Ticaret Yapmak İstiyorum Diyenler Mutlaka Okuyun - Sayfa 4 - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Ticaret Yapmak İstiyorum Diyenler Mutlaka Okuyun
 4 

7byumut
Yeni Üye

Toplam 31 yazı
18/06/2010 :  10:56:09 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhaba arkadaşlar

Konu : Yeni İş fikri
Alan : Petshop İmalat
Ürün : Türkiye'de üretilmeyen ama çok satan bir ürün.

Kendi işini kurmak, imalat yapmak, sermayesi küçük ama özveri ile çalışırım diyenler için kaçırılmayacak bir fırsat.

Pet sektörü Türkiye'de Krizden etkilenmeyen nadir sektörlerden biri. Ürünleri çok pahalı kullananlar bilir. Bu sektörün ürün satışının %90 ı ithal. bunların içinde bir tanesi var ki herhalde hammadesinin en çok bulunduğu ülke Türkiye. Ama ürün ya uzakdoğudan yada İtalyadan getiriliyor. Türkiyede asla üretimi ve üreticisi yok.

Bu ürün Piyasa satış fiyatı : 6TL-10TL arasında değişiyor. Toptan pazarda : 3TL-3,5TL arasında. Siz ise tüm giderleri dahil olmak üzere 15 kuruşa mal edeceksiniz.

Nasıl mı?

Bir süre önce bu işe yoğunlaştığımda üretimi yapacak bir makina tasarladım. Yurtdışındaki sistemleri örnek alarak özgün bir tasarım. Üretim için sadece fazla yer kaplamayan yaklaşık 150 Kg ağrılığındaki bu makina yeterli. Fakat eşimin tayini dolayısı ile şu an çok hevesle başladığım bu işi yapabilecek durumda değilim. Elimde tüm doneler mevcut. Hammadde temini, Pazarı, Hazır müşterileri vs. gibi.

Üretimi düşünen arkadaşa
Makina
Hammadde
İmalat eğitimi
Ambalaj ve tasarımı
Pazarı konularında yeter miktarda yardımcı olabilirim.

Tabi benim öncelikli amacım 5 ay kadar uğraşla ortaya çıkardığım makinayı satmak ve alan arkadaşın benim yarım bırakmak zorunda kaldığım bu işte huzurlu para kazanması.

Yatırım gözünüzü korkutmasın
30 metre kare bir alan (tüm üretim ve stok için)
1 makina
Hammadde ve ambalaj yeterli.
Makine için düşündüğüm rakam 6500TL (inanın sadece maliyeti ben bunu üretip satan biri değilim.)
Diğerleri içinde elinizde 3500 TL niz olsa bol bol yeter.
Personel ihtiyacı duymazsınız.

Sonuç olarak 10bin TL param var. Dürüst ve kazançlı bir iş yapmak emeğimle para kazanmak istiyorum diyorsanız. Aylık 5 bin TL geliri gönül rahattlığı ile garanti ediyorum.

Fikre ilgi duyanlar lütfen site üzerinden ulaşsınlar.

Ürünün ne olduğunu sadece yapmak konusunda beni ikna eden arkadaşla paylaşacağım. Amacım bu işi yapan kişinin haklarını korumak. Ve asla ürünle ilgi tekrardan ben yada benim temas edeceğim kimse ilgilenmeyecek garantisi ile. Bu konuda yazılı garanti verilir.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Mühendis
akcaymetal
Yeni Üye

Toplam 74 yazı
30/11/2014 :  17:33:38  Alıntı
Bilgi lütfen. akcaymetal@mynet.com

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Serbest meslek
Omaruslu
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
05/02/2016 :  17:13:28  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - 7byumut
Merhaba arkadaşlar

Konu : Yeni İş fikri
Alan : Petshop İmalat
Ürün : Türkiye'de üretilmeyen ama çok satan bir ürün.

Kendi işini kurmak, imalat yapmak, sermayesi küçük ama özveri ile çalışırım diyenler için kaçırılmayacak bir fırsat.

Pet sektörü Türkiye'de Krizden etkilenmeyen nadir sektörlerden biri. Ürünleri çok pahalı kullananlar bilir. Bu sektörün ürün satışının %90 ı ithal. bunların içinde bir tanesi var ki herhalde hammadesinin en çok bulunduğu ülke Türkiye. Ama ürün ya uzakdoğudan yada İtalyadan getiriliyor. Türkiyede asla üretimi ve üreticisi yok.

Bu ürün Piyasa satış fiyatı : 6TL-10TL arasında değişiyor. Toptan pazarda : 3TL-3,5TL arasında. Siz ise tüm giderleri dahil olmak üzere 15 kuruşa mal edeceksiniz.

Nasıl mı?

Bir süre önce bu işe yoğunlaştığımda üretimi yapacak bir makina tasarladım. Yurtdışındaki sistemleri örnek alarak özgün bir tasarım. Üretim için sadece fazla yer kaplamayan yaklaşık 150 Kg ağrılığındaki bu makina yeterli. Fakat eşimin tayini dolayısı ile şu an çok hevesle başladığım bu işi yapabilecek durumda değilim. Elimde tüm doneler mevcut. Hammadde temini, Pazarı, Hazır müşterileri vs. gibi.

Üretimi düşünen arkadaşa
Makina
Hammadde
İmalat eğitimi
Ambalaj ve tasarımı
Pazarı konularında yeter miktarda yardımcı olabilirim.

Tabi benim öncelikli amacım 5 ay kadar uğraşla ortaya çıkardığım makinayı satmak ve alan arkadaşın benim yarım bırakmak zorunda kaldığım bu işte huzurlu para kazanması.

Yatırım gözünüzü korkutmasın
30 metre kare bir alan (tüm üretim ve stok için)
1 makina
Hammadde ve ambalaj yeterli.
Makine için düşündüğüm rakam 6500TL (inanın sadece maliyeti ben bunu üretip satan biri değilim.)
Diğerleri içinde elinizde 3500 TL niz olsa bol bol yeter.
Personel ihtiyacı duymazsınız.

Sonuç olarak 10bin TL param var. Dürüst ve kazançlı bir iş yapmak emeğimle para kazanmak istiyorum diyorsanız. Aylık 5 bin TL geliri gönül rahattlığı ile garanti ediyorum.

Fikre ilgi duyanlar lütfen site üzerinden ulaşsınlar.

Ürünün ne olduğunu sadece yapmak konusunda beni ikna eden arkadaşla paylaşacağım. Amacım bu işi yapan kişinin haklarını korumak. Ve asla ürünle ilgi tekrardan ben yada benim temas edeceğim kimse ilgilenmeyecek garantisi ile. Bu konuda yazılı garanti verilir.

G.muslu

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : Öğrenci
dogancancavuslu

Yeni Üye

Toplam 34 yazı
28/02/2016 :  13:22:48  Alıntı

Lutfen geri donus yaparmisiniz. Kendi fabrikamizda var ben universite son sinif ogrencisiyim sermayemde var bu isi yapmak isterim detayli bilgi almak istiyorum. dogancancavuslu@gmail.com

Yerleşim : Türkiye / Zonguldak  |  Meslek : Ticaret
akgunhas
Yeni Üye

Toplam 13 yazı
31/03/2016 :  22:54:05  Alıntı
Yeni fikirlere ve girişimlere başarısız olsalar dahi açığım, bu bağlamda birkaç deneyimimde oldu ve iyi sonuç aldım. Bu bünlerde küçük ölçekli bazı işleri inceliyorum sizinle de görüşmek isterim. Ayrıca Projenizin tutacağını düşünürsem işte GÖNLÜNÜZ kalmasın diye birlikte bile yürütebiliriz. Mesaj ve mail gönderebilirseniz memnun olurum.
532 3607683
akgunhas@gmail.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
ersuha35
Yeni Üye

Toplam 47 yazı
01/04/2016 :  13:30:11  Alıntı
olsa olsa dana kamışı sarma makınasıdır

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Diğer
cemreberat
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
16/06/2016 :  21:55:49  Alıntı
özelden size msj attım ciddiyim ve ürün elinizdeyse eğer en kısa sürede sizinle bir araya gelmek isterim bekliyorum

Yerleşim : Türkiye / Adana  |  Meslek : Muhasebe
cemreberat
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
16/06/2016 :  22:06:35  Alıntı
bu arada msn adresim hakancemreberat@hotmail.com mail yollarsanız sevinirim

Yerleşim : Türkiye / Adana  |  Meslek : Muhasebe
Sancaktarrr
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
24/08/2017 :  05:52:40  Alıntı
Selamın Aleyküm Hocam sancaktar_bllgr@hotmail.com adresine mail atabilir misiniz...
SanCaKTaR

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : Elektrik / Elektronik
smart27
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
25/08/2017 :  00:21:01  Alıntı
smartboy-1985@hotmail.com detaylı bilgi almaktan memnun olurum
Gökhan

Yerleşim : Türkiye / Gaziantep  |  Meslek : Satış / Pazarlama
bahadir54
Yeni Üye

Toplam 66 yazı
05/09/2017 :  17:20:57  Alıntı
merhabalar,

merak ettim 2010 yılında açılan bir başlık. bu işe yatırım yapan oldu mu acaba?
herkes detaylı bilgi istemiş, işi yapan arkadaş var mı?
Bahadır KARA

Yerleşim : Türkiye / Sakarya  |  Meslek : İthalat / İhracat
msfkaderli
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
26/12/2017 :  23:02:44  Alıntı
Selam hocam bilgi alabilirmiyim mail adresimle itibata gecerseniz sevinirim msfkaderli@windowslive.com.
msfkaderli

Yerleşim : Türkiye / Konya  |  Meslek : Memur

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

5.48 saniye.
17:22:48, 28 Mart 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım