Bebe Giyimi Hakkında Yardım . - Sayfa 2 - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Bebe Giyimi Hakkında Yardım .
 2 

mkorays
Üye

Toplam 112 yazı
16/03/2010 :  20:30:04 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhaba arkadaşlar,

Denizli merkezde çok aşırı sirkülesi olamyan fakat ana caddede dükkanım var .

Eşime bebek giyim mağazası açmak istiyorum maliyet ,kar marjı,en uygun nereden alınır.bu iş hakkında fikirlerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler..
DENİZLİDEN SEVGİLER...

Yerleşim : Türkiye / Denizli  |  Meslek : Yöneticilik
mkorays
Üye

Toplam 112 yazı
20/01/2011 :  18:55:52  Alıntı
ali bey çocuk ve iç giyim üzerine açalı 7 ay oldu teşekkürler..
DENİZLİDEN SEVGİLER...

Yerleşim : Türkiye / Denizli  |  Meslek : Yöneticilik
zzaxiss
Üye

Toplam 385 yazı
31/01/2011 :  13:07:57  Alıntı
Sayın mkorays
bende 0-3 yaş arası çoçuk giyim ve ihtiyaç malzemeleri satışı(biberon-emzik-vs...) için dükkan düşünmekteyim(istanbulda) bunun için 20 metre karelik bir yeterlimi ?
kar oranı nedir ?
işin püf noktaları nelerdir?
hangi aylarda oran olarak ne kadar satış olmakta?
hangi ürünlere ağırlık vermeliyiz?
ürünün kalitesi mi önemli yoksa sadece fiyatımı?
her kalitede ürün bulunduralım mı yoksa sadece en kalitelisini mi yada en kalitesiz ucuznumu?
maalesef burada çarşı içinde insan sirkülasyonun çok olduğu yerlerde 20-30 metrekare dükkan kiraları minumum 2000 tl-3000 tl arası buna birde vergiler stopaj ev giderleri eklendimi tahmini aylık maaliyet 6000-7000 tlyi bulmakta bu paraları kazandırırmı?
günlük minumum kaç kişiye ortalama mal satmak gerekli?
kdv hariç vergileri nasıl hesaplanmakta?
aydınlatırsanız beni bu konuda sevinirim
Saygılarımla

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
betul46
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
05/03/2012 :  12:19:37  Alıntı

Merhaba holandada yasiyorum
iki meslegim var ogretmenlik ve muzisyenim simdi baska bir sey myapmak istiyorum kadin giyimi uzere bir kucuk butik acmak istiyorum, cogunluk tesettur giyim olmak uzere her cesit olsun istiyorum yardimci olursaniz cok memnun olurum tesekkurler vetule
vie

Yerleşim : Hollanda / Amsterdam  |  Meslek : Müzik
betul46
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
05/03/2012 :  12:22:11  Alıntı
iki meslegim var ogretmenlik ve muzisyenim simdi baska bir sey mayapmak istiyorum
kadin giyimi uzerine bir kucuk butik acmak istiyorum, cogunluk tesettur giyim olmak
uzere her cesit olsun istiyorum yardimci olursaniz cok memnun olurum tesekkurler
ciddi yardimlarinizi bekliyorum vetule
vei@hotmail.nl
vie

betul46
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
05/03/2012 :  12:37:29  Alıntı
iki meslegim var ogretmenlik ve muzisyenim simdi baska bir sey mayapmak istiyorum
kadin giyimi uzerine bir kucuk butik acmak istiyorum, cogunluk tesettur giyim
olmak uzere her cesit olsun istiyorum yardimci olursaniz cok memnun olurum tesekkurler
ciddi yardimlarinizi bekliyorum vetule
vei@hotmail.nl
vie

meryem_138
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
14/08/2013 :  08:18:51  Alıntı
merhaba arkalaşlar bende kayseride işlek ve çoçuk olarak potansiyelin güzel olduğu bi mevkii de dükkan açmak istiyorum bunun için sermayem 20.000 kadar aynı zamanda KOBİ destek almak için işlemler yürütüyorum sermaye güzel ama malzemeleri nasıl temin ederim ben bayiilik nasıl bayiilik biraz daha hoş geliyor ama bu işin piyasası nasıl
meryem

Yerleşim : Türkiye / Kayseri
bursagiyim
Üye

Toplam 137 yazı
17/11/2013 :  15:52:28 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Merhabalar öncelikle ben 0-12 yaş bebe ve çocuk giyim toptancılığı yapıyorum web sitesi üzerinden tüm illere kapıda ödeme ve ücretsiz kargo fırsatımız da mevcut. bayilik avm yada çok elit semtlerde karlı ama baştan buyuk yatırımlar gerekli sıradan işlek cadde ve mahallelerde açılıcaksa 1-2-3-4-5 tl gibi fiyatlara alım 100 de 100 karla satmak en kazançlısı benımkı sadece öneri karar sizin ama yeni dükkan açmak isteyen yada yeni ürünler bulmak isteyenlere yardımcı olabilirim www.pedibebe.com

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Tekstil
umitkaragoz1988

Üye

Toplam 135 yazı
18/11/2013 :  12:49:17  Alıntı
bilmeyenler için bayilik almak daha mantıklı değilmi.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
bümese
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
31/01/2014 :  23:15:01  Alıntı
co

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : Tekstil
tufan16
Üye

Toplam 194 yazı
14/02/2014 :  22:43:01  Alıntı
Bursadan bebe hastahane çıkışı kıyafetleri kendi markanıza adetli üretim yapılır..

tufanhanifi@gmail.com

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Esnaf
lady41
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
15/02/2014 :  23:42:42  Alıntı
merhaba arkadaşlar kocaeli gölcük de en işlek ana caddesinde giriş 45m2 alt kat 100 m2 olmak üzere şu an çanta mağazası olarak işlettiğim bir dükkanım var,zira çanta işi günden güne lüxe girdiğinden düşüşte ve ben bu dükkanda bebe çocuk giyimi yapmayı düşünüyorum,45m2 giriş 100 m2 alt kat toplamda ne kadara mal doldurulabilir,sizce önce ilk giriş kat sonra mı alt katı devreye soksam,çanta sektörüne göre daha iyi olucağı fikri doğrumudur,sizler ne düşnürsünüz fikirlerinizi bekliyorum...

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : Esnaf
wholesaler
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
27/05/2015 :  23:28:59 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
selamlar,

toptan bebe giyimi ile bilgi almak istiyorsanız www.bebelax.com adresinden faydalanabilirsiniz. bursa vişne caddesinde kurulu 2 fiziki mağazası bulunan tek firmadır. imkanınız var ise gelin çayımızı için. bebe giyiminde iş fikirlerimiz ile sizlere yardımcı oluyoruz. gerekli desteği veriyoruz.
toptan bebe giyimi http://bebelax.com

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
asesten
Yeni Üye

Toplam 15 yazı
29/05/2015 :  20:11:58  Alıntı
merhaba, elimde çocuk giyim 0-4 yaş (bebek takımı) olarak ve çocuk bady 0-4 yaşa kadar (baskılı ve renkli) kaliteli yeni sezon ürünleri mevcuttur.İlgilenen arkadaşlara mailim yoluyla resimleri gönderebilirim. 530665 17 40 rasitdemir35@gmail.com

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Ticaret
aktassa
Yeni Üye

Toplam 94 yazı
18/07/2015 :  19:40:33 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Bu konu açılalı çok uzun zaman geçmiş. Acaba bu işi yapan sevgili;
-mkorays
-kardelenbebe
-flovers
-aybar1726
-dolit arkadaşlarım.

Sizde son durumlar nelerdir? Bu işi nerede ( şehir ve yer olarak ) yapıyorsunuz?

Bilgi verirseniz sevinirim.

Yerleşim : Türkiye / Konya  |  Meslek : Mühendis
veysel00
Yeni Üye

Toplam 43 yazı
05/07/2019 :  19:26:14 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Bayilik olarak dusunurseniz eger
https://enuygunfirmalar.com/haber/cocuk-giyim-bayilik-veren-firmalar.html

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Esnaf

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

7.12 saniye.
14:53:07, 28 Mart 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım