Kuzey Irak'a Ticaret - Sayfa 2 - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Kuzey Irak'a Ticaret
 2 

iraqian
Yeni Üye

Toplam 33 yazı
23/10/2010 :  00:29:43 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

arkadaşlar merhaba
geç yazdım ama yeni gördüm yazdıklarınızı.ben k.ırakta yaşıyorum.sormak istedikleriniz olursa bilgim dahilinde yanıtlayabilirim.

Yerleşim : Irak / Süleymaniye  |  Meslek : Diğer

UYARI: Sitede yer alan ilanların doğruluğundan ilan sahibi sorumludur. Tanımadığınız kişilerle ticaret yapmayınız, yapıyorsanız dikkatli olunuz, tedbiri elden bırakmayınız, denemeden görmeden almayınız, alışveriş yöntemi olarak garanti yöntemler seçiniz. Hiçbir zaman kesinlikle birilerine para yada mal göndermeyiniz veya hesabına para aktarmayınız!
Detaylı bilgiler ve sorumluluklar için kullanım şartlarını okuyunuz.

• İlanın kalitesi ve ilan sahibinin yaptığı önceki alışverişler için ilan sahiplerine referans sorabilirsiniz.
  • atlantissöve
    Yeni Üye

Toplam 29 yazı
    07/09/2012 :  17:34:59 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    arkadaşlar ben kuzey ırak süleymaniyede bir firma kurmak isti yorum haftaya cuma gidi yorum ön fizibilite yapı cam dış cepe ürünleri üretiyorum bizde söve olarak geciyor adı orda komusyon karşılıgı calışan arkadşlar la calışa bilirim ırak lı iş ortagı alabilirim yanıma varsa bildiyiniz tüccar görüşürüm veb adresim (www.atlantissove.com) gul-yapi@hotmail.com yavuz yılmaz
    yavuz

Yerleşim : Türkiye / İstsnbul  |  Meslek : İmalat
    efsane27
    Yeni Üye

Toplam 8 yazı
    10/10/2012 :  19:54:24  Alıntı
    gaziantep te ayakkabı üretimi yapmaktayız özellikle erkek klasık model üzerine çalışıyoruz. arnavutluğa yılın belli aralıklarında kargo yoluyla mal gönderiyoruz. başka ülkelerle de çalışmak istiyoruz. http://www.facebook.com/AtlasAyakkabi atlas_ayakkabi@msn.com

Yerleşim : Türkiye / Gaziantep  |  Meslek : İmalat
    hkan58
    Yeni Üye

Toplam 67 yazı
    10/10/2012 :  20:39:12  Alıntı

Merhaba;
    Ben lokum ve tahin helvası üretimi yapan bir firmada çalışmaktayım. Ürünlerimiz lokum; 5kg, 2kg, 400 grve 750 gr hediyelik ( sade lokum, fındıklı ,fıstıklı lokum,afyon sultan çeşitleri ve çifte kavrum lokum), tahin helvası 750 gr , 1350 gr, 3500 gr ( sade, kakaolu,ve antep fıstıklı ) dır. ürünlerimiz kuzey ırak da da pazarlamamak istiyruz . bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum . şimdiden teşekkür ederim . hkan58@hotmail.com
    hakannnnn

Yerleşim : Türkiye / Sivas  |  Meslek : Satış / Pazarlama
    hkan58
    Yeni Üye

Toplam 67 yazı
    10/10/2012 :  20:44:00  Alıntı
    Merhaba;
    Ben lokum ve tahin helvası üretimi yapan bir firmada çalışmaktayım. Ürünlerimiz lokum; 5kg, 2kg, 400 grve 750 gr hediyelik ( sade lokum, fındıklı ,fıstıklı lokum,afyon sultan çeşitleri ve çifte kavrum lokum), tahin helvası 750 gr , 1350 gr, 3500 gr ( sade, kakaolu,ve antep fıstıklı ) dır. ürünlerimiz kuzey ırak da da pazarlamamak istiyruz . bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum . şimdiden teşekkür ederim . hkan58@hotmail.com
    hakannnnn

Yerleşim : Türkiye / Sivas  |  Meslek : Satış / Pazarlama
    setmurat
    Yeni Üye

Toplam 1 yazı
    05/04/2013 :  22:09:51  Alıntı
    merhaba ısmım murat kuzey ırak hakında verdıgınız bılgılerı okudum bende orda tıcaret yapmak ıstıyorum nasıl yaparım oraya gıttıgımde neler yapmamlazım bana bılgı verırsen detaylı sevınırım

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Fotoğrafçı
    lastottoman
    Üye

Toplam 979 yazı
    07/04/2013 :  22:19:04 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    merhabalar bulgarıstanda kereste uretımı yapmaktayız ınsaatlık ve dogramalık çam ve ladın gonderebılırım.

saygılarımla
    tuna wood
    “Tomurcuk derdinde olmayan ağaç odundur.” (N. F. Kısakürek)

Yerleşim : Bulgaristan / Veliko Tirnova  |  Meslek : İthalat / İhracat
    nfz1907@hotmail
    .com

Yeni Üye

Toplam 30 yazı
    12/04/2013 :  14:31:14 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    Merhaba. Firmamız özellikle Türk firmalarına aşağıdaki ülkeler ile yapacakları ticaretler hususunda profesyonel yardımda bulunmaktadır.
    Komşu ülkelerimiz (İran, Irak, Azerbaycan, Bulgaristan) Rus/Slav ülkeleri (Rusya, Moldova, Ukrayna, Belarus vb), Balkan ülkeleri (Romanya ve Sırbistan), Avrupa Ülkeleri (İspanya, Portekiz, İngiltere), ve Arap ülkeleri (Suudi Arabistan, Dubai, Tunus, Fas) ve uzak doğu ülkeleri (Kore, Tayvan, Hongkong, Çin, Pakistan, Hindistan, Singapur vb).
    Yukarıdaki ülkelerin tamamıyla bire bir görüşmeler halindeyiz ve çoğunda (İran, Moldova, Ukrayna, İspanya, Suudi Arabistan, Çin, Kore, HongKong) temsilciliğimiz bulunmaktadır.
    Daha fazla detaylı bilgi için irtibata geçebilirsiniz.
    Nafiz KOÇAŞ
    ZENKOÇ Endüstri Ürünleri A.Ş.
    Address : 8/34, Hatay St., Kizilay, Cankaya, Ankara, Turkiye
    Phone : + 90 312 419 05 42
    Fax : + 90 312 419 05 45
    Mobile : + 90 543 606 12 34
    Web : www.zenkocas.com
    E-mail : nkocas@zenkocas.com
    Nafiz KOÇAŞ
    +90 543 606 1234
    www.iranticaretdanismanlik.com

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : İthalat / İhracat
    semihsin
    Yeni Üye

Toplam 5 yazı
    13/04/2013 :  16:28:41  Alıntı
    merhabalar;
    ekvatordan veya kostarıkadan muz ıthal etmek ısteyen arkadaslara uygun fıyattan yardımcı olurum.dusunen arkadaslar dırek benımle ırtbata gecersenız sıze şirketimiz ve ürünlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi verilir saygılarımla...

Yerleşim : Türkiye / Izmır  |  Meslek : İthalat / İhracat
    yusuf kadam
    Yeni Üye

Toplam 41 yazı
    13/04/2013 :  17:45:44 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    http://www.mucizekurek.com/?pnum=6&pt=Kavun%20Karpuz%20salatal%C4%B1k%20kabak

bu ürünümle k.ırakta erken karpuz üretmek isteyenlere satabiliriz

yusuf kadam

Yerleşim : Türkiye / Tekirdağ  |  Meslek : Satış / Pazarlama
    msen24
    Yeni Üye

Toplam 2 yazı
    15/04/2013 :  09:19:54 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    Merhaba Arkadaşlar

ben kayseride boya,panel kapı,mutfak dolabı üreten bir firmada dış ticaret sorumlusu olarak çalışıyorum.
    ırakta bizim ürünlerimiz satacak ,pazarlıyacak kişilerle tanışmak istiyorum.
    22 nisandan itibaren 2 hafta ırak'a ziyarette bulunacagım .
    ilgilenenler muratsen@aymetgrup.com.tr adresine veya +90 549 449 1035 nolu telefondan bana ulaşabilirler

Saygılarımla
    Murat Şen
    murat şen
    aymet boya mob. san. ve tic. a.ş
    0549 449 10 35

Yerleşim : Türkiye / Kayseri  |  Meslek : İthalat / İhracat
    mali.ozyapar
    Yeni Üye

Toplam 72 yazı
    17/04/2013 :  18:54:22 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    ırak ile ilgili uzun zamandır forumlarda paylaşımlarda bulunuyordum. yaklaşık 5 aydır açmış olduğum bir adres var. portalın ismi IRAK İŞ DÜNYASI . ırak hakkındaki birçok bilgi ve paylaşımı bulabilirsiniz. görüşmek üzere

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Esnaf
    mali.ozyapar
    Yeni Üye

Toplam 72 yazı
    18/04/2013 :  07:29:37 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    ırak ile ilgili uzun zamandır forumlarda paylaşımlarda bulunuyordum. yaklaşık 5 aydır açmış olduğum bir adres var. portalın ismi IRAK İŞ DÜNYASI . ırak hakkındaki birçok bilgi ve paylaşımı bulabilirsiniz. görüşmek üzere

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Esnaf
    musaduran66
    Yeni Üye

Toplam 4 yazı
    27/01/2018 :  02:25:36  Alıntı
    Irak a kuru sogan gondere bilirmiyiz
    musa

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Sanayici
    barishank
    Üye

Toplam 432 yazı
    28/01/2018 :  22:50:18 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    https://pamukseker.org/
    ürünlerimizi bölgenizde satabilirsiniz.
    pamuk şeker ve patlamış mısır
    0543 723 76 77

Yerleşim : Türkiye / Denizli  |  Meslek : Mühendis
    echk
    Yeni Üye

Toplam 9 yazı
    06/02/2018 :  20:09:23  Alıntı
    Irak'ın durumu çok kötü. Terör örgütü piyasaya çıktığından beri, o bölgelerde durum kötü.

Erbil-Süleymaniye- Bağdat veya Irak'ın bir şehrinde yaşayıp, bizi bilgilendirecek üyeler var mı?

Son gelişmeler nasıl, petrol fiyatlarını yükselmesiyle piyasa da canlanma mevcut mu.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
    Gökmen Demet
    Üye

Toplam 433 yazı
    06/02/2018 :  22:31:20 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    Arkadaşlar aradan 5 sene geçmiş siz yazı yazmışsınız. Bence telefonları bile kapalı olabilir. dikkat edin oralar biraz riskli ama risk PARA demektir.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
    bahadir54
    Yeni Üye

Toplam 66 yazı
    07/02/2018 :  10:19:05  Alıntı
    ırakta bağdat ve erbilde müşterilerimiz var. iki bölgeyede mal satıyorum. genel olarak problemli bölgeler. ama nakliyeciniz iyi olursa sorun yaşamıyorsunuz. bizim nakliyecinin maşallah o tarafta çözemediği hiç bir iş yok. o tarz insanlarla çalışırsanız genel olarak ticaretiniz devam ediyor.
    Bahadır KARA

Yerleşim : Türkiye / Sakarya  |  Meslek : İthalat / İhracat

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
    • Varolan yazılara yorum yapabilir,
    • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

8.2 saniye.
    21:34:00, 26 Nisan 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım