Kuruyemişçi İçin Bilgi - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Kuruyemişçi İçin Bilgi

baytrade
Üye

Toplam 127 yazı
15/08/2010 :  21:45:18   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

arkadaşlar 20000 tl sermayem var küçük bir kuruyemişçi açmayı düşünüyorum ancak bu işi daha önce yapmadım nasıl yapılır kuruyemiş nerdenalınır param yeter mi bu konuda bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim.
ticaret ticaret ticaret

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Emekli
halil45
Yeni Üye

Toplam 55 yazı
16/08/2010 :  22:11:12  Alıntı
kuruyemişci açacağın yerin konumu çok önemli hızlı satış yapabileceğin ayaküstü akşam insanların işlerinden evlerine dönerken alıp gececekleri bir yer seçmelisin araç trafiği olan bir yerde isen dükkanın önünde bi kaç arabanın park edip alışveriş yapabileceği durumda tutmalısın kuruyemiş satışının %80 i cuma, cumartesi, pazar günleri olur ısıtıcılı kuruyemiş tezgahın kaliteli uzun en az 24 çeşit kuruyemiş teşhir edebileceğin parlak camlı temiz ve gösterişli olmalı bu çok önemli ayrıca sana karışık kuru meyve kokteyli ve lokum türü ürünleri teşhir edebileceğin ısıtıcısız paslanmaz krom çerçeveli cam bir dolap lazım kurukahve satışı da yapabilirsin bunun yanında raflarda çeşitli şekerlemeler olabilir kavanozlar içerinde kuruyemiş toptancıları çok ama birisine bağımlı kalma aldığın malı seçerek al kimininin çekirdeği iyidir ondan sadece çekirdek alırsın kiminin antep fıstığı her zaman tat seç iriliğini dikkat et ve öyle al her zaman antep aldığın toptancının malı hep aynı olmaz bir hafta küçük taneli gelir bir hafta fazla büyük taneli gelir tadı olmaz çok dikatli seçmen şart kuruyemiş toptancılarının hemen hemen hepsi 15-30 gün arası cari açık hesap çalışırlar dolayısıyla 20 000 tl sermayenin en az 15.000 tl sinin dükkanın tecrisatına ve dekoruna harca dükkanı spot ışıklarla şıkır şıkır göster hayırlı işler

Yerleşim : Türkiye / Manisa  |  Meslek : Serbest meslek
redirect
Üye

Toplam 255 yazı
16/08/2010 :  23:08:24  Alıntı
Yok abicim sen 15.000 teçhizata harcayıpda paranı hmen çarçur etme. Ayrıca açık hesap çalışan firmaların hiçbiri seninle ilk önce ticaret yapmdan açık hesap çalışmaz. Senin öncelikli ilk işin dükkanın içine uyucak malı güzel teşhir edebilen bir kuruyemiş dolabı alman. Soğuk bölmeside olsun ki lokum vs. koyabilesin. Rafların öncelikle mobilya olması lazım.

redirectyasam@hotmail.com eklersen görüşelim. Bende hiç anlamama rağmen kuruyemiş dükkanı açtım. Dükkanım iç resimlerini gönderebilirim. Ayrıca biraz daha detaylı bilgi sunabilirim. Paranı boş yere çar çur etme.
redirect

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Ticaret
baytrade
Üye

Toplam 127 yazı
19/08/2010 :  12:38:30 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için teşekür ederim
redirect arkadaşım ekliyorum
ticaret ticaret ticaret

baytrade
Üye

Toplam 127 yazı
20/08/2010 :  17:31:31 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
redirect seni ekledim msnim naimdemirel@hotmail.com
ticaret ticaret ticaret

redirect
Üye

Toplam 255 yazı
20/08/2010 :  18:01:56  Alıntı
bana herhangi bir davet gelmedi. Bende seni ekliyorum
redirect

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Ticaret

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

3.45 saniye.
15:44:11, 29 Nisan 2024, Pazartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım