meslek : Satış / Pazarlama
swscihan
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
22/09/2014 :  18:30:08  Alıntı
Swscihan@gmail.com

Yerleşim : Fransa / Paris Creteıl  |  Meslek : Satış / Pazarlama
ümitusta
Yeni Üye

Toplam 13 yazı
22/09/2014 :  18:33:34  Alıntı
türkiye de yaşıyorum fransa da hidrolikli işmakineleri kamyon tır tamir bakım işi yapmak isteyen arkadaşlar varsa görüşebiliriz

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Otomotiv
bozok66@laposte
.net

Yeni Üye

Toplam 5 yazı
23/09/2014 :  01:06:57  Alıntı
ben strasbourg sehrindeyim fransada ciddi is yapmak isteyen varsa pazari hazir ciddi projem var siparise gore uretim yapilacak makineler yeni alinacak ilgisini çeken mail atabilir.

bozok66@laposte.net
gedik

Yerleşim : Fransa / Paris  |  Meslek : Ticaret
alfa16
Üye

Toplam 433 yazı
25/09/2014 :  15:29:45  Alıntı
[url=http://hizliresim.com/VyX80P][/url]
[url=http://hizliresim.com/b4MZr0][/url]
[url=http://hizliresim.com/Log8nb][/url]
[url=http://hizliresim.com/9pqA5k][/url][url=http://hizliresim.com/pY8k90][/url][url=http://hizliresim.com/lzrp9J][/url]

Yerleşim : Türkiye / Marmara  |  Meslek : Emekli
Ugur akan
Üye

Toplam 549 yazı
25/09/2014 :  18:36:45  Alıntı

Bozok kardes sana mail gonderdim
Ugur Akan
Tel:00359898673129
Mail:ugurakan28@gmail.com
Whatsapp:00359898673129
Viber:00359898673129

Yerleşim : Bulgaristan / Sofya  |  Meslek : Mühendis
talip01100
Yeni Üye

Toplam 9 yazı
13/11/2014 :  01:17:43  Alıntı
turkiye-fransa arasi italat-ihracat yamdimci olunur
20 senedir tercubem vardir
35 senedir fransada yasiyom
is yapmak isteyenlere gorusebiliriz
mail ; talip01@hotmail.fr
talip

Yerleşim : Türk ve Caicos Adaları / İsparta  |  Meslek : İthalat / İhracat
Ugur akan
Üye

Toplam 549 yazı
08/02/2016 :  09:09:45  Alıntı
Merhaba arkadaslar,
biz Bulgarstan burgaz sehrinde ikamet eden insaat firmasiyiz.su ana kadar bulgaristan ve almanya agirlikli calistik Almanyada devam edin iki uc projemiz var.
agirlik olarak alektro meknik isler yapiyoruz,(havalandirma,elektrik otomasyon,yangin sistemleri,sihhi tesisat sisteleri) kuruyoruz.
diger yaptigimiz islerse kaba insaat(siva,boya,fayans,dis cepe izolasyon)isleri yapmaktayiz.
bu istedeki amacimiz ise kendimizi tanitabilmek ve avrupanin hangi ulkesinde olursa olsun is yapabilmek.

saygilar.
Ugur Akan
Tel:00359898673129
Mail:ugurakan28@gmail.com
Whatsapp:00359898673129
Viber:00359898673129

Yerleşim : Bulgaristan / Sofya  |  Meslek : Mühendis
Peker03
Üye

Toplam 129 yazı
09/02/2016 :  15:23:14  Alıntı
Fransada 50-60 bin euroya bi is kurmak kolay degil elinizde bi meslek varsa onu yapabilirsin, fransaninnetesinde kaliyorsunuz
Yusuf

Yerleşim : Hollanda / Utrecht  |  Meslek : İthalat / İhracat
behnanoz
Üye

Toplam 138 yazı
24/12/2017 :  13:34:52 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Eğer iyi bir kalifiye elemansınız ve ustalığınız varsa ve de İngilizceniz iyi ise sizin için en iyi seçenek Kanadadır, Avrupa değil.
Bilgi paylastikca degerlenir!

http://www.yiwugo.com

Yerleşim : Çin / Shanghai  |  Meslek : Ticaret
tekinbaci
Yeni Üye

Toplam 44 yazı
24/12/2017 :  14:11:59  Alıntı
murat_1.2@hotmail.com Ticaretle ugraşıyorum Türkiyede üretimi olup fransada olmayan bir ürün bul ihraç edelim Gayet kaliteli ama uygun fiyat ürünlerin satışını hiç bir tekelci marka engelleyemiyor bilgin olsun

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

7.91 saniye.
20:41:35, 26 Nisan 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım