Devren Kuruyemiş Dükkanı - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Devren Kuruyemiş Dükkanı

ahirzaman1453
Yeni Üye

Toplam 16 yazı
08/10/2010 :  03:39:10 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

ben devren kuruyemiş dükkanı almak istiyorum satan adam 2,5 yıldır yapıomuş bu işi ve kirası 120 lira.dükkanın bulunduğu yer hızla gelişmekte ve o muhitde tek kuruyemiş dükkanı adam biraz sağlık sorunları ve uğraşamadığı için devrediyor.35 m2 dükkana 28 bin tl istiyor sizce almalımıyım.ben 23 yaşında askerliğini yapmış ve nişanlıyım ve açıktan dört yıllık fakülte okuyorum.elimde düğün için ayırdığım 8 bin lira kadar ssermayem var ve biraz pazarlık birazda krediyle girmek istiyorum ama bu resmi işlemler korkutuyor beni.daha önce bim marketlerinde çalıştım müşteri ilişkilerini az çok biliyorum.resmi prosüdür hakkında bilgisi olan varsa ne kadar masrafım olur bilgilendirirseniz çok sevinirim saygılar..
ahirzaman

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : Elektrik / Elektronik
redirect
Üye

Toplam 255 yazı
08/10/2010 :  21:54:46  Alıntı
Yaptığı ciro ne kadar ne kadarını kuruyemiş ve diğer ürünlerden ne kadarını sigaradan sağlıyor bunları bilmek gerekir
redirect

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Ticaret
lejyon55
Yeni Üye

Toplam 78 yazı
09/10/2010 :  01:32:54  Alıntı
arkadaşım resmi dediğin vergiye tabi olucaksın yazar kasanın beynini değiştireceksin belediye işyeri açma ruhsatı ve tekel maddesi yani sigara satma ruhsatı bunların hepsi tekel ruhsatı 500 civarı belediye ruhsatı orda degişirmi bilmem burda 380 öbür işlemler yazarkasa beyni 180, vergi ortalama 200 civarı yani sen bunlar için 1000-1500 arası ayır allah yardımcın olsun ama kuru yemiş dükkanı için o para çok bence en vazla 12000-16000 arası güzel bir yer alınır

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama
orkinos
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
04/11/2010 :  09:29:23  Alıntı

arkadaşlar bende bir kuruyemiş dükkanı açmak istiyorum. kuruyemiş çeşitleri - lokum çeşitleri-kurumeyve falan bulunduğum semt 40 bin nüfuslu bir yer. dükkan 55 mkare. kirası 1000 tl. burada tam teşkilatlı bir kuruyemişçi yok. sadece tekel bayileri üçbeş çeşit satıyor. ben tekel açmıyorum. sadece yukarda bahsettiğim çeşitleri alcam. dükkan cadde üzeri bir yer. bana ilk etapta tezgah-reyon- ürün çeşitleri kaça mal olur. iyi iş yaparmıyım. önerilerinizi bekliyorum

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Diğer

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

2.38 saniye.
15:51:17, 29 Nisan 2024, Pazartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım