Ptt Acente Komisyon? - Sayfa 2 - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Ptt Acente Komisyon?
 2 

hakanlopez
Yeni Üye

Toplam 84 yazı
19/03/2010 :  04:54:48 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhaba iyi günler arkadaslar postaneler artık ozellesti. Kasaba ve köylerde ptt acentesi acmak isteyen gercek ve tuzel kişiler acente açabilme hakkına sahip oldular benimde boyle bir dusuncem var ve ne kazanırım tam olarak bilmiyorum ozellikle posta dagıtım hizmetlerinde adet basına ucret alırmıyım
Mektup dagıtma adet basına
Telefon faturaları dagıtma adet basına
Kredi Kartları dagıtımı
Adliyeden gelen bildirimler
Kargoyu sahibine teslim etme gibi dagıtım hizmetlerini yaptıgımda adet basına ne kadar ucret alırım yardımcı olabilecek arkadaslar varmı her tarafta arastırdım bulamadım…

Yerleşim : Türkiye / Manisa  |  Meslek : Serbest meslek
aviregal
Yeni Üye

Toplam 31 yazı
14/01/2013 :  22:49:53  Alıntı
denizcetin11
üsenmeden yazdıgın yorum için cok tesekkur ederim....
universite hayatini yasamadim cok seyler kacirdigimi dusunuyorum

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Esnaf
denizcetin11
Yeni Üye

Toplam 13 yazı
15/01/2013 :  22:59:04 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
ben arabamin yakit giderlerini yazdiriyorum.
The İşsiz-

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Diğer
denizcetin11
Yeni Üye

Toplam 13 yazı
29/01/2013 :  07:49:10 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

alinan komisyon ucretleri ortalama elli kurus artmis kesin zenginiz artik acente arkadaslar :)
The İşsiz-

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Diğer
cemalnuri
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
04/12/2013 :  12:08:57  Alıntı
arkadaşlar bu ara çok baskı yapıyorlar üzerimize.

1. Skandal : Hem acentayı hiç kapatmayacaksınız diyorlar, hem de parayı merkeze kendiniz teslim edeceksiniz diyorlar. Sinirlenmemek elde değil.

2. teferruat : Ani baskınlar yapıp atıyorum 6 bin lira işlem yapılmışsa onu istiyorlar. Tabi sizde o kadar para çıkışmayınca da 'beyefendi bizim paramızı kendi işinizde kullanma hakkınız yok. böyle devam ederseniz sözleşmenizi feshetmek zorunda kalacağız vs...' diyorlar.

zaten bu işe yeltenen küçük esnaf, bir de gırtlağımızı sıkmaya bunlar kalkıyor. sizlerin de başına geliyor mu benzer hadiseler?
cCc

Yerleşim : Türkiye / Kayseri  |  Meslek : Diğer
szrerylmz
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
23/06/2014 :  13:06:51  Alıntı
arkadaslar hrkze kolay bn byk br sehrın beldesınde oturuyorum bu beldeye baglı 20 kusur civarında koy ve mezra var acaba bende bır acente acsam nasıl br potansıyel yakalayabılırım bılgı verebılırmısınız
szrerylmz

Yerleşim : Türkiye / Manisa  |  Meslek : Ticaret
szrerylmz
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
23/06/2014 :  13:10:27  Alıntı
arkaslar kolay gelsın bn buyuk bır sehrın beldesınde ıkamet edıyorum ve bu beldeye baglı 20 kadar koy bulunmakta acaba bende bır acente acsam nasıl bır potansıyel yakalaybılırım sımdıden tesekkurler
szrerylmz

Yerleşim : Türkiye / Manisa  |  Meslek : Ticaret
denizci55
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
16/10/2014 :  22:17:10  Alıntı
selamun aleyküm arkadaşlar deniz çetin bey ben samsundayım ptt başmüdürüyle telefonda konuştum il ve ilçeye vermiyoz dışarıya köylere beldelere felan diyo en aşağı 5.000 tl alırız buda teminat olur diye şimdi bu ptt benim kirama elektriğime suya vergime yardımcı oluyor mu ? bana aylık olarak ne verecek ? başmüdürden bi asgari lafı duydum gibime geliyo tam bilgi verirmisin ? şimdiden teşekkür ederim ...
erdem .y

Yerleşim : Türkiye / Samsun  |  Meslek : Denizci
mikaeldemir
Yeni Üye

Toplam 15 yazı
01/01/2015 :  20:06:25  Alıntı
konunun üzerinden baya süre geçmiş ama şu an ki şartlar nedir acaba ?

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Gıda
birmilyon
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
11/04/2015 :  15:24:11  Alıntı
ptt ile görüştüm hiç iş yapmasanız bile ptt size şuan 1100 tl artı yol parası veriyor ama bağkur,kira,elektrik,su vb size ait bana pek mantıklı gelmedi

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Esnaf
meleti
Üye

Toplam 300 yazı
12/04/2015 :  18:18:48  Alıntı
arkadaşlar ptt acetesinin dekorasyonunu ptt kendisi mi yapıyor ? aşağı yukarı ne kadara mal oluyor bir acentenin anahtar teslim maliyeti ?

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Serbest meslek
birmilyon
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
16/04/2015 :  14:25:58  Alıntı
dekorasyon değil de kullanacağın malzemeyi ptt veriyor masa sandalye bilgisayar vs. karşılığında depozito alıyor en az 5000tl teminat istiyor 2000 depozito 3000 limit tabi bu yerine göre değişebilir

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Esnaf
meleti
Üye

Toplam 300 yazı
19/04/2015 :  16:43:33  Alıntı
dükkanların dış cephe giydirmesi vs oluyor, atm yerleştirmek için vs. baya bir inşaat işi var.bizim karşımızda açıldı bir ay sadece inşaatı sürdü.bu masrafların bir kısmını ptt sübvanse ediyor mu acaba ?

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Serbest meslek
dyermaker
Yeni Üye

Toplam 24 yazı
07/11/2017 :  18:03:40  Alıntı
Bu iş hakkında detayli bilgi alabilirmiyim şu anda bayisi olan var mı?

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : Ticaret
zorlumarket23
Yeni Üye

Toplam 11 yazı
22/11/2017 :  20:12:18  Alıntı
Mrb ben bayılik almak istiyorum nereye başvuracak bilgi verırseniz sevinirim
zorlumarket23

Yerleşim : Türkiye / Elazığ  |  Meslek : Esnaf
zorlumarket23
Yeni Üye

Toplam 11 yazı
23/11/2017 :  09:04:28  Alıntı
Mrb ben bayılik almak istiyorum nereye başvuracak bilgi verırseniz sevinirim
zorlumarket23

Yerleşim : Türkiye / Elazığ  |  Meslek : Esnaf

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

7.03 saniye.
12:59:23, 26 Nisan 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım