Ev Alip Gunluk Kiralamak - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Ev Alip Gunluk Kiralamak

meleti
Üye

Toplam 300 yazı
21/09/2010 :  15:23:27 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

http://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-satilik-daire-beyoglu-galata-kulesi-civarinde-satilik-sifir-daireler/detay?

Sizce ustdeki daireyi 250.000tl ye pazarlikla alip ya da muadili bir daireyi asagi yukari ayni paralara, icini luks doseyip gunluk olarak turistlere falan kiraya vermek nasil fikir ?

Bu civarda bir parayi bu sekilde baglamaya deger mi sizce ? Gunlugu 100euro'dan kiralansa..

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Serbest meslek
akinselcuk
Editör

Toplam 5590 yazı
01/07/2010 :  23:39:34 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
İyi fikir de müşteri bulmak için piyasaya çıkmak gerek. Bu durumda otelciliğin bütün gereklerini yerine getirmek gerek. Ayrıca günlük 100 Euroya Hyatt Regency de konaklamak mümkün. Tek daireye karşılık bütün otelin konforu . . .

tamnland.com

Yerleşim : Türkiye / Türkiye  |  Meslek : Diğer
gencdenizli.net

Üye

Toplam 149 yazı
02/07/2010 :  00:01:08 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Ege Üniversitesi civarında görüp Denizli'de üniversite döneminde hep yapmak istediğim ancak her vakit kötü amaçlar için kullanmaya uygun olduğu için gerçekleştirmediğim fikrim. Bence üniversitelerin herhangi biri civarında uygun fiyata ev bulup üniversite çevresinde duvarlara küçük afişler yapıştırarak acayip müşteri çekebilirsiniz. Hatta 400 TL'ye ev bulup günlüğü 60 TL 'den öğrencilere verseniz pek uğraşmadan kendinizi döndürürsünüz. Doğum günü partileri, dışardan gelenlerin konaklamaları, yurttan sıkılıp takılmak isteyen vb yüzlerce öğrenci sizi arayacaktır :)
İstanbul gibi yerde hiçte fena fikir değil.
http://www.gencdenizli.net - Kişisel Blog Sitem

Yerleşim : Türkiye / Denizli  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
akinselcuk
Editör

Toplam 5590 yazı
03/07/2010 :  01:28:10 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

Ülkemizde bunu ticari yasal bir zemine oturtabileceğinizi sanmam. Ama aslında iyi fikir.
tamnland.com

hiziyin
Yeni Üye

Toplam 78 yazı
03/07/2010 :  12:48:29  Alıntı
Meleti hesap yapmalısın
365x100=36500 euro 1 yılda yapıyor, yılda yaklaşık 70 bin, 4 yıl uğraşsan 280 bin anca kendini amorti eder, ki sende uygun görürsün ki her gün müşteri bulman imkansız, ve sadece bir apartman dairesi..
gencdenizli.net in fikri olabilir gibime geliyor uğraşılırsa..

Yerleşim : Türkiye / Adana  |  Meslek : Ticaret
dortler21
Üye

Toplam 815 yazı
03/07/2010 :  13:42:18 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
kardeş iş ticariye girdiğinden apartman sakinleri kabul etmez birde garsoniyere girer bazıları kötü amaçla kullanır ki o daireyi sonra 10000 liraya da satamazsın ve en önemlisi pansiyon statüsüyle iş yapacaksın vergi ödeyeceksin.

valla birde otelde sıcak su telefon tv temizlik vrken kimse kira ödemez ve en önemlisi advantage puanlarımla tatili 4 katla çarpıp birçok kredi kartının özelliği öyle.. 100 liram 300 lira olur holiday inn de 2 gece kalırım senin fiyatınla
dortler

Yerleşim : Türkiye / Diyarbakır  |  Meslek : İletişim
meleti
Üye

Toplam 300 yazı
10/07/2010 :  15:30:00  Alıntı
Cevaplariniz icin tesekkurler, bunu yapan cok var, kimi isi abartip komple apartmanin her dairesini ayri ayri kiraliyor.Ben bu yerlerde cok kaldim ondan biliyorum, otellerde de kaldim 5 yildizli istanbulda.The marmara'nin bile standart odasi 15-20m2 kare birsey yerinden kipirdayamiyorsun, bunaltici, bu evler m2 acisindan cok buyuk oldugundan tercih ediliyor ayrica icinde her konfor da var.Ornege bakin asagida ki mesela;

http://www.4floorsistanbul.com/

meleti
Üye

Toplam 300 yazı
10/07/2010 :  15:33:18  Alıntı
Ayrica;

http://www.sahibinden.com/search.php?a=6&&b[pricecurr]=1&b[lrt]=1&b[country_id]=1&b[city_id]=34&b[location_data]=town_419&b[region_id]=0&b[uncompleted]=0&b[whole_word]=1&b[date_type]=date_first_activated&b[adswithphoto]=1&b[page]=1&b[sort_field]=date_first_activated&b[sort_order]=desc&c2=16621&c=16621&sGaleri=1

akinselcuk
Editör

Toplam 5590 yazı
10/07/2010 :  19:02:16 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Örneğin : www.villadatatil.com

Gerçi bunlar evleri satın almamış. Sahipleriyle anlaşma yapıp kiraya veriyorlar. Ama başarılı bir organizasyon.
tamnland.com

mmyuce
Yeni Üye

Toplam 11 yazı
20/09/2010 :  17:45:36 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
bundan yapan çok var girin sahibinden.com a günlük kiralıklara bakın

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
orhan ay
Üye

Toplam 145 yazı
20/09/2010 :  21:53:54 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Bence bizim örf ve adetlerimize göre biçimsiz bir iş. Siz günlük verirsiniz çift saatlik kullanır bir sonraki müşteri size telefon açar gelin lütfen şu peçeteleri vesayreleri temizleyinder!

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İmalat
brstskn
Yeni Üye

Toplam 71 yazı
21/09/2010 :  15:23:27 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
aynen öyle zengin çapkınlar için bulunmaz mekan olur.diğer adı garsoniyer.sende parayı afiyetle yersin.
iş fikirleri

Yerleşim : Türkiye / Kırklareli  |  Meslek : Esnaf
Toptanelektroni
k

Yeni Üye

Toplam 77 yazı
22/12/2010 :  22:54:54  Alıntı
Şu an bursada günlük ev kiralama işi yapıyorum.Bu konuda görüşmek isteyen ev sahipleri telefon numaralarını bırakırlarsa dönüş yaparım.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

6.14 saniye.
15:34:08, 2 Mayıs 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım