Küçük Bir Semayeyle Büyük Kazanç - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Küçük Bir Semayeyle Büyük Kazanç

serene
Yeni Üye

Toplam 30 yazı
06/01/2007 :  00:26:25 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

arkadaşlar merhabalar uzunca bir zamandır bu sitedeyim .aslında yapmış olduğum işimi daha iyi nasıl geliştiririm diye araştırma yaparken tanıştım bu siteyle. zaman içinde gördümki ek iş yapmak isteyen ,para kazanmak isteyen arkadaşlarımda var burada.çok katlı bir pazarlama şirketinin direktörlüğünü yapıyorum laf olsun diye başladığım bir deneyimdi fakat zaman içinde hayatımı devam ettirecek kadar güzel kazançlar elde ettim ve hala etmekteyim ilgilenen arkadaşlarla bunu paylaşmak istedim sabılı ve azimliyseniz gelişmeye ve öğrenmeye açıksanız görüşelim herkese başarılar

Yerleşim : Türkiye / İzmir
SİNEM
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
09/01/2007 :  10:47:56  Alıntı
BAHSETMİŞ OLDUĞUNUZ KONU İLE İLGİLİ AYRINTILI BİLGİ VEREBİLİRSENİZ SEVİNİRİM.TEŞEKKÜRLER.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
serdarxxx
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
11/01/2007 :  15:10:11  Alıntı
bu konuda fikirlerinden faydalanmak isterim. benimde içimde azim var. artık kendi işimi yapmak istiyorum şimdiden teşekkürler
dürüst;ilkeli;azimli

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Satış / Pazarlama
serene
Yeni Üye

Toplam 30 yazı
14/01/2007 :  20:34:12  Alıntı

yazımı okuyup detay isteyen arkadaşlarıma teşekkür ederim çalıştığım firma uluslar arası doğal bitkisel özlü bir kozmetik firması kuruluşunun 40. yılı dolayısıyla bir kayıt kampanyası başlattı. 1 ytl ile sisteme girip kayıt oluyorsunuz saçınız dan vucut bakımına ayaklarınızdan kokularınıza kadar 400 ün üzerinde ürün çeşidimiz var bizlere gelen katologlarımızı yakın çevremize gösterip sipariş alıyoruz %30 kar ediyoruz biz kendi ürünümüzü %30 ucuz alıyoruz dilersek kişilere onlarında üye olabileceğini onlarında aynı fırsattan yararlanmalarını sağlayıp üye yapıyoruz kapıdan kapıya değil arkadaştan arkadaşa giden bir üye gurubu oluşuyor türkiyenin heryerinde olabilir toplam ciro üzerinden ayrıca prim alıyoruz sizin bir toptancı olduğunuzu düşünün ve malınızı pazarlayan pek çok satış noktanız oluyor satış arttıkça ciroda artıyor gerçekten bir kez denemekte fayda var kaybedecek hiç bir şey yok herkese tavsiye ederim bende bu şekilde başlamıştım dilerim başarırsınız sabır ve cesaret hayatınızı değiştirebilirsiniz detaylar için bilgi alabilirsiniz selamlar

medemirbas
Yeni Üye

Toplam 7 yazı
14/01/2007 :  20:50:27  Alıntı
selam firma ismi nedir

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Muhasebe
mustafa111
Yeni Üye

Toplam 91 yazı
17/01/2007 :  18:56:46  Alıntı
Kusura bakma serene fikirlerin paylaşılacağı bir bölüm sanmıştım reklamda yapılabiliyormu burda
mmmm

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Gıda
serene
Yeni Üye

Toplam 30 yazı
17/01/2007 :  22:41:54  Alıntı
sevgili mustafa ben reklam amaçlı yazmadım gördümki ek işe ihtiyacı olan arkadaşlarım var bende yaşadığım güzellikleri paylaşmak adına yazdım belki benim gibi birinin daha hayatı değişir diye selamlar

EFNAN
Yeni Üye

Toplam 36 yazı
30/01/2007 :  23:50:38  Alıntı
Bence çok güzel düşünmüşsün yardımcı olmak konusunda insanlara iş hakkında reklam kokmuyor yani reklam yapsa baştan itibaren reklama başlamıştı kolay gelsin düşünmen yeter.
ysn

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Gıda
serene
Yeni Üye

Toplam 30 yazı
31/01/2007 :  00:38:57  Alıntı
sevgili efnan böyle düşündüğün için teşekkür ederim zaten amacımda buydu kazanırken kazandırmak selamlar

fisherman
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
13/03/2007 :  09:02:19  Alıntı
BAHSETMİŞ OLDUĞUNUZ KONU İLE İLGİLİ AYRINTILI BİLGİ VEREBİLİRSENİZ SEVİNİRİM.TEŞEKKÜRLER. msn: cetindarap@hotmail.com
bugün yarına dünle beslenerek yol alır.

Yerleşim : Türkiye / Sakarya  |  Meslek : Satış / Pazarlama
erniko
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
14/03/2007 :  18:32:02 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Öylede zatene sen başkalarıda sisteme girecek ki sende kazanasın..Yani bu sitem böyle işliyor..Yani arkadaşlar ne sana reklam yapıyosun desin,nede sen ben iş arayan arkadaşlara iyilik olsun de...Açık olsak kafiii
SAYGILARIMLA
E.K

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Serbest meslek
ela16
Yeni Üye

Toplam 12 yazı
17/03/2007 :  19:54:20  Alıntı
selam serene adınızı yaptığınız işle bağdaştıracak olursak oriflaime işi yapıyorsunuz serene oriflaimede bir parfüm adıdırda bence cesur davranın ve insanların kafasında soru işareti bırakmayın nedenine gelince yazışmalarınızı okudum ve ısrarla firma adından kaçınıyor yada değişik kişilere yönlendiriyorsunuz bunlar insanların kafasında soru işareti bırakır.üyesi olduğunuz firmanın ürünlerine güveniyor ve kendnizi bu işin bir parçası olarak görüyorsanız ve işinizi seviyorsanız rahat olun ikna etmenin en güzel şekli ikna etmek istediğiniz konuda ilk önce kendinizin ikna oldunu ıspatlayıcı cümleler kurmaktır.Başarılar dilerim...
ela

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : İnsan kaynakları
serene
Yeni Üye

Toplam 30 yazı
19/03/2007 :  00:31:43  Alıntı
sevgili ela öncelkle seni yaptığın araştırmadan dolayı kutlarım fakat kimseyi yanlış yönlendirmediğime eminim ben bütün detayları yazdım sanırım benimle bire bir görüşen arkadaşlarım var bu siteden ve onlar benim kim olduğumu firmamı biliyorlar ben reklama girmesin diye isim yazmadım bakın türkiyede malesef ki durum bu birisi güzel bişey yaptığında ve birileriyle paylaşmak istediğinde durum hep aynıdır baltalamak halbuki ne yapmış nasıl yapmış diye merak edip bizde bişeyler yapalım diyen malesef arkadaşım ben hem firmama hem kendime sonuna kadar güveniyorum sen rahat ol

maincourse
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
22/03/2007 :  01:14:04  Alıntı
serene geçenlerde bahsettiğin bir olayı ben yaşadım anlatılanlara göre primler baya yüksek fakat senin baglı olduğun şirketin ismi LR mı yoksa farklı bir isim mi cevap verirsen sevinirim burada cevap vermezsen eğer cihanerdem34@gmail.com adresinden bana direkt te mesaj atabilirsin şimdiden teşekkür ederim...
Hicbir an kuşkum yoktur ki, Türklüğün unutulmuş büyük uygar niteliği ve büyük uygar yeteneği,bundan sonra ki gelişmesi ile,geleceğin yüksek uygarlık ufkunda yeni bir GÜNEŞ gibi doğacaktır.

Ne Mutlu Türküm Diyene!!
Mustafa Kemal Atatürk

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Turizm
sema
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
22/03/2007 :  18:22:36  Alıntı
ben ev hanımıyım.çevremde sıkı dostlarım ve arkadaşlarım var ve onlardan başka ürün satışı yapabileceğim kimse yok.ve onlarla bu konuda konuşma bile yapmak para konusunun geçmesi bana ters geliyor.ben dostluğumu ticaretten uzak tutmak isterim.bu yüzden bana daha çok küçük bir dükkan kırtasiye iç giyim ya da yemek üzerine bişiler olabilir bu yönde fikirlere ihtiyacım var.teşekkürler ilgilenen herkese.
fikir bekliyorum

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Ev kadını
dupontos
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
30/03/2007 :  01:35:56  Alıntı
serena sızı tabrık edıyorum sızı elestırenlere desek kı 2 mılyar la bır ayda 10 mılyar kazanacaksın desek balıklama atlarlar cunku boyle bır mılletız havada para kose donmece emeksız nesız para kazanmak gıbı senın gıbı dusunenlerıde malesef baltalıyolar onlara tavsıyem en ıyısı sans oyunları at yarısı sayısal ıddaa loto toto senı elestırenler ancak parayı oyle vurabılırler.unutma meywe weren agac taslanır basarılar

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama
serene
Yeni Üye

Toplam 30 yazı
30/03/2007 :  11:05:19  Alıntı
sevgili dupontos arkadaşım doğru söylüyorsun aslında ben buradan insanlara bir kapı açmak istedim sanırım yanlış anlaşıldım ben zaten yapıyorum ben zaten hedefime ulaştım fakat birinin çorbasında bir kaşık tuz olabilirmiyim diye yazdım yine bu yazımdan bana ulaşan ve buna başlayan iyide dost olduğumuza inandığım arkadaşım kardeşim sedarxx var kendisiyle başladık çalışmaya arkadaşlar bu bir tercih dileyen yapar dilemeyen senin dediğin gibi dupontos arkadaşım sayısal idda devam edebilirler

serene
Yeni Üye

Toplam 30 yazı
30/03/2007 :  11:11:53  Alıntı
ayrıca sevgili arkadaşım sana teşekkür etmeyi unuttum sağol

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

8.17 saniye.
17:38:11, 5 Mayıs 2024, Pazar

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım