Sitemizi Nasıl Daha Çok İnsana Ulastırabiliriz - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Sitemizi Nasıl Daha Çok İnsana Ulastırabiliriz

legen
Yeni Üye

Toplam 20 yazı
21/11/2006 :  12:23:45 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

SİTEMİZİ DAHA ÇOK İNSANA NASIL ULASTIRABİLİRİZ
BUNUN İÇİN NELERE GEREKSİNİMİMİZ VAR. BU KONUDA HERKESİ ORTAK ÇALIŞMAYA ÇEKEBİLİRİZ.
DAHASI KENDİ SİTEMİZİ İNSANLARIN BEĞENİSİNE NASIL SUNABİLİRİZ.
BU KONUDA PROJELERE İHTİYACIMIZ VAR.
ksasi

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Serbest meslek
dt_turan
Girişimci Editör

Toplam 544 yazı
21/11/2006 :  19:59:34  Alıntı
Ben koniks'i tanıdıklarıma öneriyorum, email göndererek. Beğendiğim yazıları da bazen başkalarına gönderiyorum. bence koniks en iyi başka sitelerle işbirliği ile bir yerlere gelebilir, kitlesini genişletebilir. bunu bir açıdan istiyorum, bir açıdan istemiyorum. burası çok kalabalık olursaa şimdikiş gibi kaliteli olmayabilir gibi geliyor

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
darma
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
30/11/2006 :  11:33:05  Alıntı
Bu siteyi bulmam arama motorlarına "iş fikirleri" yazmamla oldu. Yani gayet kolay oldu. Bence sitenin kitlesini arttırmak için özel bir çabaya gerek yok. Gerçekten ihtiyaç duyanlar, fikir peşinde olanlar bulacaktır zaten siteyi. Talebi çok arttırmak uzun vadede sitenin gerçek ihtiyaç sahiplerini kaybettirecek ve sitenin orijinalitesini yok edecekse bence değmez.
İnsanlara kendimizi nasıl beğendirebiliriz demişsiniz. Doğru insanların beğenmesi daha çok insanın beğenmesinden daha önce gelmeli. Bence site kendi doğallığına bırakılırsa, iyi bir yolda ilerleyecek zaten.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama
vforvendetta
Yeni Üye

Toplam 12 yazı
30/11/2006 :  16:43:46  Alıntı

bende sitenizi arama sayfasından tesadüfen buldum. Daha bugün kayıt oldum ve zamanım oldukça içeriğini inceleyip, paylaşımlara katılmaya çalışacağım umarım bu kalite düşmez ayrıca ulaşmak isteyen size kolay ulaşabiliyor zaten, nacizane fikrim bu düşmez ama bi üyeniz olarak söyleme cesaretinde bulundum

Yerleşim : Türkiye / Nevşehir  |  Meslek : Esnaf
Tuba_
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
29/12/2006 :  22:08:02  Alıntı
ben de ödevimi araştırırken buldum. çok işime yaradı. çok güzel bilgiler var. üniversitedeki bütün arkadaşlarıma bu siteyi tavsiye etcem. özel bir çabaya gerek yok gerçekten bilgiyi isteyen kişi rahatlıkla bulur.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Öğrenci
cemilcan
Yeni Üye

Toplam 33 yazı
11/02/2007 :  17:51:43  Alıntı
selam , bende yeni araniza katildim , bu siteyi tesadüfen buldum,ama istedigim icin buldum . okumak bilgilerimi gelistirmek icin, yanlislarimi düzeltmek icin,yeni projeler üretmek ,yeni fikirler verebilmek icin, yeni dostluklar kazanmak icin . üyelere söyle bir göz attigimda gercekten cok kaliteli insanlarla dolu burasi önemli olan bu güzel insanlarla fikir alisverisi yapmak , bu sitenin hazirlanmasinda emegi gecen herkese tesekkür ederim.
daha cok kitlelere ulasmak icin bir caba sarfetmeye gerek yok zaten herkezin rahatlikla ulasacagi bir yerde , benim tek korkum daha cok kisinin gelmesi kaliteyi düsürür . gercekten bilgili insanlara ihtiyacimiz var .tecrübeli insanlara kulak vermeliyiz
saygilarimla
dogruyum cünkü dogru insanlarin yanindayim

Yerleşim : ALMANYA / Voerde  |  Meslek : Satış / Pazarlama

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

3.22 saniye.
19:13:18, 5 Mayıs 2024, Pazar

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım