Az Para İle Çok Kazanç. Yanılıyor Muyum? - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Az Para İle Çok Kazanç. Yanılıyor Muyum?

gursoybalo
Üye

Toplam 639 yazı
18/01/2011 :  09:17:04 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

İşin özeti kısaca AKÜLÜ ARABA çalıştırmak.
Bunun için ailelerin çocukları ile beraber gittikleri park-ören yeri-piknik alanı-çocukların genelde takıldıkları çevre olabilir.
-gerekli olan bunun için ortalama 4 adet akülü araba.
-arabaların ortalama fiyatı 425tl-600tl arası.(2.el de olabilir)
-arabaların 12volt-çift motor olmasına dikkat edilmesi gerek.hem çekiş gücü artıyor hem çocuk binerken keyif veriyor.
-birde zorda kalmamak için fazladan 2 akü bulundurmakta fayda var.Olmadık anda akünün bitmesine karşı.Yedek akülerin JEL'li olmasına dikkat edin,içinde elektriği uzun süre tutabiliyor.
-belediyeden(biraz zor olabilir ama yılmamak lazım) veya parkı işleten şahıstan yeri kiralayabilirsiniz.
-arabalarda oluşan arıza genelde motordan kaynaklanıyor.motorun fiyatları ortalama 25-35 tl arası.tekerlere bağlı olan motorun biri arıza yaparsa eğer diğer motor arabayı çalıştırıyor ama ikiside çalışırsa daha sağlıklı oluyor.çünkü;motorun biri hızlı gitmeye ayarlı diğeri ise yavaş.
-alınan arabaların ileri geri vitesi vardır geri vitesi iptal edilirse araba uzun ömürlü olur.çünkü hızla giden arabada çocuk vitesi geri çekmek istediği zaman dişliler kırılır.
-vergiye tabi olabilirsiniz veya parkı işleten şahıstan günlük fiş isteyebilirsiniz,sıkıntı olmaması için.
-bu iş genekde güzel havalarda daha iyi sonuç veriyor ama havaların soğuk olduğu ama güneşin olduğu günlerde de günlük yevmiyeyi çıkarıyor.
-gelelim kazanca.mart-nisan ayından itibaren günlük kazanç minimum 100tl civarı tutar.bayramlarda günlük hasılat 250-500tl arası.
-kazancını kaybetmek istemeyen,emekli olan,ek iş yapmak isteyen,fazla riske girmek istemeyen herkes bu işi yapabilir.
İş tutmadı diyelim en kötü ihtimal arabalar 250-450tl arası elden çıkarabilirsiniz.
Ama bu işin tutmaması için piyasada çocukların olmaması gerek.Bu kadar net konuşuyorum.
Günlük 100tl lik kazançla 20günde arabaların masrafını çıkarırsınız.kalan 10günde kira vesair masraflara gitsin.2.aydan itibaren kazançlar size geri dönecektir.
-Elektrik arızası yaparsa eğer bir tane elektrikçiye gidebilirsiniz.
-Bu işi bayanlarda yapabilir.
-En az 1tl ile bindirebilirsiniz.Bu miktarda kimsenin gözüne batmaz.
**KURAL ŞU:İŞİN BAŞINDA DURACAKSIN.ÇÜNKÜ NAKİT PARANIN YOK OLMA İHTİMALİ VAR.
-Eleman koyacaksanız eğer çok güvendiğiniz birini koyabilirsiniz.
-İŞ BASİT,SERMAYE AZ,KAR ÇOK.RİSK ALACAK İNSAN LAZIM.
gursoybalo
ya tozu dumana katarsın,yada tozu dumanı yutarsın.

Yerleşim : Türkiye / Manisa  |  Meslek : Serbest meslek
bikemen
Yeni Üye

Toplam 58 yazı
18/01/2011 :  12:02:58  Alıntı
Emekli olan veya ek iş yapmak isteyen, oyalanmak isteyenlere işe başlangıç için iyi bir fikir

Yerleşim : Türkiye  |  Meslek : Serbest meslek
akinselcuk
Editör

Toplam 5590 yazı
19/01/2011 :  12:09:32 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Bir lira pek ucuz olmuş.

Biz burada bu isten her seferinde 35 - 40 liradan daha ucuza kurtulamıyoruz. Yaz aylarında üstelik evde akülü bir arabamiz ve rahatca sürülecek bahçemiz olmasına rağmen . . .

Burada 3 tur 5 lira yaklaşık 10 dakikaya ve 200 - 300 metre mesafeye tekabul ediyor. Trafik işaretleri bulunan bir yol zemin asfalt.

Çocuklar asla bir binişle tatmin olmuyor. Çocukların bu araçları kullanabiliyor olması büyükleri de çok tatmin ediyor. Kendileri binmiş gibi oluyorlar.

Karlı iş gerçekten.
tamnland.com

Yerleşim : Türkiye / Türkiye  |  Meslek : Diğer
gursoybalo
Üye

Toplam 639 yazı
19/01/2011 :  13:58:28  Alıntı

İananın bana üstadım gerçekten çok karlı bir iş ama insanlar bunu fuzuli birşey gibi görüyorlar.
bu işten ev(ler)ini araba(lar)sını alanlarını çok gördüm.
bunun aylık elektrik tutarı samimi olarak söylüyorum 25tl yi geçmez.
1lira derken en düşük fiyatdan bahsediyorum.Buyrun siz 3 tur 5 tl diyorsunuz.
Riski o kadar düşük bir iş ki...
gursoybalo

gursoybalo
Üye

Toplam 639 yazı
19/01/2011 :  14:00:29  Alıntı
Çocukta her türlü malzemenin olması onlar için hiçbirşey ifade etmez.Evinde olupta akülü arabaya ücret karşılığı binen çok gördüm.
Hatta çocuk akülü motorla geliyor onu bırakıp parası ile akülü araba biniyor.
gursoybalo

chotanak
Yeni Üye

Toplam 43 yazı
27/01/2011 :  20:13:13  Alıntı
Bu işin resmi prosedürü nedir? Ruhsat almak internet kafe ruhsatı almak kadar zor bir iş mi?

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Serbest meslek
gursoybalo
Üye

Toplam 639 yazı
28/01/2011 :  09:26:39  Alıntı
ya belediyeye ait bir yer olur onlar izin verir fiyat belirler aylık kira öyle işletmeye başlarsınız
yada belirleyeceğiniz bir park yerinde park işletmecisi ile anlaşıp ona kira verirsiniz.
bunun için ruhsata gerek yok.çünkü belediyeye ait veya şahsa ait bir yerde yapacaksınız
gursoybalo

gurultuu
Yeni Üye

Toplam 28 yazı
30/07/2011 :  22:57:01  Alıntı
bu konuyla ilgili bana acil dönermisin akülü arabalarla ilgili bilgi almak istiyorum ama çok acil bu hafta arabaları alıp işe başlıcam

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli
ayhani
Üye

Toplam 127 yazı
31/07/2011 :  00:07:34 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Akülü işi iyi iş.Bazen bakıyorum insanlara 3 kuruşa çalışıyor onun yerine akülü işine girseler 1-2 devlet memuru maaşını rahat kazanırlar. Ben mesela oğluma istesem bugün en iyisinden akülü araba alırım ama özellikle almıyorum gidip akülü amcasının arabalarına biniryor :) Çünkü ben alsam elinde olunca hevesi kaçacak ama uzakta olunca onun için farklılık oluyor hevesle gitmemizi bekliyor. Ayrıca 5-10 değişik arabaya binebiliyor çocuklar ile arkadaş oluyor yarışıyor sosyalleşiyor. Bir kullanıcının dediği gibi 6 yaşındaki oğlum ustaca manevralar yapınca onun kadar bende keyifleniyorum. Bence girecekler gözü kapalı girsin

Yerleşim : Türkiye / Adana  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
e.g.e.m.e.n
Üye

Toplam 138 yazı
31/07/2011 :  00:43:28  Alıntı
ben ankara da bir parka gitmiştim. yaz hava bir o kadar sıcak, güneş yakıyor. parka 6 bölmeli bir trambolin kurmuşlar. 2 sene önceydi ama yanlış hatırlamıyorsam giriş 2 tl idi. bazı bölmeler 2 kişi almışlardı.çünkü kapının önü full kuyruktu. gir 5 dk. sonra öbür grubu al. aralıksız çalıştılar. elektrik masrafı yok. tek seferlik bir masraf o da trambolini alırken bir de aylık yer kirası. belki bu da düşünülebilir. hesabı yaparsınız artık. 5 dk. da 10 kişi girse 2 tl. den yani 5 dk. da 20 tl. 1 saatte 240 tl. ben gittiğimde hafta içiydi üstelik. okullar kapanmamıştı daha. havalar güzel olduğu için hafta içi pikniğe okullar geliyormuş. ben dolaştım koca parkı geri döndüm daha fazladır ya yarım saat desek hala önünde kuyruk vardı. bilemiyorum. belki biri kazanır bu işten.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : İşsiz
e.g.e.m.e.n
Üye

Toplam 138 yazı
31/07/2011 :  00:52:14  Alıntı
bu arada arkadaşlar ben gördüklerimi anlattım. belki her zaman için o kadar talep olmayabilir. düşününce abartılı bir hesap çıkarmanıza ve yersiz hayallere kapılmanıza sebep olmak istemem. şunu bilin anlatıklarımda yalan ya da abartı yoktur. sadece onu söylemek istedim.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : İşsiz
Fikri
Üye

Toplam 488 yazı
31/07/2011 :  11:34:35  Alıntı
6 bölmeli trombolin işi bursa kent meydanındada bir park işletmecisi tarafından işletiliyor akşama kadar önünde kuyruk var. 3 tl =10 dk
10 dk =18 tl toplam
18X1saat: 108 tl
Hesap ortada.
yalan yanlış değil. bursa kent meydanına gidip izleyebilirsiniz.

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Reklam
sennan
Üye

Toplam 360 yazı
01/08/2011 :  22:02:20  Alıntı
yazı gittikçe ilginç bir hal aldı.

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Serbest meslek
serti
Üye

Toplam 223 yazı
01/08/2011 :  23:04:15  Alıntı
Buna benzer bildiğiniz başka ürünler varsa yazın arkadaşalar.İlla yapan birileri bulunur...

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Diğer

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

6.16 saniye.
13:08:17, 18 Mayıs 2024, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım