Arnavutluk'ta Yaşamak İstiyorum. - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Arnavutluk'ta Yaşamak İstiyorum.

Allesverloren88
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
11/09/2010 :  15:28:47 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhaba ben yakın zamanda arnavutluğa gidip yatırım yapmak istiyorum.Sermaye şirketi kurup türkiyeden mal alıp arnavutlukta pazarlamak istiyorum.Orada yaşayan veya bilgisi olan arkadaşların bana oradaki şirket prosedürlerini ve gerekli olan minimum sermaye miktarını vergileri ve iş ahlakı konusunda bilgilendrci cevap verilirse sevinirim.Ayrıca oturma ve çalışma vizesi almak nasıl oluyor.teşekkürler.
allesverloren

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Satış / Pazarlama
axilleas
Yeni Üye

Toplam 35 yazı
13/09/2010 :  18:28:19  Alıntı
Arkadasim merhaba.Ben yunanistanda yasiyorum.Burada belki 700.000 arnavut gocmen yasiyor.Bir o kadarda
italyada var.Zaten arnavutlugun nufusu sanirim 5 milyon civari birseydi.Diyecegim o ki bu adamlar issizlik ve sefalet yuzunden ulkelerini terketmisler.Yunanlilar arnavutlari hic sevmiyorlar.Burada her turlu pis isi yapmislar geldiklerinde.cinayet ve soygun gibi.Cok guvenebilecegin tipler degil.Eger illaki orada birseyler yapacagim dersen once bir git gor derim.Arnavutluk tc vatandaslarindan vize istemiyor.isin gucun rast gitsin.

Yerleşim : Yunanistan / Kandiye  |  Meslek : Serbest meslek
emzar45
Üye

Toplam 920 yazı
16/09/2010 :  12:16:44 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
başarilar dilerim arkadaşim. cesaretine de hayran kaldim.saygilarimla emzar nebieridze www.granitsanat.com
YAŞAMAK İÇİN SAVAŞ,SAVAŞMAK İÇİN YAŞA...
TİCARET! Cesaret, Sermaye, Azim, Güven ve Sabir işidir.
Birlik ve ilkler daima kazanır.

http://granitsanat.com
https://www.facebook.com/granitsanat
http://engramac.com
email:granitsanat@hotmail.com
05427672476

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : İmalat
34salih
Yeni Üye

Toplam 9 yazı
16/09/2010 :  14:38:52  Alıntı

Allesverloren,

Kalan paranı da verloren yapma
Eğer paran varsa çar çur etme beni ara görüşelim
kon.34@hotmail.com

MfG
Salih

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İthalat / İhracat
aybek
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
16/09/2010 :  16:06:57  Alıntı
.......

Yerleşim : Özbekistan / Tashkent  |  Meslek : Esnaf
aybek
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
16/09/2010 :  16:10:59  Alıntı
.........

Yerleşim : Özbekistan / Tashkent  |  Meslek : Esnaf
Mustafa1967
Yeni Üye

Toplam 73 yazı
20/10/2010 :  22:02:58  Alıntı
Sayin Arkadasim Arnavutluk gelecek 10 Yil icerinde parlak bir gelecek bekliyor. Fikrinden vazgecme. Cevremde Arnavut arkadaslarda bana Arnavutlukta Yatirim fikrini verdiler. Önümüzdeki 1- 2 ay icerisinde bizzat yerinde bazi incelemelerde bulunacagiz. Gelismeleri takip etmek istersen email adresime not birak. Mutlaka sana döneriz. Arnavutluk YYYYYunanistan ve Bulgaristanin Pencesinde oynamak istedigi bir Ülkedir. Kesinlik bunlara teslim olmayacak. Pristina Havalimani misal Türk Girisimcilerin elindedir. Bilgine
mustafa

Yerleşim : ALMANYA / Würzburg  |  Meslek : İthalat / İhracat
hjeker
Yeni Üye

Toplam 29 yazı
02/01/2012 :  02:16:47 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
arkadasim arnavutlukta yatirim fikri cok iyi ve parlak bir fikir ama yasam sosyal acidan pek iyi degil oncelik ile suc orani cok fazla ve polisi inanilmaz rusvtci turkiyede yasiyor san gidis gelis yap derim disticaret sirketlerine vergi ve mali denetim yok bir nevi off shore uygulama. orman urunleri ve deri ticareti bakimindan asiri bir potansiyel var ben bu konuda faliyet gosteriyorum su anda arnavutlukta ayrica italya ve avusturya ile serbest ticaret antslasmasi var cinde veya hindistanda ucuza urettirtigin bir mali arnavut menseili olarak bu pazarlara sokabilirsin
hjeker

Yerleşim : Norveç / Oslo  |  Meslek : İthalat / İhracat
asyadan
Yeni Üye

Toplam 56 yazı
02/01/2012 :  12:22:07  Alıntı
Eger ALLESVERLOREN yapmissan ne ile orada is yapacaksin?

Yerleşim : Endonezya / Jakarta  |  Meslek : Serbest meslek
Andi
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
12/03/2014 :  13:01:29  Alıntı
Merhabalar!
Hala Arnavutluga yerlesmediysen ve gelip is yapmak istiyorum diyorsan, ben bu konuda yardimci olabilirim, Ben Arnavutum Turkiyeden Endustri Muhendisi olarak mezun oldu, bana istedigin zaman ulasabilirsin, email adresimi ve cep no brakiyorum: andi_metaj@hotmail.com, 00355692737569
Andi

Yerleşim : Arnavutluk  |  Meslek : Hazır giyim
ertugrulpasa
Yeni Üye

Toplam 35 yazı
13/03/2014 :  18:29:10  Alıntı
arkadasim butun yorumlari okudum her arkadasim kendi gozlemlerini cok guzel ozetlemis. arnavutluk enver hocanin yikilmasinin ardindan cok zorlu bir surec gecirmis olup halki cogunlukla sefalet icindedir. simdilerde avrupa birligi serbest dolasim hakki vermesiyle biraz nefes almislardir. suc isleme orani cok yuksek olup romanya ve bulgarisatan gibi yatirim yapma riskinin en yuksek oldugu ulkelerin basinda gelir. bana birsey olmaz mantigi gutmuyorsan gence uyak dur, illaki yatirim yapacaksan yunanistan a gel derim....
pasa

Yerleşim : Yunanistan / Atina  |  Meslek : Satış / Pazarlama
Andi
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
15/03/2014 :  13:32:19  Alıntı
Erturul Pasa icin:

Arnavutluk senin yazdigin gibi bir ulke kesinlikle degildir, disardan gelen yatirimcilar icin buyuk kolayliklar saliyor. Arnavutlikta istedigin gibi sokakta dolasabilirsin ve kimse sana karismaz, nereli olursan ol, hele Turksen saygi duyarlar, Yunanistandataki gibi degil, Yunanlari iyi tanirim, simdi ne halde olduguni da iyi bilirim, yakin bir zamada bize calismaya gelecekler, zamaninda bizimkiler onlara gitigi gibi, dunya yuvarlaktir unutma. Senin bahsettigin Arnavutluk cok eskilerde kaldi, simdi biz Avrupa Birligine dogru ilerliyoruz......
Suc isleme orani da Turkiye`den farkli degildir, Istanbulda 10 sene Egitim aldim, ufak tefek criminal seyler oluyor, ama bunda buyutulecekbir sey yok, korkulacak bir oran da degildir.
Sahsen Arnavutluga yatirim yapmak isteyen herkeze tavsiye ediyorum........ inanin karli cikacaksiniz
Andi

Yerleşim : Arnavutluk  |  Meslek : Hazır giyim
Eymen mete
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
18/09/2017 :  06:04:48  Alıntı
Malesef cok sacmalamis egrugrul Andi kardesim ise cok dogru, Ben bir Turk olarak 10 yilddan fazla burdayim ve kesinlikle arnavutluk kadar give Ilir bir yer avrupada dahi yoktur gelen arkadaslara Tavasi'ye ederim her sekilde her Tur iste her Alanda yatirim guvenle yapilacak bir ulkedir cep Numaram 00355674063310 yatirim icin gelmek isteyen her kes ulasabilir
Murat macit

Yerleşim : Arnavutluk / Tiran  |  Meslek : İletişim

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

5.93 saniye.
22:01:10, 26 Nisan 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım