Hayvan Yemi Un Yag Bayiliği Hk - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Hayvan Yemi Un Yag Bayiliği Hk

ozcan35
Yeni Üye

Toplam 12 yazı
22/11/2010 :  05:32:15 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

60bin tl sermayem var bu is icin baslangicda yeterlimidir kar marji nedir!
yasal kosullarida anlatirsaniz sevinirim...

Yerleşim : Türkiye / Balikesir  |  Meslek : Diğer
yunus2727
Yeni Üye

Toplam 62 yazı
27/12/2010 :  21:12:07  Alıntı
yeterli bir sermaye değil. Daha doğrusu çok az mal gelir başlangıç için iyi ama.
Şöyle anlatayım. şu an unun 50 kg.'ı 48 lira + nakliye . Bulunduğun bölgeden alsanda en az 50 kuruş nakliye biner fiyatın üstüne. seni kurtarması için de en az bir tır un getirmen lazım. Bir tır 540 torba un alır. 540*48,50 =26.190 tl yapıyor. Çalışacağın fırancala fırıncı ise adamlar zaten en az 20 torba işlerler günde. senin en az 30-40 müşterin olacak ki sağlam kazanasın. Bence bu işe girme. Un işinde vade çok fırıncı kardeşlerim biraz yoruyor adamı :) zaten geriye de yağ ve hayvan yemi diyorsun. onlara da para kalmaz. Ama fırıncılara değil ben sadece evlere 25 kglık un alıp satacam . Tamamen ev kesimi ve köylü kesimine diyorsan olur. Fakat peşin alıp peşin satacaksın Yoksa donmez sermaye .. bilginize

Yerleşim : Türkiye / Güneydoğu  |  Meslek : Gıda
ahievran
Yeni Üye

Toplam 53 yazı
28/12/2010 :  19:58:18  Alıntı
aman kardeş fırıncı dedin mi 2 değil 3 kez düşünmelisin..şimdi sağlam ve büyük kapasiteli fırınlar zaten hem ucuz alır hem de direk fabrikadan alır genelde..senin atacağın yerler pide dükkanları falan olursa,börekçi pastaneler falan yani az kullanan yerler olsun ki hem daha yüksekten sat hem de adamın sana olan borcu çok olmasın alması kolay olur..un başlangıç için yeter aslında ilerde de yağ veya maya koyarsın yanına iyi olur..iyici araştır yoksa dağılırsın kardeş..

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Gıda
emlakci57
Üye

Toplam 246 yazı
19/05/2014 :  15:06:46  Alıntı

o paraya -ekim 2014 teslim -700 ton hayvan yemi -misir silaji verebiiiriz

Yerleşim : Türkiye / Artvin  |  Meslek : Emlakçı
sütlican
Yeni Üye

Toplam 94 yazı
20/05/2014 :  13:11:50  Alıntı
hayvan yemlerinin kar marjı nedir bileeniniz var mı sürümü çok bnde merak ettim

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Mühendis
emlakci57
Üye

Toplam 246 yazı
09/06/2014 :  13:01:10  Alıntı
MEVSIME GORE DEGISIR
YAZIN MAL-YEM- BOL OLUR YUZDE 30-40 --KISIN AZ OLUR YUZDE 150-200 KAZNDIRABILIR..ONEMLI OLAN YEMIN ZOR BULUNDUGU ZAMANLARDA OZELLIKLE KISIN VE ILK BAHARDA STOKLARININ GUCLU OLMASIDIR

emlakci57
Üye

Toplam 246 yazı
29/07/2014 :  13:40:58  Alıntı
kuru yem alirsaniz yada kurutup depolarsanzi ve havalandirmali bir deponuz varsa bozulmaz
burada-bu iste - dagitim agi onemli
gelen mali b7-8 aydan fazla bekletemezsun
cunku yeniu yem sezonunda eski yem satmak zor olur
karadenzi gibi yerlerde yem az oldugundan kisin fiatlat 1-2 tl ye kadar cikabiliryor
ozellikle kurban oncesi zirveye variyor fiatlar

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

3.7 saniye.
16:43:29, 5 Mayıs 2024, Pazar

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım