Butik Sabun Üretimi - Sayfa 3 - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Butik Sabun Üretimi
 3 

İzotop
Yeni Üye

Toplam 54 yazı
04/10/2007 :  00:55:25   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Arkadaşlar,
Sabun üretmek istiyorsunuz ama nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz?Tüm formülasyonları vereceğim.Ve püf noktalarını...İlgilenenler bana ulaşsın.

Yerleşim : Türkiye / Sakarya  |  Meslek : Öğretmen
Hüseyin Akçor
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
14/08/2012 :  18:49:49 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Merhaba, Sabun yapımı için hammadde teminini web sitemizden yapabilirsiniz. Gliserinli Erit ve Dök yöntemiyle evinizde dahi sabun yapabilirsiniz.

www.tatlidilimler.com

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Mühendis
sercancelik
Yeni Üye

Toplam 23 yazı
15/08/2012 :  15:30:41  Alıntı
sercancelik14@hotmail.com
hocam bilgi verirseniz sevinirim
uzun süredir bu konuyu merak ediyordum
edda hediye

Yerleşim : Türkiye / Bolu  |  Meslek : Serbest meslek
migulcan4102
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
28/08/2012 :  18:40:39  Alıntı

Arkadaşlar bu işle ticari olarak ilgilenmek isteyen varsa ; ben üretimi yapabiliyorum ancak sermaye ihtiyacım var , ufak bir atölye kurularak ortaklık yapılabilir. atölye maaliyetleri çok cüzi rakamlardır.....ilgilenen arkadaşlarla görüşme yapalım ; 533 630 25 80

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
gittsaatkac
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
09/10/2012 :  13:53:23  Alıntı
bende butik sabun olayı ilgimi çekti bilgi alabilirmiyim gittsaatkac@hotmail.com

megdogalsabun
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
11/10/2012 :  17:27:35 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Merhabalar. Konuyu tesadüfen gördüm. Çok güzel şeyler yazılmış. Ben de yeni faaliyete girmiş doğal sabun imalatçısıyım. Kendi üretimimiz sofralık sızma zeytinyağı kullanarak doğal sabunlar üretip satıyorum. Resmi kuruluş işlemlerimiz de yakında tamamlanacak. Dilerseniz bir göz atabilirsiniz: www.megdogalsabun.com hepiniz iyi günler
MEG Doğal Sabun

Yerleşim : Türkiye / Bandırma  |  Meslek : İmalat
Müyendis
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
03/08/2014 :  12:44:40  Alıntı
Merhaba, evde butik sabun yapmak artık çok popüler. Melt and poursabunlarda sabun bazını hazır satın aldığımız durumda kimyager bulundurmaya gerek var mı?

Yerleşim : Türkiye / Adıyaman  |  Meslek : Ev kadını
remzi akyel
Yeni Üye

Toplam 48 yazı
18/09/2014 :  13:14:47  Alıntı
konu hala güncel ise bilgilendirmenize ihtiyacım var teşekkür ederim....

spil
Yeni Üye

Toplam 91 yazı
16/12/2014 :  10:51:05  Alıntı
merhaba sayın izotop formulu e mail atabilirmisiniz?spil@mynet.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama
sabun
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
10/11/2015 :  15:09:56  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - İzotop
Arkadaşlar,
Sabun üretmek istiyorsunuz ama nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz?Tüm formülasyonları vereceğim.Ve püf noktalarını...İlgilenenler bana ulaşsın.

sevbay__84@hotmail.com izotop bey lütfen acil dönüş yapın

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Diğer
zettonur
Yeni Üye

Toplam 41 yazı
15/11/2015 :  20:55:06  Alıntı
Merhaba izotop arkafasım formul ve ilgili bilgilendşrme yaparsan sevinirim onur-ceken@hotmail.com

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Ticaret
aykut5855
Yeni Üye

Toplam 41 yazı
20/11/2015 :  15:13:42  Alıntı
Konu hala güncel ise tavsiyenizi ve yorumlarınızı duymak isterim. özel mesaj atarsanız sevinirim.

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Öğrenci
giyotin
Üye

Toplam 381 yazı
22/11/2015 :  00:27:05  Alıntı
güncell :)
158

Yerleşim : Türkiye / Mardin  |  Meslek : Reklam
transfermatik
Üye

Toplam 405 yazı
23/04/2016 :  09:10:45 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
sabun üretmek kolay ya satmak bakıyorum bazı arkadaşlar silikon kalıplardan bu işleri yapıyor size bir sabun türü göstermek istiyorum el emeği göz nuru yapıyor hemde süs amaçlı kullanabiliyorsunu çok satılıyor bu ürünler. Sabunun ana maddesi parafindir biliyorsunuz sabun üreten çok firma var sizin bu konuda öne geçmeniz için meyva sabunları üretmeniz gerekli bence bu konuda burayı inceleyebilirsiniz. http://www.hediyealmarehberi.com/EDIRNE-MIS-MEYVE-SABUNU-FIYATLARI_u_r_n_6064.htm

Yerleşim : Türkiye / Edirne  |  Meslek : Ticaret
transfermatik
Üye

Toplam 405 yazı
23/04/2016 :  09:36:48 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Doğan sabunlar günümüzde çok tutuyor her ürünün doğalı safı aranıyor. Ama saf insanları pek arayan yok saf temiz olmak suçmuş gibi neyse geçelim konumuza dönelim abe kızanım sende meyva sabunları üret Edirnein inovasyonu bu sitede :) http://www.hediyealmarehberi.com/EDIRNE-MIS-MEYVE-SABUNU-FIYATLARI_u_r_n_6064.htm

Yerleşim : Türkiye / Edirne  |  Meslek : Ticaret
Umit54
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
03/10/2017 :  12:36:52  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - İzotop
:)doğal sabun üretimi diyelim hadi.ben nasıl yapacağınızı söylerim.Pazarlama size ait artık.Doğal ürünler satan yerlere v.s. pazarlayabilirsiniz.O da ayrı bir yetenek maalesef bende mevcut değil.

Ben bu konu üzerinde aylardır uğraşıyorum. Bir sürü para verip kitapta aldım. İnternette araştırdım. İstanbulda kursunu buldum ama çok pahalıydı. Nette ve kitapta yeterli bir bilgi yok. Hep eksik anlatım yada formül. Zeytinyağlı sabunu kendim için yaparken isteyenler olmaya başladı ve bunun ticaretini yapmak istiyorum. Sizde Sakaryadaymışsınız. Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.

Yerleşim : Türkiye / Sakarya  |  Meslek : Kamu sektörü
fahritemel
Yeni Üye

Toplam 15 yazı
31/10/2017 :  00:59:50 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
merhaba sayın izotop, konuya uzağım ama teknik bir insan olarak yeni bir hoby olarak ilgilenmek hoşuma gidecek sanırım. konu hakkında banada bir mail gönderirsen sevinirim , teşekkürler.
fahritemel@gmail.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Elektrik / Elektronik
abdulilah
Yeni Üye

Toplam 34 yazı
31/10/2017 :  10:34:30  Alıntı
özelden mesaj attım kaç gün oldu daha cevap alamadım.

Yerleşim : Türkiye / Şırnak  |  Meslek : Ticaret
tablom
Üye

Toplam 518 yazı
31/10/2017 :  11:50:19 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Kendisi kaliteli butik sabun üretip pazarlama sorunu yaşayan arkadaşlar varsa tarafıma ulaşabilirler.
Bir çok satış kanalımız var. Ürün gamımızı geliştirmek istiyoruz.
Lütfen fabrikasyon ürünler olmasın. Butik üretim ama şekli şemali ve kalitesi düzgün ürünler.
Tablo Uzmanından Alınır!
Türkiye'nin tablocusu: www.tablom.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Sanatçı
Aydynslg
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
04/11/2017 :  09:29:31  Alıntı
Merhaba Türkmenitan dan yazıyorum. Günlük 500kg civarında katı sabun üretimine başlamak istiyorum. Neyden başlamam gerekiyor. Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim

Yerleşim : Türkmenistan / Aşgabat  |  Meslek : Ticaret

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

8.61 saniye.
23:56:11, 26 Nisan 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım