Kutu Ayran Üretimi - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Kutu Ayran Üretimi

alimert
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
05/02/2007 :  14:06:38 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

arkadaşlar merhaba ben kutu ayran üretimi için bilgi istiyorum nasıl üretilir makinaları kaç paradır öncelikle küçük bir atölye kursam maliyeti ne olur bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Öğretmen
EFNAN
Yeni Üye

Toplam 36 yazı
06/02/2007 :  16:48:36  Alıntı
Arkadaşım ben sakarya süt ürünlerinde bir buçuk yıl çalıştım plasiyer tüccar olarak tüccar arkadaşımla çömlek te yoğurt yapmayı düşünmüştük gıda mühendisi bir arkadaşımız vardı bu yoğurt ayran işine yıllarını vermiş madi yönden dayanağımız olmadığından olmadı.yerini kurmaya kalksan belgelerini almak bile çok zor normal bir tesis 150/200 milyar arası gideri olur bilmem anlata bildimmi.
ysn

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Gıda
mustafa62
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
06/02/2007 :  19:58:38  Alıntı
cesaret kardesim 5500 dolar makınası gunde 1500 adet uretebılenı ıstanbulda bu makınaları satan yerler var

Yerleşim : Türkiye / İstanbul
alimert
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
06/02/2007 :  20:35:45  Alıntı

dersimli kardeşim ben büyük bir yer değil ilk etapta küçük bir atölye tarzında bir yer kurmak ve işi bir denemek istiyorum zaten tutarsa büyütürüm bu makinalarla ilgili detaylı bilginiz varmı resmi prosedür nasıl işler ayrıca kaç makina gerekli yoğurtb süt ayran için yaNİ TEŞEKÜR HOZAT80@MYNET .COM ADRESİNEDE YAZABİLİRSİNİZ.Bilmem adres verdim ama inşallah kurallara aykırı değildir teşekür dostlar

mustafa62
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
06/02/2007 :  21:22:19  Alıntı
BU MAKINA 1 PARCA HALINDE YOGURDU KENDI YAPIYOR AYRANI DOLDURUP AGZINI KAPATIYOR BEN BU KONUYLA 2 SENE ONCE İLGİLENDIM ISTANBULDA BAYRAMPASADA VE CIVARINDA SATILIYOR SANA VEREBİLECEGİM BİLGİ BU KADAR

EFNAN
Yeni Üye

Toplam 36 yazı
06/02/2007 :  21:51:37  Alıntı
Dünya teknolaji dünyası, fakat makinayı aldığın zaman istediğin verimi ala bilecekmisin baklım herkesin kafsında kurduğu bir hayali vardır inş umduğun gibi çıkar.sen nerde kurmayı düşünüyorsun bu yer,yakın bir yerse işin uzmanı bazı şahıslarla görüştüre bilirim istersen tabi ama, tlf vere bilirim görüşmen için .
ysn

alimert
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
06/02/2007 :  22:30:49  Alıntı
tuncelide yapmak istiyorum,benim derdim olay nasıl işliyor küçük bir atölye sütü dışarıdan alırım o kolay yoğurt makinası nasıl olur ayran nasıl yayılır ve dolum makinası nasıldır kaçyane basar bunların en cüzzi tutarı ne olabilir

mustafa62
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
06/02/2007 :  23:21:59  Alıntı
arkadasım 1 makına kazanı var sutu koyuyorsun yeterlı kadar suttozu koyuyorsun aksamdan sabaha kadar yogurt oluyor sabah dugmeye basıyorsun ayranıyapıyor bu arada dolum ve agzını kapama ıslemını otomatık olarak yapıyor ben satıcı degılım ama makınayı cok ınceledım 1500+2500 gıbı ureten makınalar var bılgı ve cesaret ıcın yazmıstım basarılar

EFNAN
Yeni Üye

Toplam 36 yazı
06/02/2007 :  23:52:01  Alıntı
Mustafa 62 arkadaşımız süt tozundan bahsediyor, ama süt tozu sütten palı onu söyliyim,tuncelida hayvancılık vardır ama yeterli sütü temin ede bilecekmisin kafanda kurduğun rakam ne günde kaç ayran mesala benim daha önce çalıştığım firma bir saatte bir milyon tane ayran kapasitesi var anlata bildimmi çoğu büyük firmalarda trakya bölgesini tercih ediyor bu yoğurt ayran süt konusunda sütün kalitesi önemli!sadece suyu katıp karıştırmak değil onu söylemek istiyorum sana ayran yoğurt konusunda ayranda mevsimine göre ekşime sorunları yaşıcaksın hayvanın yediği ot bile önemli onu anlatmaya çalışıyorum.
ysn

recep urhan
Yeni Üye

Toplam 17 yazı
03/04/2007 :  15:24:44  Alıntı
Arkadaşlar sütü pakette ,toprağı saksıda gören birisi olarak süt yatırımını kulaktan dolma öğrenmek istemeniz çok enterasan . Bu tür yatırım yapacak arkadaşlar için profesyonel danışmanlık veriyoruz . Gerekirse yatırıma sermaye sağla**** ortaklık tesis ediyoruz.Danışmanlık almak artık lüks değil kaybedeceğiniz , para itibar ve zaman bedava değildir.
recep urhan

Yerleşim : Türkiye / Tokat  |  Meslek : Satış / Pazarlama
BaDocenter
Yeni Üye

Toplam 14 yazı
12/04/2007 :  20:25:35  Alıntı
aslında ayran paketleme ve pazrlama işi iyi bir pazar.ve sıklıkla tüketilen bir ürün.özellikle yazın tüketimi bir hayli fazla.nereli olduğunu bilmiyorum.Şuan benimde kafamda ki tek iş bu .AYRAN ve YOĞURT üretim , pazarlama.PİYASA bu konuda biraz aç tabi benim ilimde bu böyle.BEN bu bölgede 3 ayda yatırımı kara gecirebilirim.piyasa hazr ve imalat yok burda.bende yatırımcılardan destek bekliyorum.bu KONUDADA KARARLIYIM:YATIRIM VE ORTAK ZİHNİYETLERDEN MESAJ veya TELEFON BEKLİYORUM:05324664804 badocenter@hotmail.com
Dünyada en büyük yoksulluk DOSTSUZ kalmaktır...En yükseğe erişmek için en alttan başlamak gerekirr..

Yerleşim : Türkiye / Muş  |  Meslek : Esnaf
protech
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
15/09/2007 :  23:27:59  Alıntı
bende bi zaman mandıraların isteğine uyup evde kendim paketleme ve dolum makinası yapıp çalıştırıp teslim ettim
sudan bahanelerle iade edip daha kotu bi makinayı pahalı olarak aldılar
bende sinirle zamanla parçalayıp hurdacılara sattım bi kaç parçası kald
bardak paketleme makinası biraz toparlanır ama makina pahalı olmaz diğer arkadaşların dediği gibi işi deva ettirebilme onemli
başladıysan Allah yardımcın olsun

Yerleşim : Türkiye / Eskişehir  |  Meslek : İmalat
TELEPATİ MAKİNA

Yeni Üye

Toplam 1 yazı
23/01/2008 :  02:58:52  Alıntı
TELEPATİ MAKİNA SAN. TİC. A. Ş.
Selam arkadaşlar,
Yoğurt dolum folyo ve kapak kapatma makinası ve ayran dolum ve folyo kapatma makinası satın almayı düşünen arkadaşların dikkatine!!!
Homojenize Yoğurt Dolum Folyo ve Kapak Kapak Kapatma Makinası ; 39.000-Ytl + KDV
Ayran Dolum Ve Kapatma Makinası : 17.650-Ytl + KDV

İlgilenen arkadaşların dikkatine fiyat ve ödeme hususunda yardımcı olmaya çalışırım.
Anadolu'daki girişimci arkadaşlara samimiyetle yardımcı olmak isterim.
Yeterki insanlarımız iş yapmak istesin gerisi el birliği ile gelir inşallah.

Saygılar

TELEPATİ A.Ş.
Yön.Kur.Başkanı
Özkan SERT
ÖZKAN

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
tizby
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
21/07/2009 :  21:18:27  Alıntı
bende değişik bir ayran yapmak üzerinde çalıştım olduda bunun içinde başlanğıçta 150*200 civarı bir sermaye gerekiyor iş adamlarına duyurulur ürünüm uluslar arası patent alabilecek bir konumda ilğilenenler cvp bkl.
y.k

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Diğer
ertu83
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
25/07/2009 :  23:59:25  Alıntı
arkadaşlar bu işin birde depolama ve sevkiyat sorunu vardır, bunu da göz ardı etmemeniz gerekir. umarım bunları göz ardı etmemişsinizdir.

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Öğrenci
hakan76
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
19/10/2009 :  10:54:48 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Merhaba arkadaşlar,

Ayran tesisi kurulumu ,üretim ve de paketleme ekipmanları ve ürünün üretimi ile ilgili bilgi verebilecek arkadaşlar veya bildikleri firmaların adreslerini veya iletişim bilgilerini gönderirlerse sevinirim. e-mail: ateshakan@hotmail.com

Teşekkürler
HAKAN

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Mühendis
exmali
Yeni Üye

Toplam 7 yazı
20/10/2009 :  16:06:03  Alıntı
Öncelikle selamlar. Ayran tat ve lezzet olarak türk mutfağında vazgeçilmez bir yere sahip. Bence güzel bir iş. Fakat bu işi bilenlerle görüşüp tesis için uzmanlardan yardım almalısınız.Bizle irtibata geçerseniz size ayran ve yoğurt ile ilgili tesis ve kurulum bilgisi verebiliriz.
Makina Müh.
Mehmet Ali Güzelordu

Yerleşim : Türkiye / Konya  |  Meslek : Mühendis
erkan12
Yeni Üye

Toplam 19 yazı
22/12/2012 :  11:28:38  Alıntı
erbilde satılık ayran yoğurt fabrikası tüm izinler alınmış pazarı hazır devretmek istiyoruz.
erkan 0532 680 85 12 / erkan12uzun@hotmail.com

Yerleşim : Türkiye / Adana
fatih chatawo
Yeni Üye

Toplam 82 yazı
23/12/2012 :  00:23:23  Alıntı
gazli ayran varmi Turkiye de?
fatih orman urunleri

Yerleşim : Rusya Federasyonu / St Petersburg  |  Meslek : İmalat
enbitane
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
28/02/2013 :  01:04:35 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
ayran makinası ve diğer tüm gıda makinaları için tıklayınız.Projeli anahtar teslimi imalathaneler uygun ödeme koşulu ve uygun fiyatlarla...
www.demasanonline.com
www.demasan.com

Yerleşim : Türkiye / Balıkesir  |  Meslek : Esnaf
Aslan A.
Yeni Üye

Toplam 7 yazı
09/11/2018 :  10:52:52  Alıntı
Asalamu aleykum! Teknoloji ve ayran üretim tarifi satabilen bir şirket veya mühendis arıyorum. Ekipman gerekli değildir, üretim Rusya'da süt fabrikasında başlatılacaktır. Ayran tadı hem Sütaş hem de Pinar firmalarına ya da daha iyi olmalıdır. Bana bir e-posta yazın ya da burada kendi e-posta, ben yazacağım.

Yerleşim : Rusya Federasyonu / Grozny  |  Meslek : İmalat

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

9.31 saniye.
02:41:24, 26 Nisan 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım